'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

866 stemmen
'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

KRC Genk kan terugblikken op een uitmuntende eerste helft van het seizoen. Vlak voor de WK-break boekten de Limburgers hun tiende overwinning op rij, waardoor ze met 46 op 51 bovenaan het klassement staan te pronken. Maar zal Genk hun sterke ploeg wel kunnen samenhouden in januari?


Voor aanvang van het seizoen werd bij Genk een soort van overgangsjaar verwacht. Met onder andere Kristian Thorstvedt, Jhon Lucumi en Yunja Ito zag Racing dan ook heel wat bepalende spelers vertrekken. Bovendien werd met Wouter Vrancken een nieuwe trainer aangesteld. Maar die wist de ploeg in een mum van tijd naar zijn hand te zetten.

Zo speelt Genk aantrekkelijk en aanvallend voetbal, dat ook nog eens aan de nodige resultaten wordt gekoppeld. Vrancken tilde de spelers van KRC Genk naar een hoger niveau en hij liet ook de jonge Bilal El Khannouss ontbolsteren. En dan is de buitenlandse interesse nooit veraf. Zo staat Paul Onuachu in de belangstelling van Aston Villa, al is de Nigeriaanse spits heel gelukkig in Genk.

Er staat ook geen gelimiteerde transfersom in zijn contract, noch werd er een bepaald bedrag afgesproken. Dimitri de Condé verklaarde eerder al dat hij hem liever niet ziet vertrekken. En daar stopt de buitenlandse interesse niet. Angelo Preciado is bezig aan een sterk Wereldkampioenschap met Ecuador, prestaties waarmee hij de Braziliaanse topclub CF Flamengo charmeerde. Hetzelfde geldt voor Gerardo Arteaga, de Mexicaanse international die eveneens goed presteert in Qatar. De back geniet de interesse van Lazio.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Zal Genk versterkt uit de wintermercato komen?

Meest recent

Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

4
4
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

40
40
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

31
31
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

221
221
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

408
408
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

257
257
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

263
263
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

251
251
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

34
34
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

214
214
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

225
225
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

35
35
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

81
81
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

133
133
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

188
188
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

861
861
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

180
180
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

232
232
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

219
219
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

213
213
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

304
304
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55

Meer sportnieuws