'Rode Duivel haakt definitief af voor Egypte'

door
'Rode Duivel haakt definitief af voor Egypte'

Dinsdag zijn de Rode Duivels naar Koeweit afgereisd om er zich voor te bereiden op hun eerste WK-wedstrijd in het naburige Qatar. Woensdag stonden ze ook een eerste keer op het trainingsveld, terwijl ze vrijdag nog een laatste oefengalop spelen. Daarin nemen ze het op tegen Egypte, dat vooral als voorbereiding op de partij tegen Marokko lijkt te gelden.


Het wordt uitkijken of Roberto Martinez de gelegenheid zal aangrijpen om te experimenteren of hij toch vooral zijn spelers nog wat wedstrijdritme wil laten opdoen. In de verdediging zal de bondscoach alvast verplicht worden om iets nieuws te proberen. Daar waren de voorbije dagen al twijfels ontstaan over de fitheid van Jan Vertonghen - mede ingegeven door de plotse verschijning van reserve Jason Denayer - en Het Nieuwsblad meldt dat de recordinternational nu definitief afhaakt voor Egypte.

Daardoor zal Arthur Theate wellicht nog eens zijn kans krijgen links in de driemansdefensie. De 22-jarige linkspoot van Stade Rennes houdt zich ook klaar voor de openingsmatch tegen Canada, al gaat men in het Belgische kamp er voorlopig wel nog vanuit dat Vertonghen binnen een week gewoon speelklaar zal zijn. Daardoor lijkt Romelu Lukaku de enige te zijn die zal moeten passen voor de WK-opener.

GOED NIEUWS
Er was wel goed nieuws rond de topschutter, want die verscheen woensdag al even op het oefenveld. Naast Vertonghen en Lukaku trainden ook Thorgan Hazard en Koen Casteels niet voluit mee. Hazard liep samen met Vertonghen wat rondjes, terwijl Casteels ziek binnen bleef. Voor beiden lijkt er echter niet meteen een groot probleem te zijn.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Moet Martinez experimenteren tegen Egypte?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

5
5
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

107
107
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

73
73
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

31
31
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

180
180
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

235
235
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

283
283
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

68
68
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

375
375
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

306
306
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

409
409
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

198
198
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

89
89
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

195
195
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

394
394
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

590
590
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

300
300
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

248
248
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

525
525
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

459
459
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

732
732
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

598
598

Meer sportnieuws