TRANSFERUURTJE: 'Raskin naar Europese top, Chelsea choqueert Lukaku'

429 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Raskin naar Europese top, Chelsea choqueert Lukaku'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Fichajes zou FC Barcelona geïnteresseerd zijn in de diensten van Nicolas Raskin. De middenvelder van Standard zou een profiel bezitten waar Xavi op zou azen. De Barca-trainer wil namelijk volop inzetten op de jeugd, en gezien de financiële situatie van de Catalanen staat het ook vast dat transfervrije spelers extra in de gaten worden gehouden. Het Spaanse medium weet verder ook dat er vanaf januari een eventueel 'voorcontract' zou worden aangeboden aan Raskin, waardoor hij vanaf dan gebonden wordt aan de Catalaanse topclub.

De Franse eersteklasser RC Lens heeft volgens La Voix des Sports zijn zinnen gezet op Ken Nkuba van Sporting Charleroi. De 20-jarige flankaanvaller is een lichtpunt bij Charleroi, waar hij in 15 matchen goed was voor 1 goal en 4 assists. Het Belgische talent kan als flankaanvaller uit de voeten, maar ook als speler die de hele flank - offensief en defensief - voor zijn rekening kan nemen. Naast RC Lens zouden er nog een aantal ploegen zijn die Nkuba willen vastleggen.

BUITENLAND

Volgens Football Italia heeft Chelsea zijn kar gekeerd over de toekomst van Romelu Lukaku. Het Italiaanse medium weet dat de Engelse topclub het rekensommetje gemaakt heeft. De Londenaren zouden Lukaku in de zomer al willen terughalen en hem dan meteen willen verkopen. Of Internazionale, dat Lukaku tot eind dit seizoen huurt, een definitieve transfer kan betalen, is twijfelachtig. De Italiaanse club beschikt immers niet meteen over de grootste financiële middelen.

The Daily Express weet dat Chelsea zich wil versterken met WK-basisspelers Declan Rice en Jude Bellingham. Die laatste komt momenteel uit voor Borussia Dortmund, maar vertrekt weldra quasi zeker naar een absolute topploeg. De concurrentie voor Bellingham is echter bijzonder groot. Rice doet het dan weer al jaren uitstekend bij West Ham United en ook hij staat op de lijstjes van verschillende grootmachten. Chelsea zal dan ook bijzonder diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt de totaalsom geschat op zeker 280 miljoen pond, iets meer dan 323 miljoen euro.

AC Milan zou Mohammed Kudus (22) hoog op zijn lijstje hebben staan. De Rossoneri willen de Ghanees graag binnenhalen, maar er zou zware concurrentie zijn van Everton. Dat meldt CalcioMercato. Ook Tottenham zou in de race zijn voor Kudus, die volgens Transfermarkt 15 miljoen euro moet kosten.

LEES OOK: "Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

🚀

Kan Raskin het niveau van Barça aan?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

12
12
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

41
41
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

29
29
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

138
138
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

92
92
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

181
181
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

97
97
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

128
128
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

102
102
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

773
773
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1064
1064
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

73
73
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

523
523
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

163
163
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

628
628
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

163
163
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

152
152
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

351
351
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

222
222
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

255
255
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

790
790
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

514
514

Meer sportnieuws