"Zuur dat Martinez mij niet opriep voor het WK"

door

Als er één positie is waar de Belgen misschien wel het meeste weelde hebben van alle landen op het WK, is het die van doelman. Met Thibaut Courtois, Simon Mignolet en Koen Casteels is de keuze daar ongekend groot. En er is nog een keeper die zelfs niet werd opgeroepen.


Matz Sels groeide de afgelopen jaren uit tot één van de beste doelmannen in de Ligue 1. Sels presteert voortreffelijk bij Straatsburg en hij vindt het uiteraard zeer jammer dat hij niet werd opgeroepen voor het WK. "Ik heb een goed seizoen gespeeld, maar meer kon ik niet doen. Het was ergens zuur, maar je moet het ook van je kunnen afzetten", zei hij aan Sporza.

ROBERTO MARTINEZ

Sels volgt de Belgen uiteraard en hij merkt ook op dat de commentaren over de Belgische nationale ploeg vooral negatief zijn. Zouden de spelers dat ook lezen? ""Ja, spelers lezen dat ook. Iedereen heeft sociale media en volgt de nieuwberichten. Er komt toch wel iets van binnen. Al is het soms beter om dat niet te lezen."

Volgens hem ligt bondscoach Roberto Martinez niet onder vuur bij de spelers, ook al heeft Kevin De Bruyne toch wel wat opmerkingen over de tactische aanpak. "Als speler kan ik daar moeilijk mijn mening over geven, maar hij ligt goed in de groep en managet alles goed." België kan voor rust in de tent zorgen als het zich morgen zou plaatsen tegen Marokko. Een zege en de kwalificatie voor de achtste finales is binnen.

LEES OOK: Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

Heeft België van alle WK-landen het meeste weelde in doel?

Meest recent

Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

4
4
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

25
25
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

48
48
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

37
37
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

132
132
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

18
18
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

336
336
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

43
43
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

69
69
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

162
162
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

249
249
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

84
84
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

81
81
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

244
244
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

486
486
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

138
138
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

502
502
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

252
252
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

75
75
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

374
374
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

92
92

Meer sportnieuws