'Bliksemtransfer Hoedt naar de buren'

door
'Bliksemtransfer Hoedt naar de buren'

Bij RSC Anderlecht verschijnen de spelers deze week opnieuw op het trainingsveld. Paas-Wit wil met een schone lei beginnen en na de WK-break de weg naar boven inzetten in de Jupiler Pro League. Dat zal nog steeds gebeuren met Robin Veldman als interim-trainer, in afwachting van een nieuwe hoofdcoach.


De recordkampioen zal van de break gebruikmaken om enkele oefenduels af te werken. Anderlecht zal onder meer Real Sociedad, de nummer drie uit Spanje, partij geven. Mogelijk krijgen dan enkele krachten die tot nu toe minder aan bod kwamen speelgelegenheid. Of Wesley Hoedt (28) op het veld zal verschijnen, valt af te wachten. De Nederlander was bezig aan een matig seizoen, waarin hij enkele individuele fouten maakte. Hoedt maakte zichzelf daarna onmogelijk bij RSCA en werd uit de A-kern gezet. Een transfer dringt zich nu op.

De reddingsboei voor Hoedt zou weleens uit Nederland kunnen komen. Volgens Voetbal International denkt Vitesse aan de linkerpoot. De club uit Arnhem is bezig aan een pover seizoen in de Eredivisie en staat momenteel pas dertiende. Hoedt zou achterin kunnen bijspringen in de provincie Gelderland. Bij Anderlecht heeft Hoedt nog een contract tot midden 2025. Vitesse zal dus een transfersom moeten betalen, al is het niet ondenkbaar dat RSCA niet moeilijk zal doen om af te raken van het zware loon van de speler.

AZ ALKMAAR
Hoedt speelde in het verleden al eens in Nederland, voor AZ. Het is bij die club dat hij in 2014 doorbrak als profvoetballer. Daarna kwam hij ook nog uit voor Lazio Roma, Southampton, Celta de Vigo en Antwerp. Sinds midden 2021 staat hij op de loonlijst van Anderlecht, waar zijn verhaal er nu voorgoed op lijkt te zitten.

LEES OOK: 'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Goede club voor hem?

Meest recent

Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

3
3
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

150
150
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

68
68
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

194
194
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

279
279
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

92
92
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

216
216
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

276
276
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

53
53
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

487
487
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

390
390
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

155
155
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

474
474
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

431
431
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

82
82
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

367
367
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

596
596
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

222
222
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

262
262
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

315
315
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

384
384
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

563
563
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

204
204
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

315
315

Meer sportnieuws