Ronaldo aast op bizar record op WK

63
Ronaldo aast op bizar record op WK

Cristiano Ronaldo en Portugal komen donderdag pas in actie op het WK in Qatar. De meervoudige Gouden Bal neemt het met zijn landgenoten op tegen Ghana. Sinds dinsdag zit Ronaldo zonder club.


Manchester United maakte namelijk bekend speler en club in onderling overleg uit elkaar gaan. Beide partijen leefden al langere tijd in onmin met elkaar en sinds het beruchte interview van Ronaldo bij Piers Morgan leek het een kwestie van tijd voor United actie zou ondernemen. Dat deed het nu ook, waardoor Ronaldo het WK zowaar zonder club zal moeten aanvatten. En dat zou hem nu zomaar een bizar record kunnen opleveren.

Als Ronaldo scoort in Qatar, dan zal hij samen met Alberto Tarantini namelijk de enige speler zonder club zijn die daarin slaagde op een WK. Tarantini scoorde in 1978 tegen Peru. Belangrijke nuance: de Argentijnen wisten dat jaar het het toernooi te winnen. Ronaldo hoopt ongetwijfeld dat het een voorteken is voor wat er Portugal te wachten staat in het Midden-Oosten. Hij zo de enige leemte op zijn palmares kunnen vullen.

STERKE SELECTIE
Portugal wordt gezien als een van de schaduwfavorieten voor het WK. De Portugezen zakken met een erg sterke selectie af naar Qatar. Ronaldo is nog steeds een van de uithangborden, maar er zijn veel meer grote namen. Rafael Leao is een smaakmaker van AC Milan en Bruno Fernandes zet de lijnen uit op het middenveld van Manchester United. Het is ook uitkijken naar Bernardo Silva en Joao Cancelo (beiden Manchester City).

LEES OOK: Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Zal Ronaldo scoren op dit WK?

Meest recent

Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

10
10
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

16
16
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

14
14
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

26
26
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

8
8
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

10
10
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

20
20
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

95
95
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

23
23
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

200
200
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

91
91
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

194
194
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

65
65
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

63
63
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

225
225
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

52
52
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

105
105
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

260
260
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

53
53
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

146
146
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

87
87
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231

Meer sportnieuws