'Sensationele transfer Jordi Alba naar rivaal'

door
'Sensationele transfer Jordi Alba naar rivaal'

Spanje maakte woensdag brandhout van Costa Rica op het WK in Qatar. Het werd maar liefst 7-0 voor La Roja. Jordi Alba (33) mocht starten in de ploeg van Luis Enrique. De linksachter van FC Barcelona staat mogelijk voor een sensationele transfer in Spanje.


Zo weet El Nacional dat Atlético Madrid hengelt naar de diensten van de ervaren pion. Los Rojiblancos zouden Alba graag in de wintermercato al toevoegen aan hun selectie. Diego Simeone ziet Alba als een speler die zijn ploeg meer mogelijkheden zou geven in de systemen die hij gebruikt bij Atlético. De Madrilenen zijn bovendien op zoek naar een vervanger voor Renan Lodi. Die trok op huurbasis naar Nottingham Forest om meer te spelen. Een mogelijk vertrek van Yannick Carrasco zou de transfer van Alba ook in de hand kunnen werken.

Alba schippert dit seizoen tussen bank en basis bij FC Barcelona. Op links heeft hij af te rekenen met de concurrentie van Alejandro Balde en Marcos Alonso. Alba heeft nog een contract tot midden 2024 in Catalonië en lijkt niet van plan om binnenkort te vertrekken bij Barça. Dat liet hij niet zo lang geleden optekenen in de Spaanse pers.

VALENCIA
Alba speelt al sinds 2012 voor Barça. Dat nam hem toen over van Valencia voor 14 miljoen euro. Met de Blaugrana reeg hij de successen aaneen. Hij won onder meer vijf keer de Spaanse titel, vijf keer de Spaanse beker en één keer de Champions League. Ook met Spanje mocht hij vieren. In 2012 werd hij Europees kampioen.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Moet Alba naar Atlético gaan?

Meest recent

'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

0
0
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

27
27
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

26
26
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

49
49
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

27
27
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

69
69
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

231
231
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

235
235
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

323
323
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

276
276
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

141
141
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

50
50
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

239
239
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

66
66
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

522
522
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

434
434
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

163
163
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

250
250
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

942
942
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

148
148
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

573
573
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

286
286

Meer sportnieuws