'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

door
'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

KRC Genk kan terugblikken op een uitmuntende eerste helft van het seizoen. Vlak voor de WK-break boekten de Limburgers hun tiende overwinning op rij, waardoor ze met 46 op 51 bovenaan het klassement staan te pronken. Maar zal Genk hun sterke ploeg wel kunnen samenhouden in januari?


Voor aanvang van het seizoen werd bij Genk een soort van overgangsjaar verwacht. Met onder andere Kristian Thorstvedt, Jhon Lucumi en Yunja Ito zag Racing dan ook heel wat bepalende spelers vertrekken. Bovendien werd met Wouter Vrancken een nieuwe trainer aangesteld. Maar die wist de ploeg in een mum van tijd naar zijn hand te zetten.

Zo speelt Genk aantrekkelijk en aanvallend voetbal, dat ook nog eens aan de nodige resultaten wordt gekoppeld. Vrancken tilde de spelers van KRC Genk naar een hoger niveau en hij liet ook de jonge Bilal El Khannouss ontbolsteren. En dan is de buitenlandse interesse nooit veraf. Zo staat Paul Onuachu in de belangstelling van Aston Villa, al is de Nigeriaanse spits heel gelukkig in Genk.

Er staat ook geen gelimiteerde transfersom in zijn contract, noch werd er een bepaald bedrag afgesproken. Dimitri de Condé verklaarde eerder al dat hij hem liever niet ziet vertrekken. En daar stopt de buitenlandse interesse niet. Angelo Preciado is bezig aan een sterk Wereldkampioenschap met Ecuador, prestaties waarmee hij de Braziliaanse topclub CF Flamengo charmeerde. Hetzelfde geldt voor Gerardo Arteaga, de Mexicaanse international die eveneens goed presteert in Qatar. De back geniet de interesse van Lazio.

LEES OOK: Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Zal Genk versterkt uit de wintermercato komen?

Meest recent

'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

0
0
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

2
2
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

10
10
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

65
65
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

113
113
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

65
65
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

215
215
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

203
203
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

250
250
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

91
91
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

393
393
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

239
239
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

123
123
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

217
217
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

429
429
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

372
372
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

158
158
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

218
218
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

547
547
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

936
936
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

102
102

Meer sportnieuws