'Storck al in problemen bij KV Kortrijk'

door
'Storck al in problemen bij KV Kortrijk'

Na een 0-4 nederlaag tegen AA Gent werd Adnan Custovic bedankt voor bewezen diensten en Bernd Storck neemt het over als coach van Veekaa. Frank Buyse, senior writer van Krant van West-Vlaanderen, heeft daar toch zijn bedenkingen bij.


Custovic pakte amper 8 op 33 met KV Kortrijk, dat volop tegen de degradatie knokt, en eerder werd Karim Belhocine al ontslagen bij de club. Veekaa heeft nu met Bernd Storck een nieuwe coach aangesteld en die moet voor grote veranderingen zorgen binnen de spelersgroep. Storck wist eerder al Cercle Brugge en Moeskroen in de Jupiler Pro League te houden en nu moet dat huzarenstukje dus flikken in Kortrijk.

Frank Buyse ziet KV Kortrijk zich wel redden, vooral omdat de ploeg voldoende kwaliteit voor 1A bezit. Daarnaast is Storck een coach met een strikt (speel)plan en dat is iets wat de West-Vlamingen vandaag nodig hebben. “Minpunt: Storck trok voor zijn mirakel bij Moeskroen en Cercle – in Genk en Eupen was de Duitser minder miraculeus – alle macht naar zich toe. Benieuwd of ceo Matthias Leterme daarmee weg zal kunnen”, aldus Buyse in Krant van West-Vlaanderen.

Storck tekende een contract tot het einde van het seizoen in het Guldensporenstadion en hij begint op 22 november aan zijn nieuwe taak. Matyas Czuczi vervoegt mee de technische staf als assistent-coach. Storck was in België eerder aan de slag bij Moeskroen, Cercle Brugge, KRC Genk & KAS Eupen. Hij was ook actief in Slowakije bij DAC en als bondscoach van Hongarije bekampte hij de Rode Duivels op het EK 2016.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Zal KV Kortrijk zich redden?

Meest recent

Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

11
11
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

18
18
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

94
94
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

127
127
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

42
42
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

157
157
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

132
132
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

207
207
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

312
312
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

264
264
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

174
174
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

122
122
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

280
280
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

73
73
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

284
284
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

288
288
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

149
149
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

152
152
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

94
94
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

184
184
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

309
309
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

428
428
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

59
59
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

121
121
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

409
409

Meer sportnieuws