Hazard na uitspraak De Bruyne: "Niet volledig mee eens"

465 stemmen
Hazard na uitspraak De Bruyne:

Kevin De Bruyne was de afgelopen dagen kritisch over de prestaties van de Rode Duivels. Hij maakte zich zelfs een beetje zorgen omtrent het niveau dat het team al een tijdje haalt. Eden Hazard is van mening dat er geen grote zorgen zijn. Dat verklaarde hij zopas op de persconferentie.


"Of ik het eens ben met Kevin? Ja en neen. Ik ben niet echt ongerust, want het is altijd moeilijk om een eerste match op een WK te spelen. Dat was vier jaar geleden ook zo tegen Panama. Toen kenden we een ook een zwakke eerste helft en nadien scoorden we. We wonnen toen en nadien ging het beter", aldus Hazard op zijn perspraatje voor de match tegen Marokko.

KRITIEK

Hazard is wel van mening dat iedereen met meer lef moet spelen. Ze moeten meer durven. De Rode Duivels speelden met de daver op het lijf en durfden onder druk niet uit te voetballen. "We hadden een beetje angst om de bal te vragen of we namen te weinig risico's in balbezit. Zo speelden we te vaak op 'veilig' en het leer ging meermaals naar Thibaut (Courtois, nvdr.). Tactisch stond het wel goed, maar we moeten meer durven. Meer durven te dribbelen en de passes tussen de linies proberen te geven."

Tot slot gaf Hazard ook aan dat hij zich zeer goed voelt. De speler van Real Madrid reageerde ook op de kritiek die er de afgelopen weken en maanden was in de media. "Dat er veel mensen over mij praten? Dat hoort bij het voetbal. Ik kan goed om met kritiek, daar heb ik geen problemen mee. Ik kan alleen maar mijn best doen op het veld en het team zo veel mogelijk proberen bij te brengen. Als ik morgen goed speel tegen Marokko dan zal ik lof krijgen, als het slecht is dan zal er gezegd worden dat het voorbij is met mij (lacht)."

LEES OOK: Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

Gaat België tegen Marokko beter voor de dag komen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Joma trapt na op Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

14
14
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

225
225
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

90
90
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

53
53
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

67
67
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

361
361
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

83
83
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

85
85
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

74
74
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

65
65
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

199
199
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

223
223
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

227
227
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

690
690
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

324
324
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

162
162
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

173
173
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

147
147
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

181
181
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

149
149
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

62
62
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

472
472
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

249
249

Meer sportnieuws