'Storck zet boel op scherp bij KV Kortrijk'

door
'Storck zet boel op scherp bij KV Kortrijk'

KV Kortrijk greep de WK-break aan om een andere coach voor te stellen. De Kerels ontsloegen Adnan Custovic en haalden Bernd Storck aan boord als zijn vervanger. De Duitser kent onze competitie heel goed.


Zo was hij in het verleden al aan de slag bij Excelsior Moeskroen, Cercle Brugge, KRC Genk en KAS Eupen. Bij die laatste club werd hij eind oktober op straat gezet na tegenvallende resultaten. Een maand later pikte KVK hem op. Storck kwam dinsdag een eerste keer samen met zijn spelers. Hij weet heel goed waar hij naartoe wil in West-Vlaanderen.

"De spelers waren op training nog niet voorbereid op mijn filosofie", tekent Het Nieuwsblad op. "Ik zag dat er heel wat kwaliteit in deze ploeg zit, maar ze moeten zich nog aanpassen. Ze moeten er duidelijk nog wat aan wennen, maar dat is normaal. Het komt wel goed. We hebben nog 17 wedstrijden te gaan in de competitie en het belangrijkste is dat iedereen beseft dat deze club in eerste klasse moet blijven. Ik verwacht zowel op als naast het veld discipline van mijn spelers, dan pas gaan we ons doel bemachtigen. Discipline is het belangrijkste voor mij", aldus Storck.

KRC GENK
De eerste opdracht voor Storck en zijn spelers na de WK-break is er meteen een die kan tellen. KRC Genk komt namelijk op bezoek in het Guldensporenstadion. Voor Storck is het een weerzien met de ploeg waar hij van begin december 2021 tot eind juni 2022 aan het roer stond. Daarna speelt KVK tegen OH Leuven (uit) en AA Gent (uit).

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Zal KVK zich handhaven in de JPL?

Meest recent

Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

25
25
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

119
119
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

158
158
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

58
58
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

101
101
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

192
192
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

99
99
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

92
92
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

118
118
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

391
391
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

84
84
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

533
533
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

721
721
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

128
128
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

428
428
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

305
305
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

639
639
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

441
441
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

111
111
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

913
913
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

455
455
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

254
254
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

291
291
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

880
880
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1229
1229

Meer sportnieuws