'Volgende bestemming Esposito al gekend'

door
'Volgende bestemming Esposito al gekend'

Anderlecht wil bij het ingaan van de WK-break een nieuwe start nemen. Het stelde dinsdag met Jesper Fredberg zijn nieuwe technisch directeur voor en in diens zog moet weldra ook een nieuwe hoofdtrainer neerstrijken. Daarnaast zal ook de spelerskern wellicht in januari onder handen genomen worden. De eerste vertrekker lijkt al bekend.


In de zomer streek Sebastiano Esposito met de nodige fanfare neer in het Lotto Park, maar de jonge Italiaan flopte volledig. Robin Veldman nam hem de laatste wedstrijden zelfs niet meer op in zijn selectie en vorig weekend kwam het nieuws dat de spits al teruggekeerd zou zijn naar zijn thuisland. Daarmee leek het meteen beslist dat er in januari een einde zou komen aan zijn uitleenbeurt.

Anderlecht en moederclub Internazionale moesten alleen nog een oplossing vinden en die lijkt er ook snel te gaan komen. Al snel bleken drie Italiaanse clubs interesse te tonen om Esposito uit zijn lijden te verlossen en volgens journalist Alfredo Pedulla is de kans het grootst dat Empoli met zijn diensten gaat lopen. De huidige nummer dertien in de Serie A zou al contact opgenomen hebben met Inter.

GOEDE BAND
Omdat ze ook goede banden onderhouden met de Nerazzurri, lijkt de kans ook zeer reëel dat er een akkoord uit de bus zal komen. Empoli huurt dit seizoen met Martin Satriano al een jonge spits van Inter en vorig seizoen wist ook Andrea Pinamonti er zich in de kijker te spelen. De onderhandelingen zouden snel in een stroomversnelling kunnen komen, waardoor Anderlecht alvast één probleem opgelost zou hebben.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

Zal Esposito zich daar kunnen herpakken?

Meest recent

Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

2
2
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

18
18
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

59
59
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

243
243
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

44
44
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

141
141
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

55
55
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

78
78
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

558
558
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

137
137
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

245
245
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

613
613
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

251
251
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

159
159
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

194
194
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

294
294
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

228
228
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

390
390
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

268
268
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

525
525
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1021
1021
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

837
837

Meer sportnieuws