TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Andreas Skov Olsen speelde met Denemarken een degelijke match tegen Tunesië. Zijn prestatie bleef niet onopgemerkt. Zo meldt de Engelse journalist Ryan Taylor, van onder meer The Daily Express, dat een legertje Premier League-scouts naar het stadion was afgezakt, specifiek om de Club Brugge-speler aan het werk te zien. Het is niet duidelijk om welke ploegen het precies gaat, maar de Engelse interesse zou dus steeds concreter worden. Blauw-Zwart moet stilaan gaan vrezen voor een bliksemvertrek van zijn smaakmaker.

Volgens journalist Matteo Moretto klopt RSC Anderlecht aan bij een voormalig transferdoelwit. De recordkampioen zou opnieuw interesse tonen in Konrad de la Fuente. Die werd normaal gezien tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Olympiakos, maar zou vroegtijdig terugkeren naar Olympique Marseille. Daar heeft hij nog een contract midden 2025. Anderlecht zou een huurbeurt voor ogen hebben. Ook Sampdoria en Real Valladolid azen op de diensten van de speler.

Angelo Preciado (KRC Genk) speelde met Ecuador een sterke openingsmatch tegen Qatar. Het levert hem interesse op van een topploeg. Zo melden verschillende Braziliaanse journalisten dat de vleugelback zich in de kijker heeft gespeeld van CF Flamengo, winnaar van de recente Copa Libertadores. Het contract van Preciado in de Cegeka Arena loopt in principe na dit seizoen af, waardoor de Braziliaanse topclub een zaakje hoopt te doen.

BUITENLAND

Buitenlandse media melden dat de Saudische eigenaar van Newcastle United, Mohammed ben Salmane, wil uitpakken met de komst van Cristiano Ronaldo. Hij wil de 37-jarige aanvaller naar Noord-Engeland halen en daarna (na 6 of 18 maanden) naar Al-Nassr, zijn team in Saudi-Arabië, loodsen. De ervaren aanvaller zou daarvoor een waanzinnige som kunnen opstrijken, namelijk 300 miljoen euro.

Pep Guardiola heeft zijn contract verlengd bij Manchester City. De Spanjaard had nog een contract tot komende zomer, maar Man City heeft dat nu opengebroken tot medio 2025. Guardiola voelt zich als een vis in het water bij Manchester, dat al jaren de beste club is in Engeland. Guardiola is sinds de zomer van 2016 trainer van Manchester City.

AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

Zal Skov Olsen vertrekken in de winter?

Meest recent

"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

13
13
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

266
266
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

64
64
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

50
50
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

157
157
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

43
43
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

51
51
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

50
50
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

155
155
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

88
88
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

103
103
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

609
609
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

124
124
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

471
471
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

610
610
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

80
80
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

148
148
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

261
261
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

122
122
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

113
113
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

61
61
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

135
135
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

209
209

Meer sportnieuws