Hazard na uitspraak De Bruyne: "Niet volledig mee eens"

465
Hazard na uitspraak De Bruyne:

Kevin De Bruyne was de afgelopen dagen kritisch over de prestaties van de Rode Duivels. Hij maakte zich zelfs een beetje zorgen omtrent het niveau dat het team al een tijdje haalt. Eden Hazard is van mening dat er geen grote zorgen zijn. Dat verklaarde hij zopas op de persconferentie.


"Of ik het eens ben met Kevin? Ja en neen. Ik ben niet echt ongerust, want het is altijd moeilijk om een eerste match op een WK te spelen. Dat was vier jaar geleden ook zo tegen Panama. Toen kenden we een ook een zwakke eerste helft en nadien scoorden we. We wonnen toen en nadien ging het beter", aldus Hazard op zijn perspraatje voor de match tegen Marokko.

KRITIEK

Hazard is wel van mening dat iedereen met meer lef moet spelen. Ze moeten meer durven. De Rode Duivels speelden met de daver op het lijf en durfden onder druk niet uit te voetballen. "We hadden een beetje angst om de bal te vragen of we namen te weinig risico's in balbezit. Zo speelden we te vaak op 'veilig' en het leer ging meermaals naar Thibaut (Courtois, nvdr.). Tactisch stond het wel goed, maar we moeten meer durven. Meer durven te dribbelen en de passes tussen de linies proberen te geven."

Tot slot gaf Hazard ook aan dat hij zich zeer goed voelt. De speler van Real Madrid reageerde ook op de kritiek die er de afgelopen weken en maanden was in de media. "Dat er veel mensen over mij praten? Dat hoort bij het voetbal. Ik kan goed om met kritiek, daar heb ik geen problemen mee. Ik kan alleen maar mijn best doen op het veld en het team zo veel mogelijk proberen bij te brengen. Als ik morgen goed speel tegen Marokko dan zal ik lof krijgen, als het slecht is dan zal er gezegd worden dat het voorbij is met mij (lacht)."

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Gaat België tegen Marokko beter voor de dag komen?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

7
7
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

22
22
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

67
67
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

106
106
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

51
51
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

35
35
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

145
145
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

74
74
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

140
140
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

172
172
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

67
67
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

326
326
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

234
234
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

185
185
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

914
914
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

359
359
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

144
144
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

198
198
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

92
92
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

276
276
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

630
630
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

282
282

Meer sportnieuws