Tienkoppig Deinze vecht zich voorbij moedige Standard-youngsters

door
Tienkoppig Deinze vecht zich voorbij moedige Standard-youngsters

In de Challenger Pro League heeft Deinze zijn knappe reeks van de voorbije weken een vervolg gegeven op Sclessin. Een sterk gestart Standard (SL16) maakte het de ploeg in vorm knap lastig maar moest finaal wel het onderspit delven.


Terwijl het WK in volle gang was, werd er in België gewoon lustig voor gevoetbald in de Challenger Pro League. Op Sclessin nam SL16 FC het vandaag op tegen Deinze. De Oost-Vlamingen begonnen zwak aan het seizoen maar na de overname door Marc Grosjean ging het stilaan crescendo voor de Tigers. Mits een nieuwe zege vandaag tegen het jonge Standard, leek een stek bij de eerste zes alvast zeker een haalbare opdracht. De Tigers hadden met Fraser zowaar een speler bij Canada op het wereldkampioenschap.

SL16 FC domineert tegen ploeg in vorm

De jonge Rouches namen op Sclessin een prima start en Diallo liet in het openingskwartier van dichtbij twee dikke kansen onbenut. Dure missers, op het kwartier pakte doelman Epolo nog eerst knap bij een gedevieerde voorzet maar in de rebound miste Dansoko niet: 0-1 voor Deinze. SL16 FC bleef het nadien ook prima doen en klom op het halfuur verdiend weer op gelijke hoogte: Berberi legde van aan de rand van de zestien meter fraai aan en knalde de gelijkmaker voorbij een kansloze Miras in doel. Ook nadien bleef het jonge Standard beter dan hun Oost-Vlaamse opponent en Ziani (op de paal) en Brrou (prima redding Miras) lieten een paar huizenhoge kansen onbenut voor de pauze. Halfweg stond het gelijk op Sclessin.

Het jonge Standard heeft halfweg het betere van het spel tegen Deinze.

Tienkoppig Deinze zet knappe reeks verder

Na de pauze was het Deinze dat de beste start nam, na dik vijf minuten spelen kreeg Van Landschoot een prima kans op de voorsprong maar zijn poging vloog rakelings naast de kooi van Epolo. De youngsters van Standard hadden het steeds moeilijker met het tempo van de bezoekers en iets voorbij het uur benutte Prychynenko één van de resem kansen door een afvallende bal knap in één tijd voorbij de thuisdoelman te schieten: 1-2. Het moeilijkste leek gedaan voor het team van Grosjean maar op twintig minuten van het einde werd Vansteenkiste na een fout aan de zijlijn uitgesloten en zo moesten de bezoekers nog een tijdje met een man minder verder. De bezoekers trokken de zege echter knap over de streep en blijven zo maar winnen in de CPL.

Scoreverloop:


0-1 (18') Dansoko, 1-1 (31') Berberi, 1-2 (66') Prychynenko

Bijzonderheid:

Vansteenkiste (Deinze) krijgt een rode kaart (72').

Is Deinze nog een kandidaat om mee te doen voor promotie?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

65
65
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

106
106
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

101
101
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

86
86
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

361
361
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

597
597
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

440
440
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws