"Alderweireld houdt hem wel uit de match tegen Canada"

103

België moet woensdag aan de bak tegen Canada. Bij de Canadezen hebben ze vooral aanvallend kwaliteit. Cyle Larin is daar een vaste waarde, maar die kent een zeer moeilijk seizoen bij Club Brugge. Kan de Belgische defensie de sterke aanvaller uit de wedstrijd houden?


Larin is met 25 goals en 2 assists in 55 matchen zeer goed op dreef bij Canada. Alleen scoorde hij niet bepaald tegen de toplanden. Zo werden zijn laatste 10 goals gescoord tegen Qatar, Jamaica, USA, Mexico, Honduras, Haïti en Martinique. Hij zal tegen België moeten bewijzen dat hij het ook op een hoger niveau kan waarmaken.

ALDERWEIRELD

Bij Club Brugge presteert Larin bijzonder pover dit seizoen. Ex-ploegmaat Sammy Bossut, die met hem samenspeelde bij Zulte Waregem, is van mening dat de Belgen Larin in bedwang moeten kunnen houden. "Tegen een topper als Toby Alderweireld, die hoogstwaarschijnlijk zijn rechtstreekse tegenstander wordt, zal Cyle het niet onder de markt hebben. Ik zie de Rode Duivels dan ook niet in de problemen komen."

Toch voelt Larin zich bij Canada dus wel beter in zijn sas dan bij Club Brugge. Bij de nationale ploeg krijgt hij veel vertrouwen. "Hij speelt bij Club misschien niet al te vaak, maar bij de nationale ploeg is het toch altijd een ander verhaal. Daar kan het wel plots beginnen draaien. Zeker als hij een doelpuntje kan maken, kan hij een vertrouwensboost krijgen en plots vertrokken zijn." Het is aan de Belgen om de aanvaller uit de wedstrijd te houden, al zullen ze wellicht vooral Jonathan David moeten afstoppen. De ex-aanvaller van AA Gent is samen met Alphonso Davies de absolute smaakmaker bij Canada.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Gaat Alderweireld Larin uit de match houden?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

91
91
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

230
230
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

151
151
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

88
88
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws