KV Kortrijk begint de competitie zaterdag tegen Oud-Heverlee Leuven. In de aanloop naar die partij oefenden de West-Vlamingen maandag nog tegen Kayseri Erciyesspor. De Turkse eersteklasser haalde het in Ingelmunster met 1-2.
Trainer Hein Vanhaezebrouck gunde de spelers die zondag tegen
Club Brugge speelden rust, waardoor Kortrijk met een hele resem jongeren aan de partij begon. Desalniettemin voetbalden de West-Vlamingen goed mee, al was dat niet te zien aan de score. Het was Randall Azofeifa die de score opende.
De voormalige aanvaller van AA Gent was niet de enige bekende die zich liet opmerken in Ingelmunster. Ook Björn Vleminckx liet in positieve zin van zich spreken. De blonde ex-spits van Club Brugge verdubbelde de score namens de Turken. Jeugdproduct Gregory Mahau scoorde nog tegen, maar verder kwam Kortrijk niet meer.
LEES OOK:
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?