Club Brugge speelt drie oefenduels tijdens WK-break

door
Club Brugge speelt drie oefenduels tijdens WK-break

Club Brugge zit zoals de rest van de ploegen in de Jupiler Pro League in de WK-break. Blauw-Zwart stuurde verschillende internationals naar Qatar, waardoor het WK extra interessant is om volgen voor de landskampioen.


Dinsdag kwam bijvoorbeeld Andreas Skov Olsen in actie met Denemarken. De Deen liet zich in positieve zin opmerken. Hij zou zich zo nog wat meer in het boekje gespeeld hebben van enkele Premier League-clubs. Daarnaast zijn ook Mignolet, Vanaken, Buchanan, Larin, Lang, Sowah en Odoi actief op het WK in Qatar. Die pionnen zullen enkele oefenduels met Club aan zich voorbij moeten laten gaan.

Het Nieuwsblad
weet dat Blauw-Zwart op 26 november in het Belfius Basecamp zal oefenen tegen Westkapelle. Daarna staan er ook nog duels gepland tegen Lille (6/12) en Excelsior Rotterdam (10/12). Voor de pionnen die wel zullen meedoen, zal het zaak worden om het ritme opnieuw te pakken te krijgen na een korte periode van inactiviteit. De eerste opdracht na de WK-break staat op 26 december gepland. Dan neemt Club het in de competitie thuis op tegen OH Leuven.

CHAMPIONS LEAGUE
In eigen land is de titel het grote doel van Club, maar in februari 2023 staat het voor een nieuwe Europese uitdaging. Dan neemt het het in de achtste finales van de Champions op tegen Benfica. De Bruggelingen zullen hun internationals daarbij heel goed kunnen gebruiken en hopen dat ze ongeschonden uit het WK komen. De ticketverkoop voor het thuisduel tegen Benfica (15 februari) start op 25 november. Dat lezen we op de clubwebstek.

LEES OOK: Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Wordt Club opnieuw kampioen?

Meest recent

D-Day voor Pro League: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

10
10
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

11
11
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

197
197
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

52
52
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

107
107
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

138
138
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

62
62
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

121
121
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

77
77
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

131
131
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

57
57
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

216
216
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

89
89
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

330
330
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

351
351
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

97
97
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

192
192
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

384
384
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

182
182
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

373
373
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

157
157
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

384
384
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

367
367
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

319
319

Meer sportnieuws