'Storck al in problemen bij KV Kortrijk'

891 stemmen
'Storck al in problemen bij KV Kortrijk'

Na een 0-4 nederlaag tegen AA Gent werd Adnan Custovic bedankt voor bewezen diensten en Bernd Storck neemt het over als coach van Veekaa. Frank Buyse, senior writer van Krant van West-Vlaanderen, heeft daar toch zijn bedenkingen bij.


Custovic pakte amper 8 op 33 met KV Kortrijk, dat volop tegen de degradatie knokt, en eerder werd Karim Belhocine al ontslagen bij de club. Veekaa heeft nu met Bernd Storck een nieuwe coach aangesteld en die moet voor grote veranderingen zorgen binnen de spelersgroep. Storck wist eerder al Cercle Brugge en Moeskroen in de Jupiler Pro League te houden en nu moet dat huzarenstukje dus flikken in Kortrijk.

Frank Buyse ziet KV Kortrijk zich wel redden, vooral omdat de ploeg voldoende kwaliteit voor 1A bezit. Daarnaast is Storck een coach met een strikt (speel)plan en dat is iets wat de West-Vlamingen vandaag nodig hebben. “Minpunt: Storck trok voor zijn mirakel bij Moeskroen en Cercle – in Genk en Eupen was de Duitser minder miraculeus – alle macht naar zich toe. Benieuwd of ceo Matthias Leterme daarmee weg zal kunnen”, aldus Buyse in Krant van West-Vlaanderen.

Storck tekende een contract tot het einde van het seizoen in het Guldensporenstadion en hij begint op 22 november aan zijn nieuwe taak. Matyas Czuczi vervoegt mee de technische staf als assistent-coach. Storck was in België eerder aan de slag bij Moeskroen, Cercle Brugge, KRC Genk & KAS Eupen. Hij was ook actief in Slowakije bij DAC en als bondscoach van Hongarije bekampte hij de Rode Duivels op het EK 2016.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Zal KV Kortrijk zich redden?

Meest recent

Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

43
43
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

12
12
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

6
6
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

14
14
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

67
67
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

159
159
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

157
157
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

590
590
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

466
466
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

340
340
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

203
203
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

237
237
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

92
92
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

60
60
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

224
224
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

90
90
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

73
73
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

403
403
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

206
206
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

241
241
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

477
477
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

118
118
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

264
264
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

450
450

Meer sportnieuws