TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

1129 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Andreas Skov Olsen speelde met Denemarken een degelijke match tegen Tunesië. Zijn prestatie bleef niet onopgemerkt. Zo meldt de Engelse journalist Ryan Taylor, van onder meer The Daily Express, dat een legertje Premier League-scouts naar het stadion was afgezakt, specifiek om de Club Brugge-speler aan het werk te zien. Het is niet duidelijk om welke ploegen het precies gaat, maar de Engelse interesse zou dus steeds concreter worden. Blauw-Zwart moet stilaan gaan vrezen voor een bliksemvertrek van zijn smaakmaker.

Volgens journalist Matteo Moretto klopt RSC Anderlecht aan bij een voormalig transferdoelwit. De recordkampioen zou opnieuw interesse tonen in Konrad de la Fuente. Die werd normaal gezien tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Olympiakos, maar zou vroegtijdig terugkeren naar Olympique Marseille. Daar heeft hij nog een contract midden 2025. Anderlecht zou een huurbeurt voor ogen hebben. Ook Sampdoria en Real Valladolid azen op de diensten van de speler.

Angelo Preciado (KRC Genk) speelde met Ecuador een sterke openingsmatch tegen Qatar. Het levert hem interesse op van een topploeg. Zo melden verschillende Braziliaanse journalisten dat de vleugelback zich in de kijker heeft gespeeld van CF Flamengo, winnaar van de recente Copa Libertadores. Het contract van Preciado in de Cegeka Arena loopt in principe na dit seizoen af, waardoor de Braziliaanse topclub een zaakje hoopt te doen.

BUITENLAND

Buitenlandse media melden dat de Saudische eigenaar van Newcastle United, Mohammed ben Salmane, wil uitpakken met de komst van Cristiano Ronaldo. Hij wil de 37-jarige aanvaller naar Noord-Engeland halen en daarna (na 6 of 18 maanden) naar Al-Nassr, zijn team in Saudi-Arabië, loodsen. De ervaren aanvaller zou daarvoor een waanzinnige som kunnen opstrijken, namelijk 300 miljoen euro.

Pep Guardiola heeft zijn contract verlengd bij Manchester City. De Spanjaard had nog een contract tot komende zomer, maar Man City heeft dat nu opengebroken tot medio 2025. Guardiola voelt zich als een vis in het water bij Manchester, dat al jaren de beste club is in Engeland. Guardiola is sinds de zomer van 2016 trainer van Manchester City.

AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: 'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Zal Skov Olsen vertrekken in de winter?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

9
9
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

16
16
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

35
35
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

128
128
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

85
85
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

158
158
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

76
76
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

369
369
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

99
99
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

230
230
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

719
719
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

520
520
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

109
109
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

249
249
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

844
844
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

219
219
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

572
572
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

576
576
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1006
1006
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

356
356
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

546
546
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

348
348

Meer sportnieuws