'Reden plotse aanwezigheid Denayer onthuld'

door
'Reden plotse aanwezigheid Denayer onthuld'

Verrassend nieuws woensdagmiddag bij de Rode Duivels, want in Koeweit blijkt nog een 27ste speler zich bij de selectie gevoegd te hebben. De voetbalbond kondigde aan dat Jason Denayer nog bij de groep gehaald werd. De 27-jarige verdediger traint voorlopig mee als 'back-up', wat erop lijkt te wijzen dat er nog vraagtekens zijn rond minstens één speler.


Naast Romelu Lukaku trainen ook Thorgan Hazard en Jan Vertonghen woensdag nog individueel. Vooral omwille van de aanhoudende blessure van die laatste lijkt Denayer van de reservelijst alsnog bij de selectie gehaald te zijn. De 35-jarige recordinternational moest door een kuitblessure al de laatste twee wedstrijden bij Anderlecht laten schieten en is nog steeds niet hersteld.

Volgens Het Nieuwsblad is hij daardoor in ieder geval ook al onzeker voor de wedstrijd van vrijdag tegen Egypte, de laatste oefengalop voor de start van het toernooi. Er zullen natuurlijk sowieso geen risico's genomen worden met Vertonghen, die voorlopig er wel nog vanuit gaat dat hij sowieso fit zal zijn voor de eerste WK-wedstrijd. Binnen een week beginnen de Duivels tegen Canada aan hun toernooi.

STAND-BY
Denayer lijkt dan weer de eerste kandidaat te zijn om bij de groep te komen als er alsnog iemand geblesseerd zou afhaken. Ook Alexis Saelemaekers, Bryan Heynen en Dodi Lukebakio staan op de reservelijst, maar zij lijken dus minder kans te maken om ook effectief nog opgeroepen te worden.


LEES OOK: Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

Zal Vertonghen snel herstellen?

Meest recent

'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

4
4
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

92
92
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

46
46
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

65
65
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

122
122
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

292
292
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

37
37
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

97
97
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

968
968
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

473
473
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

602
602
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

18
18
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

211
211
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

388
388
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

323
323
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

285
285
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

228
228
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

266
266
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

108
108
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

605
605
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

580
580
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

125
125
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

569
569
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

638
638

Meer sportnieuws