Martinez komt met zéér verrassende update over Lukaku

444 stemmen
Martinez komt met zéér verrassende update over Lukaku

Roberto Martinez moet het tegen Canada stellen zonder de geblesseerde Romelu Lukaku. 'Big Rom' revalideert en hij maakt duidelijk progressie. De bondscoach kwam op zijn perspraatje terug op de blessurestatus van Lukaku en hij had best verrassend nieuws te melden.


Lukaku zou volgens de berichten van een paar dagen geleden de wedstrijden tegen Canada en Marokko missen. Martinez verklaarde vandaag echter dat de kans bestaat dat de aanvaller van Inter mogelijk al fit geraakt voor de match tegen Marokko. Die partij gaat zondag door.

"Morgen zijn er 25 spelers fit, enkel Lukaku ontbreekt. Hij had gisteren een heel goede trainingssessie (individueel, red.). We zijn blij met de progressie die hij maakt. Als ik het medisch advies volg, zal hij fit raken voor de derde groepswedstrijd. Als ik naar hem luister, is er een kans dat hij klaar raakt voor de tweede match", aldus Martinez.

VOORZICHTIG ZIJN

Toch zal de bondscoach heel voorzichtig moeten omgaan met de ervaren topspits. Lukaku heeft immers een spierblessure en hij hervatte enkele weken geleden ook bij Inter. Na amper twee duels herviel hij en was de aanvaller weer weken buiten strijd. Als Lukaku op het WK opnieuw zou hervallen, mag hij een kruis maken over de rest van zijn toernooi. Martinez zal samen met de medische staf en de speler de blessure zeer goed moeten opvolgen. Een basisplaats tegen Marokko zou daarom onverantwoord zijn. Een invalbeurt kan wel, maar enkel als iedereen het licht op groen zet.

LEES OOK: Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Zal Lukaku spelen tegen Marokko?

Meest recent

België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

68
68
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

135
135
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

48
48
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

355
355
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

50
50
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

182
182
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

38
38
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

69
69
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

336
336
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

120
120
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

104
104
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

72
72
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

185
185
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

586
586
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

807
807
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

662
662
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

107
107
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

478
478
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

675
675
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

271
271
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

83
83
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

275
275
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

505
505
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

274
274
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

770
770

Meer sportnieuws