VS maakt indruk: "Rode Duivels zouden wereldkampioen worden"

door
VS maakt indruk:

Op dit moment spelen de Verenigde Staten en Wales de vierde wedstrijd op het WK in Qatar. In het Al Rayyan Stadium leiden de Amerikanen op dit moment met het kleinste verschil. Ondanks het minieme verschil, wist de ploeg van Gregg Berhalter een bijzonder sterke indruk na te laten. 


De Verenigde Staten grepen Wales meteen bij de keel. In een leuke eerste helft speelden de troepen van Gregg Berhalter bijzonder frivool. Het was uiteindelijk wachten tot in het slot van de eerste helft tot wanneer Timothy Weah de ban brak voor de Amerikanen. De aanvaller van Lille - en note bene zoon van de voormalige Gouden Bal-winnaar George Weah - verschalkte Hennesey na een splijtende pass van Chelsea-aanvaller Christian Pulisic. 

Het valt nog maar af te wachten of de Verenigde Staten ook in de tweede helft het niveau van tijdens de eerste 45 minuten kunnen evenaren. Toch was het Sporza-panel ook bijzonder onder de indruk van de prestaties van de Amerikanen. Zo oordeelde Karl Vannieuwkerke zelfs dat de Rode Duivels jaloers mogen zijn op het enthousiasme bij de VS. "Met dat enthousiasme zouden onze Rode Duivels wereldkampioen worden", klonk het bij de presentator. 

"Geen verval gezien"

Ondertussen is de tweede helft net van gang getrapt, en lijkt het panel er ook zeker van dat de Amerikanen het niveau van de eerste helft kunnen aanhouden. "Ik vroeg me af of ze het zouden volhouden, maar in de eerste helft hebben we niets van verval gezien. Los van hun enthousiasme spelen ze ook bijzonder goed voetbal. Steeds verticaal met de nodige snelheid. Het is een leuke ploeg om naar te kijken", aldus Franky Van Der Elst en Frank Boeckx. 

LEES OOK: Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

De Verenigde Staten kunnen zomaar groepswinnaar worden.

Meest recent

Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

0
0
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

37
37
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

109
109
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

149
149
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

33
33
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

46
46
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

83
83
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

148
148
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

52
52
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

177
177
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

341
341
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

282
282
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

152
152
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

86
86
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

667
667
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

112
112
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

120
120
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

183
183
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

289
289
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

158
158
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

145
145
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

483
483
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

142
142
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

304
304
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

514
514

Meer sportnieuws