Wilmots snoert criticasters van Duivels de mond

203 stemmen
Wilmots snoert criticasters van Duivels de mond

De Rode Duivels pakten woensdagavond drie punten tegen Canada op het WK in Qatar. Maar daarmee is ook bijna alles gezegd. De Belgen legden een barslechte prestatie op het veld en mochten van geluk spreken dat Thibaut Courtois bij de les was. Marc Wilmots relativeert.


De ex-bondscoach van België volgt de verrichtingen van onze landgenoten op de voet bij de RTBF. Hij vindt dat we vooral moeten onthouden dat de drie punten binnen zijn. "Onze tegenstanders pakten een punt (Marokko en Kroatië, nvdr). De rest is blabla en moeten we vergeten. Natuurlijk waren we niet goed, maar we winnen met 1-0 en hebben de drie punten. Het belangrijkste is om de laatste 16 te halen en dan moeten we hard werken om er helemaal voor te gaan", aldus Wilmots.

Andere landen als Argentinië en Duitsland zullen Wilmots ongetwijfeld gelijk geven. Hun eerste duel verliep ook niet zoals gepland, maar zij verloren wel. De Duivels prijken ondanks hun magere prestatie op kop in hun groep. Al zal er wel serieus herbrond moeten worden met het oog op het tweede duel, tegen Marokko. Dat staat zondag op het programma.

WIJZIGINGEN
Mogelijk mogen we zondag enkele wijzigingen verwachten in het elftal van de Rode Duivels. Er wordt vooral geroepen om Amadou Onana. Die verscheen na de pauze op het veld en had met zijn fysieke kwaliteiten meteen een grote impact op het spelverloop. Zelf vindt Onana alvast dat hij punten gescoord heeft voor de wedstrijd van zondag. Afwachten of Martinez dat genoeg vindt voor een basisplaats.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Heeft Wilmots gelijk?

Meest recent

Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

6
6
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

21
21
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

38
38
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

107
107
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

291
291
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

148
148
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

312
312
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

247
247
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

155
155
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

138
138
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

160
160
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

318
318
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

322
322
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

242
242
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

438
438
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

656
656
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

98
98
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

65
65
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

364
364
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

39
39

Meer sportnieuws