Hazard na uitspraak De Bruyne: "Niet volledig mee eens"

door
Hazard na uitspraak De Bruyne:

Kevin De Bruyne was de afgelopen dagen kritisch over de prestaties van de Rode Duivels. Hij maakte zich zelfs een beetje zorgen omtrent het niveau dat het team al een tijdje haalt. Eden Hazard is van mening dat er geen grote zorgen zijn. Dat verklaarde hij zopas op de persconferentie.


"Of ik het eens ben met Kevin? Ja en neen. Ik ben niet echt ongerust, want het is altijd moeilijk om een eerste match op een WK te spelen. Dat was vier jaar geleden ook zo tegen Panama. Toen kenden we een ook een zwakke eerste helft en nadien scoorden we. We wonnen toen en nadien ging het beter", aldus Hazard op zijn perspraatje voor de match tegen Marokko.

KRITIEK

Hazard is wel van mening dat iedereen met meer lef moet spelen. Ze moeten meer durven. De Rode Duivels speelden met de daver op het lijf en durfden onder druk niet uit te voetballen. "We hadden een beetje angst om de bal te vragen of we namen te weinig risico's in balbezit. Zo speelden we te vaak op 'veilig' en het leer ging meermaals naar Thibaut (Courtois, nvdr.). Tactisch stond het wel goed, maar we moeten meer durven. Meer durven te dribbelen en de passes tussen de linies proberen te geven."

Tot slot gaf Hazard ook aan dat hij zich zeer goed voelt. De speler van Real Madrid reageerde ook op de kritiek die er de afgelopen weken en maanden was in de media. "Dat er veel mensen over mij praten? Dat hoort bij het voetbal. Ik kan goed om met kritiek, daar heb ik geen problemen mee. Ik kan alleen maar mijn best doen op het veld en het team zo veel mogelijk proberen bij te brengen. Als ik morgen goed speel tegen Marokko dan zal ik lof krijgen, als het slecht is dan zal er gezegd worden dat het voorbij is met mij (lacht)."

LEES OOK: SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

Gaat België tegen Marokko beter voor de dag komen?

Meest recent

Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

0
0
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

54
54
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

67
67
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

34
34
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

70
70
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

272
272
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

324
324
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

198
198
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

226
226
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

259
259
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

503
503
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

102
102
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

161
161
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

214
214
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

115
115
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

169
169
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150

Meer sportnieuws