'Club Brugge pakte net naast Salah'

door
'Club Brugge pakte net naast Salah'

De Rode Duivels oefenen vrijdag in Koeweit tegen Egypte. Voor onze landgenoten is het de laatste test om te zien hoever ze staan met het oog op de wedstrijd tegen Canada, die volgende week woensdag gespeeld wordt.


De man achter de wedstrijd tussen Egypte en België is Nader El Sayed. De ex-doelman speelde ooit voor Club Brugge en heeft nu een sportmarketingbedrijf. Als onderdeel daarvan zet hij ook voetbalwedstrijden op poten. Dat vertelt hij aan Het Nieuwsblad. El Sayed stak Blauw-Zwart in het verleden bijna een stevig handje toe op de transfermarkt. Zo loodste hij er bijna Mohamed Salah (30) binnen, dé ster van de Egyptenaren en Liverpool.

"Toen hij in 2012 een kleine Egyptische club verliet, heb ik hem bij Club Brugge aangeraden", zegt El Sayed bij de genoemde krant. "Helaas hebben ze niet geluisterd en is dat niet gebeurd. Het zou leuk geweest zijn om Salah in de Belgische competitie te zien." Salah trok uiteindelijk van Egypte naar het Zwitserse FC Basel, waar hij al onmiskenbare flarden van zijn talent liet bewonderen.

CHELSEA
Daarna verkaste Salah naar Chelsea. The Blues legden in 2014 16,5 miljoen euro op tafel voor zijn komst. Via ACF Fiorentina (huur) en AS Roma belandde Salah in 2017 bij Liverpool. Daar is hij ondertussen uitgegroeid tot een echte legende. Hij speelde al 275 duels voor de Reds. Met 170 goals en 68 assists zijn zijn statistieken fenomenaal. In zijn prijzenkast met Liverpool staan onder meer één Premier League-titel en één Beker met de Grote Oren.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Zou hij doorgebroken zijn bij Club Brugge?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

129
129
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

73
73
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

119
119
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

319
319
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

157
157
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

264
264
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

491
491
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

71
71
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

28
28
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

175
175
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

176
176
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

132
132
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

53
53
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

183
183
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

40
40
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

143
143
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

592
592
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

370
370
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

300
300
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

255
255
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

85
85
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

501
501
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

348
348

Meer sportnieuws