TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Ronaldo blijft in PL'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Andreas Skov Olsen speelde met Denemarken een degelijke match tegen Tunesië. Zijn prestatie bleef niet onopgemerkt. Zo meldt de Engelse journalist Ryan Taylor, van onder meer The Daily Express, dat een legertje Premier League-scouts naar het stadion was afgezakt, specifiek om de Club Brugge-speler aan het werk te zien. Het is niet duidelijk om welke ploegen het precies gaat, maar de Engelse interesse zou dus steeds concreter worden. Blauw-Zwart moet stilaan gaan vrezen voor een bliksemvertrek van zijn smaakmaker.

Volgens journalist Matteo Moretto klopt RSC Anderlecht aan bij een voormalig transferdoelwit. De recordkampioen zou opnieuw interesse tonen in Konrad de la Fuente. Die werd normaal gezien tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Olympiakos, maar zou vroegtijdig terugkeren naar Olympique Marseille. Daar heeft hij nog een contract midden 2025. Anderlecht zou een huurbeurt voor ogen hebben. Ook Sampdoria en Real Valladolid azen op de diensten van de speler.

Angelo Preciado (KRC Genk) speelde met Ecuador een sterke openingsmatch tegen Qatar. Het levert hem interesse op van een topploeg. Zo melden verschillende Braziliaanse journalisten dat de vleugelback zich in de kijker heeft gespeeld van CF Flamengo, winnaar van de recente Copa Libertadores. Het contract van Preciado in de Cegeka Arena loopt in principe na dit seizoen af, waardoor de Braziliaanse topclub een zaakje hoopt te doen.

BUITENLAND

Buitenlandse media melden dat de Saudische eigenaar van Newcastle United, Mohammed ben Salmane, wil uitpakken met de komst van Cristiano Ronaldo. Hij wil de 37-jarige aanvaller naar Noord-Engeland halen en daarna (na 6 of 18 maanden) naar Al-Nassr, zijn team in Saudi-Arabië, loodsen. De ervaren aanvaller zou daarvoor een waanzinnige som kunnen opstrijken, namelijk 300 miljoen euro.

Pep Guardiola heeft zijn contract verlengd bij Manchester City. De Spanjaard had nog een contract tot komende zomer, maar Man City heeft dat nu opengebroken tot medio 2025. Guardiola voelt zich als een vis in het water bij Manchester, dat al jaren de beste club is in Engeland. Guardiola is sinds de zomer van 2016 trainer van Manchester City.

AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

LEES OOK: 'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Zal Skov Olsen vertrekken in de winter?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

133
133
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

37
37
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

250
250
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

70
70
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

75
75
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

164
164
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

218
218
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

66
66
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

25
25
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

24
24
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

61
61
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

615
615
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

43
43
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

60
60
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

154
154
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

84
84
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

75
75
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

162
162
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

37
37
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

45
45
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

30
30
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

125
125
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

23
23
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

149
149
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

221
221

Meer sportnieuws