TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Esposito, Real haalt derde Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing voor Esposito, Real haalt derde Duivel'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Volgens het medium L'Interista kan Sebastiano Esposito (RSC Anderlecht) rekenen op voldoende belangstelling vanuit zijn vaderland Italië. Eerder geraakte al bekend dat Empoli FC wel wat voelt voor zijn komst. De genoemde bron schuift echter ook Sampdoria en US Cremonese naar voren als mogelijke kandidaten. Het lijkt er dus op dat RSCA snel een oplossing zal vinden voor de geflopte huurling.

BUITENLAND

Het Spaanse SPORT beweert dat Youri Tielemans op de lijst pronkt bij Real Madrid. De Champions League-recordhouder is bezig aan een masterplan op zijn middenveld, dat flink verjongd moet worden. Jude Bellingham geldt daarbij als het topdoelwit. Maar de concurrentie is enorm. Tielemans, die een pak goedkoper is, zou dan ook gelden als één van de belangrijkste alternatieven. Volgens SPORT zou ex-coach Zinedine Zidane hem destijds al bestempeld hebben als een interessant target.

Eden Hazard liet deze week nog verstaan dat een winters vertrek geen optie is bij Real Madrid, maar dat er komende zomer wel één en ander mogelijk is. Volgens SPORT zijn er alvast een drietal opties. De meest waarschijnlijke is een terugkeer naar de Premier League, waar Newcastle United en Aston Villa zijn komst wel zien zitten. Het Catalaanse medium schuit echter nog een mogelijke bestemming naar voren: Juventus. De Oude Dame toonde eerder al interesse en kan nog wat aanvallende impulsen gebruiken. Het riante salaris van Hazard, goed voor een slordige 30 miljoen euro bruto per jaar, zou wel een struikelblok kunnen vormen.

The Guardian meldt dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige WK-ganger van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC. Maar zijn contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam. Het bestuur van de Blues blijft weliswaar optimistisch dat het alsnog tot een akkoord komt, maar bij Liverpool hoopt men natuurlijk op een omgekeerd scenario. Ook Juventus zou het dossier overigens in de gaten houden.

De Spaanse krant Marca weet dat Marcos Alonso snel een contract voor twee jaar mag verwachten bij FC Barcelona. Barça kon de linksachter door de Financial Fair Play-regels begin september slechts voor één jaar vastleggen. De club is nu zo tevreden over de speler dat ze langer in zee wil gaan met hem.

L'Equipe weet dat PSV Eindhoven zich aan het front heeft gemeld voor Boris Popovic (Cercle Brugge). De Nederlandse topclub zou daarbij de concurrentie krijgen van onder meer TSG Hoffenheim. Beide clubs zouden in januari al willen toeslaan, maar tot dusver liep er nog geen enkel concreet bod binnen bij Cercle. Vermits Popovic nog tot medio 2025 onder contract ligt, beschikt Groen-Zwart over een sterke onderhandelingspositie.

LEES OOK: Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Moet Tielemans naar Real gaan?

Meest recent

Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

4
4
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

7
7
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

27
27
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

80
80
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

30
30
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

47
47
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

374
374
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

65
65
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

91
91
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

43
43
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

114
114
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

243
243
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

107
107
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

433
433
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

105
105
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

255
255
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

171
171
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

374
374
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

118
118
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

103
103
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

963
963
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

504
504
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

16
16

Meer sportnieuws