'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

866 stemmen
'Genk vreest leegloop: 3 toppers gewild'

KRC Genk kan terugblikken op een uitmuntende eerste helft van het seizoen. Vlak voor de WK-break boekten de Limburgers hun tiende overwinning op rij, waardoor ze met 46 op 51 bovenaan het klassement staan te pronken. Maar zal Genk hun sterke ploeg wel kunnen samenhouden in januari?


Voor aanvang van het seizoen werd bij Genk een soort van overgangsjaar verwacht. Met onder andere Kristian Thorstvedt, Jhon Lucumi en Yunja Ito zag Racing dan ook heel wat bepalende spelers vertrekken. Bovendien werd met Wouter Vrancken een nieuwe trainer aangesteld. Maar die wist de ploeg in een mum van tijd naar zijn hand te zetten.

Zo speelt Genk aantrekkelijk en aanvallend voetbal, dat ook nog eens aan de nodige resultaten wordt gekoppeld. Vrancken tilde de spelers van KRC Genk naar een hoger niveau en hij liet ook de jonge Bilal El Khannouss ontbolsteren. En dan is de buitenlandse interesse nooit veraf. Zo staat Paul Onuachu in de belangstelling van Aston Villa, al is de Nigeriaanse spits heel gelukkig in Genk.

Er staat ook geen gelimiteerde transfersom in zijn contract, noch werd er een bepaald bedrag afgesproken. Dimitri de Condé verklaarde eerder al dat hij hem liever niet ziet vertrekken. En daar stopt de buitenlandse interesse niet. Angelo Preciado is bezig aan een sterk Wereldkampioenschap met Ecuador, prestaties waarmee hij de Braziliaanse topclub CF Flamengo charmeerde. Hetzelfde geldt voor Gerardo Arteaga, de Mexicaanse international die eveneens goed presteert in Qatar. De back geniet de interesse van Lazio.

LEES OOK: Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Zal Genk versterkt uit de wintermercato komen?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

25
25
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

31
31
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

200
200
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

116
116
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

217
217
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

267
267
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

126
126
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

566
566
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

177
177
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

490
490
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

720
720
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

236
236
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

762
762
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

524
524
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

200
200
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

374
374
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1258
1258
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

472
472
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

331
331
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

487
487
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

410
410
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws