Spanje draait Costa Rica genadeloos door gehaktmolen

98 stemmen
Spanje draait Costa Rica genadeloos door gehaktmolen

Spanje nam het woensdag in Groep E op tegen Costa Rica. La Roja kende geen enkel probleem met de zwakke Midden-Amerikanen en haalde zwaar uit. Het werd maar liefst 7-0 (!) voor de mannen van Luis Enrique.


Spanje werd hier en daar naar voren geschoven als schaduwfavoriet. Na de eerste wedstrijd treedt La Roja meteen op de voorgrond en is het misschien wel al favoriet. De Zuid-Europeanen namen de wedstrijd meteen in handen. Asensio was na enkele minuten dicht bij een treffer, maar het was slechts uitstel van executie.

In de 11de minuut brak Olmo de ban op aangeven van Gavi. Tien minuten later stond de 2-0 op het bord. Asensio verzilverde een assist van Alba. Nog voor de rust was de wedstrijd helemaal gespeeld. Torres dikte aan tot 3-0. Spanje was heer en meester en deed wat het wilde met Costa Rica.

7-0
Spanje had er zin in en ging in de tweede helft gewoon verder op zijn elan. Torres maakte met zijn tweede de 4-0. De 5-0 was er een van uitzonderlijke makelij. Gavi nam een voorzet met de buitenkant op de slof. De bal ging enig mooi via de paal binnen. Nog was de kelk nog niet tot op de bodem geledigd voor Costa Rica. Soler scoorde in het slot de 6-0 en Morata zette daarna nog de zevende kers op de Spaanse taart. Spanje start wervelend aan het WK. Costa Rica druipt af met het schaamrood op de wangen.

LEES OOK: Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Dit Spanje kan wereldkampioen worden ...

Meest recent

Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

37
37
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

298
298
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

525
525
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

223
223
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

160
160
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

230
230
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

164
164
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

46
46
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

133
133
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

72
72
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

149
149
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

89
89
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

64
64
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

102
102
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

77
77
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

161
161
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

321
321
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1050
1050
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

233
233
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

253
253
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

123
123
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

328
328
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

120
120

Meer sportnieuws