Anderlecht maakt 4 oefenmatchen bekend

door
Anderlecht maakt 4 oefenmatchen bekend

Bij RSC Anderlecht hervatten ze deze week weer de trainingen. De Brusselaars zullen dat nog steeds doen onder interim-trainer Robin Veldman. Het is nog wachten op de nieuwe coach. Paars-Wit gaat op een buitenlandse oefenstage en het kondigde op de officiële clubkanalen ook vier oefenwedstrijden aan.


"Na enkele dagen rust, hervatten de spelers die niet voor hun nationale ploeg geselecteerd werden deze vrijdag de trainingen op Neerpede. Niet veel later vertrekken ze vervolgens naar Kreta voor de jaarlijkse winterstage. Sporting zal in Griekenland vertoeven van 30 november tot en met 7 december", klinkt het.

VIER WEDSTRIJDEN

Anderlecht gaat de nodige wedstrijden spelen. "Op Kreta staan er twee oefenwedstrijden op het programma: zaterdag 3 december wordt er gespeeld tegen OFI Kreta, op dinsdag 6 december volgt er een oefenwedstrijd tegen Motherwell FC. Na de stage volgen er nog twee friendlies. De eerste wordt in Spanje gespeeld op 10 december. Tegenstander van dienst: Real Sociedad. Vier dagen later volgt er vervolgens nog een laatste oefenwedstrijd op Neerpede tegen de huidige autoritaire leider in het Poolse klassement: Raków Czestochowa", laten de Brusselaars weten.

Anderlecht moet in december twee belangrijke wedstrijden afwerken. Het moet in de Beker van België op bezoek gaan bij KRC Genk. In de Jupiler Pro League wacht een moeilijke verplaatsing naar het Zwarte Land, waar Anderlecht Sporting Charleroi partij zal geven.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Gaat Anderlecht Genk uitschakelen in de beker?

Meest recent

Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

13
13
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

17
17
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

51
51
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

17
17
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

157
157
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

69
69
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

85
85
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

152
152
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

251
251
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

332
332
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

287
287
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

352
352
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

61
61
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

262
262
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

194
194
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

189
189
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

469
469
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

406
406
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

320
320
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

217
217
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

574
574
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

870
870

Meer sportnieuws