'AA Gent legt smaakmaker én sterkhouder langer vast'

door
'AA Gent legt smaakmaker én sterkhouder langer vast'

Voor de teams in de Jupiler Pro League is de WK-break het ideale moment om de wintermercato van januari voor te bereiden en de balans van hun selectie op te maken. Bij AA Gent hebben ze vooral werk om hun huidige selectie intact te houden, want de lijst met spelers die komende zomer einde contract zijn, oogt bijzonder lang.


Maar de Buffalo's maken die lijst wel beetje bij beetje korter. Het Laatste Nieuws weet dat bijvoorbeeld al de optie in het contract van Andreas Hanche-Olsen gelicht werd, waardoor de Noorse verdediger tot 2024 vastligt. De 25-jarige streek in oktober 2020 neer in de Ghelamco Arena neer van Stabaek en kwam sindsdien 107 keer uit voor Gent, waarbij hij twee keer scoorde en twee assists gaf.

Daarnaast zou de club ook op het punt staan om hetzelfde te doen bij Ibrahim Salah. De 21-jarige flankaanvaller brak dit seizoen helemaal door, nadat Hein Vanhaezebrouck hem uit de beloftenkern plukte. In de laatste match voor de interlandbreak in Kortrijk scoorde het jeugdproduct nog zijn twee eerste doelpunten voor het A-elftal, waar hij intussen dertien keer in actie kwam.

NOG VEEL WERK
Daarmee doet Gent al een goede zaak, maar de komende maanden zal Michel Louwagie nog veel onderhandelingswerk hebben. In de A-kern zijn immers Tarik Tissoudali, Michael Ngadeu, Elisha Owusu, Vadis Odjidja, Sven Kums, Sulayman Marreh, Bruno Godeau, Darko Lemajic, Cederick Van Daele en Louis Fortin nog steeds einde contract.

LEES OOK: Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Moet AA Gent een aantal van hen laten vertrekken,

Meest recent

Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

7
7
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

41
41
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

303
303
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

71
71
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

180
180
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

465
465
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

23
23
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

24
24
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

517
517
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

55
55
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

79
79
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

192
192
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

76
76
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

131
131
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

751
751
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

194
194
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

101
101
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

331
331
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

319
319
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

276
276
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

276
276
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

756
756
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

434
434
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

374
374

Meer sportnieuws