'Storck al in problemen bij KV Kortrijk'

door
'Storck al in problemen bij KV Kortrijk'

Na een 0-4 nederlaag tegen AA Gent werd Adnan Custovic bedankt voor bewezen diensten en Bernd Storck neemt het over als coach van Veekaa. Frank Buyse, senior writer van Krant van West-Vlaanderen, heeft daar toch zijn bedenkingen bij.


Custovic pakte amper 8 op 33 met KV Kortrijk, dat volop tegen de degradatie knokt, en eerder werd Karim Belhocine al ontslagen bij de club. Veekaa heeft nu met Bernd Storck een nieuwe coach aangesteld en die moet voor grote veranderingen zorgen binnen de spelersgroep. Storck wist eerder al Cercle Brugge en Moeskroen in de Jupiler Pro League te houden en nu moet dat huzarenstukje dus flikken in Kortrijk.

Frank Buyse ziet KV Kortrijk zich wel redden, vooral omdat de ploeg voldoende kwaliteit voor 1A bezit. Daarnaast is Storck een coach met een strikt (speel)plan en dat is iets wat de West-Vlamingen vandaag nodig hebben. “Minpunt: Storck trok voor zijn mirakel bij Moeskroen en Cercle – in Genk en Eupen was de Duitser minder miraculeus – alle macht naar zich toe. Benieuwd of ceo Matthias Leterme daarmee weg zal kunnen”, aldus Buyse in Krant van West-Vlaanderen.

Storck tekende een contract tot het einde van het seizoen in het Guldensporenstadion en hij begint op 22 november aan zijn nieuwe taak. Matyas Czuczi vervoegt mee de technische staf als assistent-coach. Storck was in België eerder aan de slag bij Moeskroen, Cercle Brugge, KRC Genk & KAS Eupen. Hij was ook actief in Slowakije bij DAC en als bondscoach van Hongarije bekampte hij de Rode Duivels op het EK 2016.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Zal KV Kortrijk zich redden?

Meest recent

Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. De VRT-man ...

0
0
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

24
24
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

90
90
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

102
102
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

63
63
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

346
346
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

138
138
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

70
70
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

157
157
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

147
147
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

260
260
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

506
506
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

205
205
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

396
396
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

84
84
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

325
325
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

265
265
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

234
234
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

85
85
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

136
136
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

99
99
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

567
567
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

51
51
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

79
79
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

275
275

Meer sportnieuws