Hazard en De Bruyne goudeerlijk: "Zijn te oud"

505 stemmen
Hazard en De Bruyne goudeerlijk:

De Rode Duivels hebben nog steeds een zeer goed elftal, maar dat behoort stilaan tot de subtop in de wereld. Niet langer tot de wereldtop. Eden Hazard en Kevin De Bruyne zetten iedereen in België (terecht) met de voeten op grond. Een wereldtitel zit er niet in.


De Rode Duivels krijgen de nodige kritiek. Het moet uiteraard beter, maar er dient ook een belangrijke vraag gesteld worden. Worden de Belgen momenteel beoordeeld als een topteam in de wereld? En is dat wel eerlijk? De vraag stellen is ze wellicht beantwoorden, want België heeft niet langer een topteam zoals het in 2018 had. Toen speelde bijna iedereen voor een Europese topclub, of net daaronder genre Tottenham of Napoli. Dat is anno 2022 zeker niet meer het geval.

TE OUD

Hazard was vandaag op zijn perspraatje ook duidelijk over een mogelijke wereldtitel. “Onze ploeg was beter vier jaar geleden, maar we kunnen nog altijd wedstrijden winnen. We zijn een complete ploeg, we hebben de beste keeper van de wereld, een van de beste middenvelders. We moeten gewoon ons best doen en dan zien waar we zullen geraken", aldus de aanvoerder.

De Bruyne gaat akkoord met zijn ploegmaat. “Ik denk dat onze kans in 2018 was. We hebben een goed team, maar het veroudert. Of we kans maken op de wereldtitel? Neen, we zijn te oud. We zijn een aantal sleutelspelers kwijtgeraakt. Er komen een aantal goede nieuwe spelers aan, maar ze zijn nog niet op het niveau van de andere spelers in 2018. Ik zie ons meer als outsider", vertelt De Bruyne in The Guardian.

LEES OOK: Onrust bij Rode Duivels door Courtois? “Zoals bij Tedesco”

Terechte analyse van beiden?

Meest recent

Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

9
9
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

59
59
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

9
9
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

13
13
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

253
253
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

224
224
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

576
576
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

137
137
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

134
134
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

513
513
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

653
653
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

326
326
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

74
74
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

378
378
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

887
887
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

201
201
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

317
317
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

686
686
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

435
435
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

339
339
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

140
140
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

827
827
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

89
89

Meer sportnieuws