'AA Gent legt smaakmaker én sterkhouder langer vast'

door
'AA Gent legt smaakmaker én sterkhouder langer vast'

Voor de teams in de Jupiler Pro League is de WK-break het ideale moment om de wintermercato van januari voor te bereiden en de balans van hun selectie op te maken. Bij AA Gent hebben ze vooral werk om hun huidige selectie intact te houden, want de lijst met spelers die komende zomer einde contract zijn, oogt bijzonder lang.


Maar de Buffalo's maken die lijst wel beetje bij beetje korter. Het Laatste Nieuws weet dat bijvoorbeeld al de optie in het contract van Andreas Hanche-Olsen gelicht werd, waardoor de Noorse verdediger tot 2024 vastligt. De 25-jarige streek in oktober 2020 neer in de Ghelamco Arena neer van Stabaek en kwam sindsdien 107 keer uit voor Gent, waarbij hij twee keer scoorde en twee assists gaf.

Daarnaast zou de club ook op het punt staan om hetzelfde te doen bij Ibrahim Salah. De 21-jarige flankaanvaller brak dit seizoen helemaal door, nadat Hein Vanhaezebrouck hem uit de beloftenkern plukte. In de laatste match voor de interlandbreak in Kortrijk scoorde het jeugdproduct nog zijn twee eerste doelpunten voor het A-elftal, waar hij intussen dertien keer in actie kwam.

NOG VEEL WERK
Daarmee doet Gent al een goede zaak, maar de komende maanden zal Michel Louwagie nog veel onderhandelingswerk hebben. In de A-kern zijn immers Tarik Tissoudali, Michael Ngadeu, Elisha Owusu, Vadis Odjidja, Sven Kums, Sulayman Marreh, Bruno Godeau, Darko Lemajic, Cederick Van Daele en Louis Fortin nog steeds einde contract.

LEES OOK: AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Moet AA Gent een aantal van hen laten vertrekken,

Meest recent

De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

28
28
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

44
44
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

255
255
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

52
52
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

43
43
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

128
128
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

302
302
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

127
127
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

63
63
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

274
274
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

404
404
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

43
43
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

172
172
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

623
623
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

175
175
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

129
129
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

196
196
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

33
33
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

375
375
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

83
83
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

243
243
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

380
380
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

203
203
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

323
323
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

412
412

Meer sportnieuws