'Volgende bestemming Esposito al gekend'

door
'Volgende bestemming Esposito al gekend'

Anderlecht wil bij het ingaan van de WK-break een nieuwe start nemen. Het stelde dinsdag met Jesper Fredberg zijn nieuwe technisch directeur voor en in diens zog moet weldra ook een nieuwe hoofdtrainer neerstrijken. Daarnaast zal ook de spelerskern wellicht in januari onder handen genomen worden. De eerste vertrekker lijkt al bekend.


In de zomer streek Sebastiano Esposito met de nodige fanfare neer in het Lotto Park, maar de jonge Italiaan flopte volledig. Robin Veldman nam hem de laatste wedstrijden zelfs niet meer op in zijn selectie en vorig weekend kwam het nieuws dat de spits al teruggekeerd zou zijn naar zijn thuisland. Daarmee leek het meteen beslist dat er in januari een einde zou komen aan zijn uitleenbeurt.

Anderlecht en moederclub Internazionale moesten alleen nog een oplossing vinden en die lijkt er ook snel te gaan komen. Al snel bleken drie Italiaanse clubs interesse te tonen om Esposito uit zijn lijden te verlossen en volgens journalist Alfredo Pedulla is de kans het grootst dat Empoli met zijn diensten gaat lopen. De huidige nummer dertien in de Serie A zou al contact opgenomen hebben met Inter.

GOEDE BAND
Omdat ze ook goede banden onderhouden met de Nerazzurri, lijkt de kans ook zeer reëel dat er een akkoord uit de bus zal komen. Empoli huurt dit seizoen met Martin Satriano al een jonge spits van Inter en vorig seizoen wist ook Andrea Pinamonti er zich in de kijker te spelen. De onderhandelingen zouden snel in een stroomversnelling kunnen komen, waardoor Anderlecht alvast één probleem opgelost zou hebben.

LEES OOK: Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Zal Esposito zich daar kunnen herpakken?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

0
0
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

8
8
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

22
22
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

112
112
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

36
36
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

40
40
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

33
33
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

121
121
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

289
289
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

187
187
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

93
93
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

238
238
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

80
80
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

310
310
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

161
161
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

266
266
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

642
642
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

516
516
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

211
211
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160

Meer sportnieuws