Tienkoppig Deinze vecht zich voorbij moedige Standard-youngsters

door
Tienkoppig Deinze vecht zich voorbij moedige Standard-youngsters

In de Challenger Pro League heeft Deinze zijn knappe reeks van de voorbije weken een vervolg gegeven op Sclessin. Een sterk gestart Standard (SL16) maakte het de ploeg in vorm knap lastig maar moest finaal wel het onderspit delven.


Terwijl het WK in volle gang was, werd er in België gewoon lustig voor gevoetbald in de Challenger Pro League. Op Sclessin nam SL16 FC het vandaag op tegen Deinze. De Oost-Vlamingen begonnen zwak aan het seizoen maar na de overname door Marc Grosjean ging het stilaan crescendo voor de Tigers. Mits een nieuwe zege vandaag tegen het jonge Standard, leek een stek bij de eerste zes alvast zeker een haalbare opdracht. De Tigers hadden met Fraser zowaar een speler bij Canada op het wereldkampioenschap.

SL16 FC domineert tegen ploeg in vorm

De jonge Rouches namen op Sclessin een prima start en Diallo liet in het openingskwartier van dichtbij twee dikke kansen onbenut. Dure missers, op het kwartier pakte doelman Epolo nog eerst knap bij een gedevieerde voorzet maar in de rebound miste Dansoko niet: 0-1 voor Deinze. SL16 FC bleef het nadien ook prima doen en klom op het halfuur verdiend weer op gelijke hoogte: Berberi legde van aan de rand van de zestien meter fraai aan en knalde de gelijkmaker voorbij een kansloze Miras in doel. Ook nadien bleef het jonge Standard beter dan hun Oost-Vlaamse opponent en Ziani (op de paal) en Brrou (prima redding Miras) lieten een paar huizenhoge kansen onbenut voor de pauze. Halfweg stond het gelijk op Sclessin.

Het jonge Standard heeft halfweg het betere van het spel tegen Deinze.

Tienkoppig Deinze zet knappe reeks verder

Na de pauze was het Deinze dat de beste start nam, na dik vijf minuten spelen kreeg Van Landschoot een prima kans op de voorsprong maar zijn poging vloog rakelings naast de kooi van Epolo. De youngsters van Standard hadden het steeds moeilijker met het tempo van de bezoekers en iets voorbij het uur benutte Prychynenko één van de resem kansen door een afvallende bal knap in één tijd voorbij de thuisdoelman te schieten: 1-2. Het moeilijkste leek gedaan voor het team van Grosjean maar op twintig minuten van het einde werd Vansteenkiste na een fout aan de zijlijn uitgesloten en zo moesten de bezoekers nog een tijdje met een man minder verder. De bezoekers trokken de zege echter knap over de streep en blijven zo maar winnen in de CPL.

Scoreverloop:


0-1 (18') Dansoko, 1-1 (31') Berberi, 1-2 (66') Prychynenko

Bijzonderheid:

Vansteenkiste (Deinze) krijgt een rode kaart (72').

Is Deinze nog een kandidaat om mee te doen voor promotie?

Meest recent

DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

5
5
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

64
64
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

54
54
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

69
69
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

377
377
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

174
174
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

182
182
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

35
35
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

63
63
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

93
93
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

47
47
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

202
202
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

89
89
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

131
131
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

70
70
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

235
235
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

228
228
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

189
189
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

206
206
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

257
257
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

297
297
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

141
141
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

133
133

Meer sportnieuws