TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

1129
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Andreas Skov Olsen speelde met Denemarken een degelijke match tegen Tunesië. Zijn prestatie bleef niet onopgemerkt. Zo meldt de Engelse journalist Ryan Taylor, van onder meer The Daily Express, dat een legertje Premier League-scouts naar het stadion was afgezakt, specifiek om de Club Brugge-speler aan het werk te zien. Het is niet duidelijk om welke ploegen het precies gaat, maar de Engelse interesse zou dus steeds concreter worden. Blauw-Zwart moet stilaan gaan vrezen voor een bliksemvertrek van zijn smaakmaker.

Volgens journalist Matteo Moretto klopt RSC Anderlecht aan bij een voormalig transferdoelwit. De recordkampioen zou opnieuw interesse tonen in Konrad de la Fuente. Die werd normaal gezien tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Olympiakos, maar zou vroegtijdig terugkeren naar Olympique Marseille. Daar heeft hij nog een contract midden 2025. Anderlecht zou een huurbeurt voor ogen hebben. Ook Sampdoria en Real Valladolid azen op de diensten van de speler.

Angelo Preciado (KRC Genk) speelde met Ecuador een sterke openingsmatch tegen Qatar. Het levert hem interesse op van een topploeg. Zo melden verschillende Braziliaanse journalisten dat de vleugelback zich in de kijker heeft gespeeld van CF Flamengo, winnaar van de recente Copa Libertadores. Het contract van Preciado in de Cegeka Arena loopt in principe na dit seizoen af, waardoor de Braziliaanse topclub een zaakje hoopt te doen.

BUITENLAND

Buitenlandse media melden dat de Saudische eigenaar van Newcastle United, Mohammed ben Salmane, wil uitpakken met de komst van Cristiano Ronaldo. Hij wil de 37-jarige aanvaller naar Noord-Engeland halen en daarna (na 6 of 18 maanden) naar Al-Nassr, zijn team in Saudi-Arabië, loodsen. De ervaren aanvaller zou daarvoor een waanzinnige som kunnen opstrijken, namelijk 300 miljoen euro.

Pep Guardiola heeft zijn contract verlengd bij Manchester City. De Spanjaard had nog een contract tot komende zomer, maar Man City heeft dat nu opengebroken tot medio 2025. Guardiola voelt zich als een vis in het water bij Manchester, dat al jaren de beste club is in Engeland. Guardiola is sinds de zomer van 2016 trainer van Manchester City.

AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Zal Skov Olsen vertrekken in de winter?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

66
66
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

29
29
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

22
22
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

124
124
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

31
31
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

54
54
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

32
32
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

182
182
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

44
44
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

124
124
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

214
214
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

196
196
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

256
256
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

144
144
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

232
232
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

278
278
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

310
310
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

261
261
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

340
340
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

517
517
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws