Marokko en Kroatië scoren niet in matige pot

door
Marokko en Kroatië scoren niet in matige pot

De Rode Duivels beginnen woensdagavond aan hun WK. Eerder op de dag was het uitkijken naar Marokko-Kroatië in de groep van de Belgen. Die twee landen serveerden een tegenvallende pot voetbal, waarin niet gescoord werd: 0-0.


Verschillende bekende gezichten aan de aftrap. Bij Marokko mocht Selim Amallah (Standard) starten. Kroatië rekende op onder meer Ivan Perisic (ex-Club Brugge). De intenties van beide ploegen waren van in het begin duidelijk. De organisatie behouden en vooral geen doelpunt slikken. Aan enthousiasme geen gebrek bij Marokko, maar grote kansen versieren lukte niet voor de Leeuwen van de Atlas. De Kroaten dreigden voor de rust via Vlasic. Bounou, de Marokkaanse doelman, greep goed in. We gingen rusten met een logische 0-0.

De tweede helft begon aardig. Een kopbal van Mazraoui werd gered door Livakovic. Aan de overkant redde Amrabat een poging van Lovren op de lijn. Hakimi probeerde het vervolgens met een vrije trap, maar scoren lukte niet. Daarna wilde Kroatië wel, maar die ene geniale versnelling kwam er niet. Marokko bleef georganiseerd en wilde de Kroaten het voetballen beletten. De partij kabbelde voort en na het laatste fluitsignaal stond er 0-0 op het bord.

DUIVELS
De Rode Duivels zullen ongetwijfeld tevreden zijn met wat ze gezien hebben. Zowel Marokko als Kroatië maakte geen overweldigende indruk. Met een zege tegen Canada later op woensdag kunnen de Belgen meteen op kop komen in hun groep. Maar dat geldt ook voor Canada, dat zijn huid duur zal verkopen. Afspraak om 20.00 uur.

LEES OOK: Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

België moet deze ploegen aankunnen ...

Meest recent

'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

0
0
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

50
50
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

45
45
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

132
132
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

179
179
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

195
195
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

86
86
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

339
339
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

212
212
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

83
83
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

113
113
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

76
76
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

202
202
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

411
411
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

341
341
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

147
147
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

213
213
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

516
516
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

906
906
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

94
94
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

350
350
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

61
61
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

611
611

Meer sportnieuws