'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

866 stemmen
'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

KRC Genk kan terugblikken op een uitmuntende eerste helft van het seizoen. Vlak voor de WK-break boekten de Limburgers hun tiende overwinning op rij, waardoor ze met 46 op 51 bovenaan het klassement staan te pronken. Maar zal Genk hun sterke ploeg wel kunnen samenhouden in januari?


Voor aanvang van het seizoen werd bij Genk een soort van overgangsjaar verwacht. Met onder andere Kristian Thorstvedt, Jhon Lucumi en Yunja Ito zag Racing dan ook heel wat bepalende spelers vertrekken. Bovendien werd met Wouter Vrancken een nieuwe trainer aangesteld. Maar die wist de ploeg in een mum van tijd naar zijn hand te zetten.

Zo speelt Genk aantrekkelijk en aanvallend voetbal, dat ook nog eens aan de nodige resultaten wordt gekoppeld. Vrancken tilde de spelers van KRC Genk naar een hoger niveau en hij liet ook de jonge Bilal El Khannouss ontbolsteren. En dan is de buitenlandse interesse nooit veraf. Zo staat Paul Onuachu in de belangstelling van Aston Villa, al is de Nigeriaanse spits heel gelukkig in Genk.

Er staat ook geen gelimiteerde transfersom in zijn contract, noch werd er een bepaald bedrag afgesproken. Dimitri de Condé verklaarde eerder al dat hij hem liever niet ziet vertrekken. En daar stopt de buitenlandse interesse niet. Angelo Preciado is bezig aan een sterk Wereldkampioenschap met Ecuador, prestaties waarmee hij de Braziliaanse topclub CF Flamengo charmeerde. Hetzelfde geldt voor Gerardo Arteaga, de Mexicaanse international die eveneens goed presteert in Qatar. De back geniet de interesse van Lazio.

LEES OOK: Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

Zal Genk versterkt uit de wintermercato komen?

Meest recent

Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

6
6
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

13
13
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

25
25
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

282
282
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

89
89
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

48
48
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

237
237
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

42
42
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

79
79
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

131
131
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

152
152
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

114
114
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

387
387
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

371
371
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

127
127
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

173
173
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

117
117
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

228
228
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

184
184
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

81
81
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

87
87
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

221
221

Meer sportnieuws