'Rode Duivel haakt definitief af voor Egypte'

door
'Rode Duivel haakt definitief af voor Egypte'

Dinsdag zijn de Rode Duivels naar Koeweit afgereisd om er zich voor te bereiden op hun eerste WK-wedstrijd in het naburige Qatar. Woensdag stonden ze ook een eerste keer op het trainingsveld, terwijl ze vrijdag nog een laatste oefengalop spelen. Daarin nemen ze het op tegen Egypte, dat vooral als voorbereiding op de partij tegen Marokko lijkt te gelden.


Het wordt uitkijken of Roberto Martinez de gelegenheid zal aangrijpen om te experimenteren of hij toch vooral zijn spelers nog wat wedstrijdritme wil laten opdoen. In de verdediging zal de bondscoach alvast verplicht worden om iets nieuws te proberen. Daar waren de voorbije dagen al twijfels ontstaan over de fitheid van Jan Vertonghen - mede ingegeven door de plotse verschijning van reserve Jason Denayer - en Het Nieuwsblad meldt dat de recordinternational nu definitief afhaakt voor Egypte.

Daardoor zal Arthur Theate wellicht nog eens zijn kans krijgen links in de driemansdefensie. De 22-jarige linkspoot van Stade Rennes houdt zich ook klaar voor de openingsmatch tegen Canada, al gaat men in het Belgische kamp er voorlopig wel nog vanuit dat Vertonghen binnen een week gewoon speelklaar zal zijn. Daardoor lijkt Romelu Lukaku de enige te zijn die zal moeten passen voor de WK-opener.

GOED NIEUWS
Er was wel goed nieuws rond de topschutter, want die verscheen woensdag al even op het oefenveld. Naast Vertonghen en Lukaku trainden ook Thorgan Hazard en Koen Casteels niet voluit mee. Hazard liep samen met Vertonghen wat rondjes, terwijl Casteels ziek binnen bleef. Voor beiden lijkt er echter niet meteen een groot probleem te zijn.

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Moet Martinez experimenteren tegen Egypte?

Meest recent

Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

20
20
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

13
13
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

72
72
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

42
42
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

52
52
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

682
682
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

172
172
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

251
251
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

105
105
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

90
90
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

371
371
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

136
136
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

182
182
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

535
535
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

31
31
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

60
60
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

236
236
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

184
184
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

99
99
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

197
197
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

437
437
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

161
161
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37

Meer sportnieuws