'PSG opent transferoorlog om toptalent'

103 stemmen
'PSG opent transferoorlog om toptalent'

Het WK in Qatar gaat momenteel met de meeste aandacht lopen in de voetbalwereld. Toch beweegt er hier en daar wat op de transfermarkt. Zo schakelt Paris Saint-Germain een versnelling hoger om een toptalent binnen te halen.


AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

Dat bedrag zou precies overeenkomen met de transfersom die Palmeiras in gedachten heeft voor de speler. Endrick zal wel nog tot zijn 18de in Brazilië moeten spelen, omdat hij daarvoor geen contract mag tekenen bij een Europese club. Dat betekent dat PSG zal moeten wachten tot de zomer van 2024 om het grote talent aan zich te binden.

REAL ZOCHT TOENADERING
De concurrentie zal mogelijk niet zomaar laten begaan. Real Madrid leek niet zo lang geleden nog in polepositie te liggen voor Endrick. De Koninklijke zocht naar verluidt al toenadering met de entourage van de speler en hoopt op een gelijkaardig scenario als dat van Vinicius Junior. Ook die werd op jonge leeftijd weggeplukt uit Brazilië en groeide uit tot een absolute sterkhouder in de Spaanse hoofdstad. Bij PSG hopen ze waarschijnlijk dan weer dat Endrick in de voetsporen kan treden van zijn landgenoot Neymar. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Wie zal Endrick strikken?

Meest recent

Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

8
8
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

23
23
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

81
81
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

22
22
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

8
8
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

29
29
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

92
92
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

447
447
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

449
449
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

143
143
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

81
81
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

80
80
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

171
171
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

72
72
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

120
120
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

409
409
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

193
193
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

332
332
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

175
175
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

77
77
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

877
877

Meer sportnieuws