'Club Brugge pakte net naast Salah'

420 stemmen
'Club Brugge pakte net naast Salah'

De Rode Duivels oefenen vrijdag in Koeweit tegen Egypte. Voor onze landgenoten is het de laatste test om te zien hoever ze staan met het oog op de wedstrijd tegen Canada, die volgende week woensdag gespeeld wordt.


De man achter de wedstrijd tussen Egypte en België is Nader El Sayed. De ex-doelman speelde ooit voor Club Brugge en heeft nu een sportmarketingbedrijf. Als onderdeel daarvan zet hij ook voetbalwedstrijden op poten. Dat vertelt hij aan Het Nieuwsblad. El Sayed stak Blauw-Zwart in het verleden bijna een stevig handje toe op de transfermarkt. Zo loodste hij er bijna Mohamed Salah (30) binnen, dé ster van de Egyptenaren en Liverpool.

"Toen hij in 2012 een kleine Egyptische club verliet, heb ik hem bij Club Brugge aangeraden", zegt El Sayed bij de genoemde krant. "Helaas hebben ze niet geluisterd en is dat niet gebeurd. Het zou leuk geweest zijn om Salah in de Belgische competitie te zien." Salah trok uiteindelijk van Egypte naar het Zwitserse FC Basel, waar hij al onmiskenbare flarden van zijn talent liet bewonderen.

CHELSEA
Daarna verkaste Salah naar Chelsea. The Blues legden in 2014 16,5 miljoen euro op tafel voor zijn komst. Via ACF Fiorentina (huur) en AS Roma belandde Salah in 2017 bij Liverpool. Daar is hij ondertussen uitgegroeid tot een echte legende. Hij speelde al 275 duels voor de Reds. Met 170 goals en 68 assists zijn zijn statistieken fenomenaal. In zijn prijzenkast met Liverpool staan onder meer één Premier League-titel en één Beker met de Grote Oren.

LEES OOK: Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Zou hij doorgebroken zijn bij Club Brugge?

Meest recent

Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

13
13
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

122
122
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

17
17
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

113
113
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

24
24
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

302
302
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

401
401
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

334
334
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

583
583
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

233
233
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

345
345
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

162
162
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

551
551
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

625
625
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

419
419
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

657
657
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

135
135
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

266
266
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

486
486
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

123
123
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

500
500
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

453
453
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

545
545

Meer sportnieuws