'Sensationele transfer Jordi Alba naar rivaal'

door
'Sensationele transfer Jordi Alba naar rivaal'

Spanje maakte woensdag brandhout van Costa Rica op het WK in Qatar. Het werd maar liefst 7-0 voor La Roja. Jordi Alba (33) mocht starten in de ploeg van Luis Enrique. De linksachter van FC Barcelona staat mogelijk voor een sensationele transfer in Spanje.


Zo weet El Nacional dat Atlético Madrid hengelt naar de diensten van de ervaren pion. Los Rojiblancos zouden Alba graag in de wintermercato al toevoegen aan hun selectie. Diego Simeone ziet Alba als een speler die zijn ploeg meer mogelijkheden zou geven in de systemen die hij gebruikt bij Atlético. De Madrilenen zijn bovendien op zoek naar een vervanger voor Renan Lodi. Die trok op huurbasis naar Nottingham Forest om meer te spelen. Een mogelijk vertrek van Yannick Carrasco zou de transfer van Alba ook in de hand kunnen werken.

Alba schippert dit seizoen tussen bank en basis bij FC Barcelona. Op links heeft hij af te rekenen met de concurrentie van Alejandro Balde en Marcos Alonso. Alba heeft nog een contract tot midden 2024 in Catalonië en lijkt niet van plan om binnenkort te vertrekken bij Barça. Dat liet hij niet zo lang geleden optekenen in de Spaanse pers.

VALENCIA
Alba speelt al sinds 2012 voor Barça. Dat nam hem toen over van Valencia voor 14 miljoen euro. Met de Blaugrana reeg hij de successen aaneen. Hij won onder meer vijf keer de Spaanse titel, vijf keer de Spaanse beker en één keer de Champions League. Ook met Spanje mocht hij vieren. In 2012 werd hij Europees kampioen.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Moet Alba naar Atlético gaan?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

2
2
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

16
16
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

53
53
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

148
148
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

76
76
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

128
128
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

159
159
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

344
344
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

247
247
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

615
615
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

206
206
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

238
238
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

101
101
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

172
172
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

521
521
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

223
223
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

440
440
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

545
545
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

218
218
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

748
748

Meer sportnieuws