Club Brugge speelt drie oefenduels tijdens WK-break

door
Club Brugge speelt drie oefenduels tijdens WK-break

Club Brugge zit zoals de rest van de ploegen in de Jupiler Pro League in de WK-break. Blauw-Zwart stuurde verschillende internationals naar Qatar, waardoor het WK extra interessant is om volgen voor de landskampioen.


Dinsdag kwam bijvoorbeeld Andreas Skov Olsen in actie met Denemarken. De Deen liet zich in positieve zin opmerken. Hij zou zich zo nog wat meer in het boekje gespeeld hebben van enkele Premier League-clubs. Daarnaast zijn ook Mignolet, Vanaken, Buchanan, Larin, Lang, Sowah en Odoi actief op het WK in Qatar. Die pionnen zullen enkele oefenduels met Club aan zich voorbij moeten laten gaan.

Het Nieuwsblad
weet dat Blauw-Zwart op 26 november in het Belfius Basecamp zal oefenen tegen Westkapelle. Daarna staan er ook nog duels gepland tegen Lille (6/12) en Excelsior Rotterdam (10/12). Voor de pionnen die wel zullen meedoen, zal het zaak worden om het ritme opnieuw te pakken te krijgen na een korte periode van inactiviteit. De eerste opdracht na de WK-break staat op 26 december gepland. Dan neemt Club het in de competitie thuis op tegen OH Leuven.

CHAMPIONS LEAGUE
In eigen land is de titel het grote doel van Club, maar in februari 2023 staat het voor een nieuwe Europese uitdaging. Dan neemt het het in de achtste finales van de Champions op tegen Benfica. De Bruggelingen zullen hun internationals daarbij heel goed kunnen gebruiken en hopen dat ze ongeschonden uit het WK komen. De ticketverkoop voor het thuisduel tegen Benfica (15 februari) start op 25 november. Dat lezen we op de clubwebstek.

LEES OOK: Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Wordt Club opnieuw kampioen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

11
11
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

3
3
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

143
143
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

26
26
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

85
85
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

126
126
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

29
29
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

45
45
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

282
282
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

64
64
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

86
86
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

274
274
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

282
282
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

139
139
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

223
223
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

68
68
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

196
196
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

122
122
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

102
102
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

101
101
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

105
105
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

256
256

Meer sportnieuws