'AA Gent shopt in de Jupiler Pro League'

door
'AA Gent shopt in de Jupiler Pro League'

Alle focus ligt momenteel op het WK in Qatar dat zondag van start gaat, maar in de schaduw bereiden de Belgische clubs al de wintermercato voor. AA Gent gaat zich versterken. Volgens La Capitale willen ze bij Seraing gaan shoppen.


AA Gent heeft volgens de Waalse krant zijn zinnen gezet op Antoine Bernier. De flankaanvaller is in de zomer einde contract en als Seraing nog geld voor hem wil vangen, dan moet het hem in januari verkopen. AA Gent ziet dus een buitenkans en zou de 25-jarige flankspeler dus naar de Ghelamco Arena willen halen.

EX-RSCA EN ANTWERP

Het is geen verrassing dat Bernier interesse lokt, want met 3 goals en 3 assists in 16 competitiewedstrijden kent hij een goed seizoen. Hij is een lichtpunt in een matig elftal en de speler ziet een overgang naar AA Gent wellicht zitten. Bernier zou zo een terugkeer naar de Belgische top weten te realiseren.

Als jonge knaap speelde hij bij de jeugd van RSC Anderlecht, maar hij kon nooit de grote doorbraak forceren in het Lotto Park. Hij zakte nadien af en belandde onder meer bij Royal Antwerp FC. Ook daar vlotte het niet en bij Seraing zette hij een stap terug. De kans bestaat dat hij er nu weer een vooruit kan zetten. Op zijn 25ste kan Bernier het zoveelste voorbeeld worden dat er meerdere wegen naar de top zijn. Bij AA Gent kunnen ze een extra Belg in de kern zeer zeker gebruiken en met zijn technisch vermogen en doelgerichtheid kan de speler er een meerwaarde zijn voor het team van Hein Vanhaezebrouck.

LEES OOK: De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Gent?

Meest recent

Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

1
1
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

199
199
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

28
28
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

78
78
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

290
290
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

210
210
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

144
144
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

133
133
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

126
126
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

94
94
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

390
390
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

83
83
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

334
334
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

129
129
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

808
808
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

437
437
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

126
126
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

553
553
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

696
696
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1021
1021
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

171
171
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

145
145
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

180
180

Meer sportnieuws