Martinez komt met zéér verrassende update over Lukaku

door
Martinez komt met zéér verrassende update over Lukaku

Roberto Martinez moet het tegen Canada stellen zonder de geblesseerde Romelu Lukaku. 'Big Rom' revalideert en hij maakt duidelijk progressie. De bondscoach kwam op zijn perspraatje terug op de blessurestatus van Lukaku en hij had best verrassend nieuws te melden.


Lukaku zou volgens de berichten van een paar dagen geleden de wedstrijden tegen Canada en Marokko missen. Martinez verklaarde vandaag echter dat de kans bestaat dat de aanvaller van Inter mogelijk al fit geraakt voor de match tegen Marokko. Die partij gaat zondag door.

"Morgen zijn er 25 spelers fit, enkel Lukaku ontbreekt. Hij had gisteren een heel goede trainingssessie (individueel, red.). We zijn blij met de progressie die hij maakt. Als ik het medisch advies volg, zal hij fit raken voor de derde groepswedstrijd. Als ik naar hem luister, is er een kans dat hij klaar raakt voor de tweede match", aldus Martinez.

VOORZICHTIG ZIJN

Toch zal de bondscoach heel voorzichtig moeten omgaan met de ervaren topspits. Lukaku heeft immers een spierblessure en hij hervatte enkele weken geleden ook bij Inter. Na amper twee duels herviel hij en was de aanvaller weer weken buiten strijd. Als Lukaku op het WK opnieuw zou hervallen, mag hij een kruis maken over de rest van zijn toernooi. Martinez zal samen met de medische staf en de speler de blessure zeer goed moeten opvolgen. Een basisplaats tegen Marokko zou daarom onverantwoord zijn. Een invalbeurt kan wel, maar enkel als iedereen het licht op groen zet.

LEES OOK: Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Zal Lukaku spelen tegen Marokko?

Meest recent

Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

4
4
'Renard slaat opnieuw toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

87
87
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

278
278
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

28
28
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

179
179
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

198
198
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

43
43
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

132
132
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

420
420
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

153
153
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

109
109
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

191
191
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

100
100
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

210
210
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

149
149
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

53
53
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

98
98
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

365
365
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

100
100
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

411
411
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

41
41
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

99
99
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

118
118
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

338
338

Meer sportnieuws