TRANSFERUURTJE: 'Raskin naar Europese top, Chelsea choqueert Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Raskin naar Europese top, Chelsea choqueert Lukaku'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Fichajes zou FC Barcelona geïnteresseerd zijn in de diensten van Nicolas Raskin. De middenvelder van Standard zou een profiel bezitten waar Xavi op zou azen. De Barca-trainer wil namelijk volop inzetten op de jeugd, en gezien de financiële situatie van de Catalanen staat het ook vast dat transfervrije spelers extra in de gaten worden gehouden. Het Spaanse medium weet verder ook dat er vanaf januari een eventueel 'voorcontract' zou worden aangeboden aan Raskin, waardoor hij vanaf dan gebonden wordt aan de Catalaanse topclub.

De Franse eersteklasser RC Lens heeft volgens La Voix des Sports zijn zinnen gezet op Ken Nkuba van Sporting Charleroi. De 20-jarige flankaanvaller is een lichtpunt bij Charleroi, waar hij in 15 matchen goed was voor 1 goal en 4 assists. Het Belgische talent kan als flankaanvaller uit de voeten, maar ook als speler die de hele flank - offensief en defensief - voor zijn rekening kan nemen. Naast RC Lens zouden er nog een aantal ploegen zijn die Nkuba willen vastleggen.

BUITENLAND

Volgens Football Italia heeft Chelsea zijn kar gekeerd over de toekomst van Romelu Lukaku. Het Italiaanse medium weet dat de Engelse topclub het rekensommetje gemaakt heeft. De Londenaren zouden Lukaku in de zomer al willen terughalen en hem dan meteen willen verkopen. Of Internazionale, dat Lukaku tot eind dit seizoen huurt, een definitieve transfer kan betalen, is twijfelachtig. De Italiaanse club beschikt immers niet meteen over de grootste financiële middelen.

The Daily Express weet dat Chelsea zich wil versterken met WK-basisspelers Declan Rice en Jude Bellingham. Die laatste komt momenteel uit voor Borussia Dortmund, maar vertrekt weldra quasi zeker naar een absolute topploeg. De concurrentie voor Bellingham is echter bijzonder groot. Rice doet het dan weer al jaren uitstekend bij West Ham United en ook hij staat op de lijstjes van verschillende grootmachten. Chelsea zal dan ook bijzonder diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt de totaalsom geschat op zeker 280 miljoen pond, iets meer dan 323 miljoen euro.

AC Milan zou Mohammed Kudus (22) hoog op zijn lijstje hebben staan. De Rossoneri willen de Ghanees graag binnenhalen, maar er zou zware concurrentie zijn van Everton. Dat meldt CalcioMercato. Ook Tottenham zou in de race zijn voor Kudus, die volgens Transfermarkt 15 miljoen euro moet kosten.

LEES OOK: Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Kan Raskin het niveau van Barça aan?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

40
40
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

137
137
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

195
195
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

93
93
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

108
108
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

264
264
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

388
388
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

245
245
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

476
476
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

367
367
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

255
255
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

742
742
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

433
433
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

152
152
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

649
649
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

878
878

Meer sportnieuws