TRANSFERUURTJE: 'Raskin naar Europese top, Chelsea choqueert Lukaku'

429 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Raskin naar Europese top, Chelsea choqueert Lukaku'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens Fichajes zou FC Barcelona geïnteresseerd zijn in de diensten van Nicolas Raskin. De middenvelder van Standard zou een profiel bezitten waar Xavi op zou azen. De Barca-trainer wil namelijk volop inzetten op de jeugd, en gezien de financiële situatie van de Catalanen staat het ook vast dat transfervrije spelers extra in de gaten worden gehouden. Het Spaanse medium weet verder ook dat er vanaf januari een eventueel 'voorcontract' zou worden aangeboden aan Raskin, waardoor hij vanaf dan gebonden wordt aan de Catalaanse topclub.

De Franse eersteklasser RC Lens heeft volgens La Voix des Sports zijn zinnen gezet op Ken Nkuba van Sporting Charleroi. De 20-jarige flankaanvaller is een lichtpunt bij Charleroi, waar hij in 15 matchen goed was voor 1 goal en 4 assists. Het Belgische talent kan als flankaanvaller uit de voeten, maar ook als speler die de hele flank - offensief en defensief - voor zijn rekening kan nemen. Naast RC Lens zouden er nog een aantal ploegen zijn die Nkuba willen vastleggen.

BUITENLAND

Volgens Football Italia heeft Chelsea zijn kar gekeerd over de toekomst van Romelu Lukaku. Het Italiaanse medium weet dat de Engelse topclub het rekensommetje gemaakt heeft. De Londenaren zouden Lukaku in de zomer al willen terughalen en hem dan meteen willen verkopen. Of Internazionale, dat Lukaku tot eind dit seizoen huurt, een definitieve transfer kan betalen, is twijfelachtig. De Italiaanse club beschikt immers niet meteen over de grootste financiële middelen.

The Daily Express weet dat Chelsea zich wil versterken met WK-basisspelers Declan Rice en Jude Bellingham. Die laatste komt momenteel uit voor Borussia Dortmund, maar vertrekt weldra quasi zeker naar een absolute topploeg. De concurrentie voor Bellingham is echter bijzonder groot. Rice doet het dan weer al jaren uitstekend bij West Ham United en ook hij staat op de lijstjes van verschillende grootmachten. Chelsea zal dan ook bijzonder diep in de buidel moeten tasten. Zo wordt de totaalsom geschat op zeker 280 miljoen pond, iets meer dan 323 miljoen euro.

AC Milan zou Mohammed Kudus (22) hoog op zijn lijstje hebben staan. De Rossoneri willen de Ghanees graag binnenhalen, maar er zou zware concurrentie zijn van Everton. Dat meldt CalcioMercato. Ook Tottenham zou in de race zijn voor Kudus, die volgens Transfermarkt 15 miljoen euro moet kosten.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Kan Raskin het niveau van Barça aan?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

13
13
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

19
19
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

61
61
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

72
72
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

29
29
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

264
264
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

237
237
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

218
218
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

289
289
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

95
95
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

367
367
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

55
55
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

244
244
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

464
464
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

134
134
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

753
753
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

298
298
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

386
386
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

631
631
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

158
158
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws