'AA Gent legt smaakmaker én sterkhouder langer vast'

421 stemmen
'AA Gent legt smaakmaker én sterkhouder langer vast'

Voor de teams in de Jupiler Pro League is de WK-break het ideale moment om de wintermercato van januari voor te bereiden en de balans van hun selectie op te maken. Bij AA Gent hebben ze vooral werk om hun huidige selectie intact te houden, want de lijst met spelers die komende zomer einde contract zijn, oogt bijzonder lang.


Maar de Buffalo's maken die lijst wel beetje bij beetje korter. Het Laatste Nieuws weet dat bijvoorbeeld al de optie in het contract van Andreas Hanche-Olsen gelicht werd, waardoor de Noorse verdediger tot 2024 vastligt. De 25-jarige streek in oktober 2020 neer in de Ghelamco Arena neer van Stabaek en kwam sindsdien 107 keer uit voor Gent, waarbij hij twee keer scoorde en twee assists gaf.

Daarnaast zou de club ook op het punt staan om hetzelfde te doen bij Ibrahim Salah. De 21-jarige flankaanvaller brak dit seizoen helemaal door, nadat Hein Vanhaezebrouck hem uit de beloftenkern plukte. In de laatste match voor de interlandbreak in Kortrijk scoorde het jeugdproduct nog zijn twee eerste doelpunten voor het A-elftal, waar hij intussen dertien keer in actie kwam.

NOG VEEL WERK
Daarmee doet Gent al een goede zaak, maar de komende maanden zal Michel Louwagie nog veel onderhandelingswerk hebben. In de A-kern zijn immers Tarik Tissoudali, Michael Ngadeu, Elisha Owusu, Vadis Odjidja, Sven Kums, Sulayman Marreh, Bruno Godeau, Darko Lemajic, Cederick Van Daele en Louis Fortin nog steeds einde contract.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Moet AA Gent een aantal van hen laten vertrekken,

Meest recent

'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

2
2
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

55
55
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

62
62
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

147
147
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

21
21
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

44
44
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

81
81
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

66
66
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

287
287
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

208
208
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

49
49
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

428
428
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

181
181
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

515
515
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

67
67
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

117
117
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

53
53
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

389
389
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

722
722
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

569
569
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

167
167
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1189
1189
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

694
694

Meer sportnieuws