Hazard na uitspraak De Bruyne: "Niet volledig mee eens"

door
Hazard na uitspraak De Bruyne:

Kevin De Bruyne was de afgelopen dagen kritisch over de prestaties van de Rode Duivels. Hij maakte zich zelfs een beetje zorgen omtrent het niveau dat het team al een tijdje haalt. Eden Hazard is van mening dat er geen grote zorgen zijn. Dat verklaarde hij zopas op de persconferentie.


"Of ik het eens ben met Kevin? Ja en neen. Ik ben niet echt ongerust, want het is altijd moeilijk om een eerste match op een WK te spelen. Dat was vier jaar geleden ook zo tegen Panama. Toen kenden we een ook een zwakke eerste helft en nadien scoorden we. We wonnen toen en nadien ging het beter", aldus Hazard op zijn perspraatje voor de match tegen Marokko.

KRITIEK

Hazard is wel van mening dat iedereen met meer lef moet spelen. Ze moeten meer durven. De Rode Duivels speelden met de daver op het lijf en durfden onder druk niet uit te voetballen. "We hadden een beetje angst om de bal te vragen of we namen te weinig risico's in balbezit. Zo speelden we te vaak op 'veilig' en het leer ging meermaals naar Thibaut (Courtois, nvdr.). Tactisch stond het wel goed, maar we moeten meer durven. Meer durven te dribbelen en de passes tussen de linies proberen te geven."

Tot slot gaf Hazard ook aan dat hij zich zeer goed voelt. De speler van Real Madrid reageerde ook op de kritiek die er de afgelopen weken en maanden was in de media. "Dat er veel mensen over mij praten? Dat hoort bij het voetbal. Ik kan goed om met kritiek, daar heb ik geen problemen mee. Ik kan alleen maar mijn best doen op het veld en het team zo veel mogelijk proberen bij te brengen. Als ik morgen goed speel tegen Marokko dan zal ik lof krijgen, als het slecht is dan zal er gezegd worden dat het voorbij is met mij (lacht)."

LEES OOK: Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Gaat België tegen Marokko beter voor de dag komen?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

59
59
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

13
13
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

38
38
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

29
29
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

27
27
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

56
56
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

36
36
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

52
52
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

69
69
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

67
67
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

146
146
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

489
489
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

148
148
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

206
206
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

261
261
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

194
194
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

464
464
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

265
265
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

154
154
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

710
710
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

154
154
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws