Hazard en De Bruyne goudeerlijk: "Zijn te oud"

door
Hazard en De Bruyne goudeerlijk:

De Rode Duivels hebben nog steeds een zeer goed elftal, maar dat behoort stilaan tot de subtop in de wereld. Niet langer tot de wereldtop. Eden Hazard en Kevin De Bruyne zetten iedereen in België (terecht) met de voeten op grond. Een wereldtitel zit er niet in.


De Rode Duivels krijgen de nodige kritiek. Het moet uiteraard beter, maar er dient ook een belangrijke vraag gesteld worden. Worden de Belgen momenteel beoordeeld als een topteam in de wereld? En is dat wel eerlijk? De vraag stellen is ze wellicht beantwoorden, want België heeft niet langer een topteam zoals het in 2018 had. Toen speelde bijna iedereen voor een Europese topclub, of net daaronder genre Tottenham of Napoli. Dat is anno 2022 zeker niet meer het geval.

TE OUD

Hazard was vandaag op zijn perspraatje ook duidelijk over een mogelijke wereldtitel. “Onze ploeg was beter vier jaar geleden, maar we kunnen nog altijd wedstrijden winnen. We zijn een complete ploeg, we hebben de beste keeper van de wereld, een van de beste middenvelders. We moeten gewoon ons best doen en dan zien waar we zullen geraken", aldus de aanvoerder.

De Bruyne gaat akkoord met zijn ploegmaat. “Ik denk dat onze kans in 2018 was. We hebben een goed team, maar het veroudert. Of we kans maken op de wereldtitel? Neen, we zijn te oud. We zijn een aantal sleutelspelers kwijtgeraakt. Er komen een aantal goede nieuwe spelers aan, maar ze zijn nog niet op het niveau van de andere spelers in 2018. Ik zie ons meer als outsider", vertelt De Bruyne in The Guardian.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

Terechte analyse van beiden?

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

18
18
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

48
48
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

38
38
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

70
70
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

32
32
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

339
339
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

131
131
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

81
81
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

216
216
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

282
282
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

260
260
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

93
93
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

459
459
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

95
95
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

275
275
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

251
251
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

228
228
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

520
520
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

598
598
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

431
431
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

39
39
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws