TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Esposito, Real haalt derde Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Esposito, Real haalt derde Duivel'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens het medium L'Interista kan Sebastiano Esposito (RSC Anderlecht) rekenen op voldoende belangstelling vanuit zijn vaderland Italië. Eerder geraakte al bekend dat Empoli FC wel wat voelt voor zijn komst. De genoemde bron schuift echter ook Sampdoria en US Cremonese naar voren als mogelijke kandidaten. Het lijkt er dus op dat RSCA snel een oplossing zal vinden voor de geflopte huurling.

BUITENLAND

Het Spaanse SPORT beweert dat Youri Tielemans op de lijst pronkt bij Real Madrid. De Champions League-recordhouder is bezig aan een masterplan op zijn middenveld, dat flink verjongd moet worden. Jude Bellingham geldt daarbij als het topdoelwit. Maar de concurrentie is enorm. Tielemans, die een pak goedkoper is, zou dan ook gelden als één van de belangrijkste alternatieven. Volgens SPORT zou ex-coach Zinedine Zidane hem destijds al bestempeld hebben als een interessant target.

Eden Hazard liet deze week nog verstaan dat een winters vertrek geen optie is bij Real Madrid, maar dat er komende zomer wel één en ander mogelijk is. Volgens SPORT zijn er alvast een drietal opties. De meest waarschijnlijke is een terugkeer naar de Premier League, waar Newcastle United en Aston Villa zijn komst wel zien zitten. Het Catalaanse medium schuit echter nog een mogelijke bestemming naar voren: Juventus. De Oude Dame toonde eerder al interesse en kan nog wat aanvallende impulsen gebruiken. Het riante salaris van Hazard, goed voor een slordige 30 miljoen euro bruto per jaar, zou wel een struikelblok kunnen vormen.

The Guardian meldt dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige WK-ganger van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC. Maar zijn contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam. Het bestuur van de Blues blijft weliswaar optimistisch dat het alsnog tot een akkoord komt, maar bij Liverpool hoopt men natuurlijk op een omgekeerd scenario. Ook Juventus zou het dossier overigens in de gaten houden.

De Spaanse krant Marca weet dat Marcos Alonso snel een contract voor twee jaar mag verwachten bij FC Barcelona. Barça kon de linksachter door de Financial Fair Play-regels begin september slechts voor één jaar vastleggen. De club is nu zo tevreden over de speler dat ze langer in zee wil gaan met hem.

L'Equipe weet dat PSV Eindhoven zich aan het front heeft gemeld voor Boris Popovic (Cercle Brugge). De Nederlandse topclub zou daarbij de concurrentie krijgen van onder meer TSG Hoffenheim. Beide clubs zouden in januari al willen toeslaan, maar tot dusver liep er nog geen enkel concreet bod binnen bij Cercle. Vermits Popovic nog tot medio 2025 onder contract ligt, beschikt Groen-Zwart over een sterke onderhandelingspositie.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Moet Tielemans naar Real gaan?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

47
47
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

67
67
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

102
102
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

169
169
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

78
78
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

416
416
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

375
375
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

819
819
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

279
279
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

444
444
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

259
259
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1017
1017
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

338
338
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

393
393
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws