'PSG opent transferoorlog om toptalent'

103 stemmen
'PSG opent transferoorlog om toptalent'

Het WK in Qatar gaat momenteel met de meeste aandacht lopen in de voetbalwereld. Toch beweegt er hier en daar wat op de transfermarkt. Zo schakelt Paris Saint-Germain een versnelling hoger om een toptalent binnen te halen.


AS weet dat PSG een eerste bod uitgebracht heeft op Endrick. De 16-jarige Braziliaan is al even een sensatie in eigen land bij Palmeiras en lokte al de interesse van grote Europese ploegen. Onder meer FC Barcelona en Real Madrid werden al aan de piepjonge spits gelinkt. PSG wil de Spaanse topclubs nu echter te vroeg af zijn. Volgens de genoemde bron hopen de Parijzenaren Endrick te strikken voor 50 miljoen euro.

Dat bedrag zou precies overeenkomen met de transfersom die Palmeiras in gedachten heeft voor de speler. Endrick zal wel nog tot zijn 18de in Brazilië moeten spelen, omdat hij daarvoor geen contract mag tekenen bij een Europese club. Dat betekent dat PSG zal moeten wachten tot de zomer van 2024 om het grote talent aan zich te binden.

REAL ZOCHT TOENADERING
De concurrentie zal mogelijk niet zomaar laten begaan. Real Madrid leek niet zo lang geleden nog in polepositie te liggen voor Endrick. De Koninklijke zocht naar verluidt al toenadering met de entourage van de speler en hoopt op een gelijkaardig scenario als dat van Vinicius Junior. Ook die werd op jonge leeftijd weggeplukt uit Brazilië en groeide uit tot een absolute sterkhouder in de Spaanse hoofdstad. Bij PSG hopen ze waarschijnlijk dan weer dat Endrick in de voetsporen kan treden van zijn landgenoot Neymar. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: 'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Wie zal Endrick strikken?

Meest recent

KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

8
8
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

62
62
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

36
36
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

186
186
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

246
246
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

278
278
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

631
631
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

137
137
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

204
204
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

290
290
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

41
41
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

505
505
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

184
184
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

161
161
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

57
57
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

88
88
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

67
67
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

442
442
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

259
259
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

584
584
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

183
183
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

124
124
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

145
145
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

167
167
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

222
222

Meer sportnieuws