'AA Gent shopt in de Jupiler Pro League'

door
'AA Gent shopt in de Jupiler Pro League'

Alle focus ligt momenteel op het WK in Qatar dat zondag van start gaat, maar in de schaduw bereiden de Belgische clubs al de wintermercato voor. AA Gent gaat zich versterken. Volgens La Capitale willen ze bij Seraing gaan shoppen.


AA Gent heeft volgens de Waalse krant zijn zinnen gezet op Antoine Bernier. De flankaanvaller is in de zomer einde contract en als Seraing nog geld voor hem wil vangen, dan moet het hem in januari verkopen. AA Gent ziet dus een buitenkans en zou de 25-jarige flankspeler dus naar de Ghelamco Arena willen halen.

EX-RSCA EN ANTWERP

Het is geen verrassing dat Bernier interesse lokt, want met 3 goals en 3 assists in 16 competitiewedstrijden kent hij een goed seizoen. Hij is een lichtpunt in een matig elftal en de speler ziet een overgang naar AA Gent wellicht zitten. Bernier zou zo een terugkeer naar de Belgische top weten te realiseren.

Als jonge knaap speelde hij bij de jeugd van RSC Anderlecht, maar hij kon nooit de grote doorbraak forceren in het Lotto Park. Hij zakte nadien af en belandde onder meer bij Royal Antwerp FC. Ook daar vlotte het niet en bij Seraing zette hij een stap terug. De kans bestaat dat hij er nu weer een vooruit kan zetten. Op zijn 25ste kan Bernier het zoveelste voorbeeld worden dat er meerdere wegen naar de top zijn. Bij AA Gent kunnen ze een extra Belg in de kern zeer zeker gebruiken en met zijn technisch vermogen en doelgerichtheid kan de speler er een meerwaarde zijn voor het team van Hein Vanhaezebrouck.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Gent?

Meest recent

Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

39
39
Rigaux speelt open kaart over wintermercato Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

81
81
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

217
217
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

108
108
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

277
277
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

526
526
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

624
624
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

218
218
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

356
356
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

212
212
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

507
507
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

820
820
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

287
287
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

731
731
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

535
535
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

318
318
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

32
32
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

90
90
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

423
423
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

108
108
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

39
39
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2176
2176
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

437
437
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

288
288
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

462
462

Meer sportnieuws