Druk neemt toe: "Martinez stelt zich kwetsbaar op"

109 stemmen
Druk neemt toe:

Bondscoach Roberto Martinez ligt onder een vergrootglas. Hij krijgt steeds meer kritiek, onder meer door de resultaten die het afgelopen jaar niet goed genoeg waren. Volgens Franky Van der Elst neemt de bondscoach een enorm risico tegen Canada. Eden Hazard start immers aan de partij.


De aanvoerder zal eindelijk nog eens wat flitsen moeten tonen. Wat zou het mooi zijn als hij nog eens een bepalende wedstrijd zou kunnen spelen. Een doelpuntje meepikken zou hem zeer veel deugd doen, maar ook Martinez.

DUIDELIJKHEID

Gert Verheyen vindt het goed dat de bondscoach gisteren meteen aanhaalde dat Hazard zou starten. Zo smoorde hij alle mogelijke verhalen in de kiem. "Ik vind het goed dat er duidelijkheid is. Het is goed dat hij dit zegt. Of het de juiste keuze is, dat hangt af van de prestatie van Hazard en de uitslag”, zei Verheyen in Villa Sporza.

Van der Elst begrijpt ergens wel dat de bondscoach loyaal is aan Hazard. Toch zal er veel kritiek komen als Hazard weer niet kan overtuigen. Al zal een zege eventueel veel verbloemen. "Ik zou hem niet opstellen. Maar als het een beetje verkeerd gaat lopen, dan weet je waar de kritiek gaat komen. Martinez stelt zich hiermee kwetsbaar op. Ergens begrijp ik wel dat je met Hazard begint als basisspeler, zeker vanwege zijn status. En is hij een goede invaller? Ik weet het niet”, zegt The Fox.

Aan Hazard en Martinez om te bewijzen dat de kritiek na de match tegen Canada weer mag gaan liggen…

LEES OOK: Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Gaat Hazard nog eens flitsen tegen Canada?

Meest recent

'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

37
37
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

42
42
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

32
32
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

79
79
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

35
35
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

675
675
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

130
130
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

79
79
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

52
52
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

226
226
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

193
193
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

297
297
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

93
93
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

174
174
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

262
262
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

620
620
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

622
622
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

141
141

Meer sportnieuws