"Zuur dat Martinez mij niet opriep voor het WK"

door

Als er één positie is waar de Belgen misschien wel het meeste weelde hebben van alle landen op het WK, is het die van doelman. Met Thibaut Courtois, Simon Mignolet en Koen Casteels is de keuze daar ongekend groot. En er is nog een keeper die zelfs niet werd opgeroepen.


Matz Sels groeide de afgelopen jaren uit tot één van de beste doelmannen in de Ligue 1. Sels presteert voortreffelijk bij Straatsburg en hij vindt het uiteraard zeer jammer dat hij niet werd opgeroepen voor het WK. "Ik heb een goed seizoen gespeeld, maar meer kon ik niet doen. Het was ergens zuur, maar je moet het ook van je kunnen afzetten", zei hij aan Sporza.

ROBERTO MARTINEZ

Sels volgt de Belgen uiteraard en hij merkt ook op dat de commentaren over de Belgische nationale ploeg vooral negatief zijn. Zouden de spelers dat ook lezen? ""Ja, spelers lezen dat ook. Iedereen heeft sociale media en volgt de nieuwberichten. Er komt toch wel iets van binnen. Al is het soms beter om dat niet te lezen."

Volgens hem ligt bondscoach Roberto Martinez niet onder vuur bij de spelers, ook al heeft Kevin De Bruyne toch wel wat opmerkingen over de tactische aanpak. "Als speler kan ik daar moeilijk mijn mening over geven, maar hij ligt goed in de groep en managet alles goed." België kan voor rust in de tent zorgen als het zich morgen zou plaatsen tegen Marokko. Een zege en de kwalificatie voor de achtste finales is binnen.

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Heeft België van alle WK-landen het meeste weelde in doel?

Meest recent

Kompany naar City? Guardioa én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

1
1
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

39
39
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

29
29
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

35
35
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

25
25
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

71
71
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

113
113
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

39
39
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

301
301
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

56
56
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

196
196
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

76
76
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

105
105
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

88
88
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

63
63
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

342
342
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

314
314
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

276
276
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

61
61
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

69
69
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

308
308
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

507
507

Meer sportnieuws