'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

door
'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

KRC Genk kan terugblikken op een uitmuntende eerste helft van het seizoen. Vlak voor de WK-break boekten de Limburgers hun tiende overwinning op rij, waardoor ze met 46 op 51 bovenaan het klassement staan te pronken. Maar zal Genk hun sterke ploeg wel kunnen samenhouden in januari?


Voor aanvang van het seizoen werd bij Genk een soort van overgangsjaar verwacht. Met onder andere Kristian Thorstvedt, Jhon Lucumi en Yunja Ito zag Racing dan ook heel wat bepalende spelers vertrekken. Bovendien werd met Wouter Vrancken een nieuwe trainer aangesteld. Maar die wist de ploeg in een mum van tijd naar zijn hand te zetten.

Zo speelt Genk aantrekkelijk en aanvallend voetbal, dat ook nog eens aan de nodige resultaten wordt gekoppeld. Vrancken tilde de spelers van KRC Genk naar een hoger niveau en hij liet ook de jonge Bilal El Khannouss ontbolsteren. En dan is de buitenlandse interesse nooit veraf. Zo staat Paul Onuachu in de belangstelling van Aston Villa, al is de Nigeriaanse spits heel gelukkig in Genk.

Er staat ook geen gelimiteerde transfersom in zijn contract, noch werd er een bepaald bedrag afgesproken. Dimitri de Condé verklaarde eerder al dat hij hem liever niet ziet vertrekken. En daar stopt de buitenlandse interesse niet. Angelo Preciado is bezig aan een sterk Wereldkampioenschap met Ecuador, prestaties waarmee hij de Braziliaanse topclub CF Flamengo charmeerde. Hetzelfde geldt voor Gerardo Arteaga, de Mexicaanse international die eveneens goed presteert in Qatar. De back geniet de interesse van Lazio.

LEES OOK: 'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Zal Genk versterkt uit de wintermercato komen?

Meest recent

Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

9
9
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

30
30
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

113
113
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

123
123
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

235
235
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

44
44
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

243
243
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

327
327
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

76
76
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

535
535
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

347
347
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

158
158
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

313
313
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

411
411
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

181
181
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

261
261
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

110
110
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

485
485
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

339
339
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

141
141
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

213
213
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

866
866
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

308
308
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

172
172
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

323
323

Meer sportnieuws