Hazard na uitspraak De Bruyne: "Niet volledig mee eens"

door
Hazard na uitspraak De Bruyne:

Kevin De Bruyne was de afgelopen dagen kritisch over de prestaties van de Rode Duivels. Hij maakte zich zelfs een beetje zorgen omtrent het niveau dat het team al een tijdje haalt. Eden Hazard is van mening dat er geen grote zorgen zijn. Dat verklaarde hij zopas op de persconferentie.


"Of ik het eens ben met Kevin? Ja en neen. Ik ben niet echt ongerust, want het is altijd moeilijk om een eerste match op een WK te spelen. Dat was vier jaar geleden ook zo tegen Panama. Toen kenden we een ook een zwakke eerste helft en nadien scoorden we. We wonnen toen en nadien ging het beter", aldus Hazard op zijn perspraatje voor de match tegen Marokko.

KRITIEK

Hazard is wel van mening dat iedereen met meer lef moet spelen. Ze moeten meer durven. De Rode Duivels speelden met de daver op het lijf en durfden onder druk niet uit te voetballen. "We hadden een beetje angst om de bal te vragen of we namen te weinig risico's in balbezit. Zo speelden we te vaak op 'veilig' en het leer ging meermaals naar Thibaut (Courtois, nvdr.). Tactisch stond het wel goed, maar we moeten meer durven. Meer durven te dribbelen en de passes tussen de linies proberen te geven."

Tot slot gaf Hazard ook aan dat hij zich zeer goed voelt. De speler van Real Madrid reageerde ook op de kritiek die er de afgelopen weken en maanden was in de media. "Dat er veel mensen over mij praten? Dat hoort bij het voetbal. Ik kan goed om met kritiek, daar heb ik geen problemen mee. Ik kan alleen maar mijn best doen op het veld en het team zo veel mogelijk proberen bij te brengen. Als ik morgen goed speel tegen Marokko dan zal ik lof krijgen, als het slecht is dan zal er gezegd worden dat het voorbij is met mij (lacht)."

LEES OOK: Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

Gaat België tegen Marokko beter voor de dag komen?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

18
18
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

30
30
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

54
54
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

204
204
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

157
157
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

195
195
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

199
199
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

794
794
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

498
498
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

179
179
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

94
94
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

179
179
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

367
367
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

304
304
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

290
290
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

281
281
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws