'Volgende bestemming Esposito al gekend'

door
'Volgende bestemming Esposito al gekend'

Anderlecht wil bij het ingaan van de WK-break een nieuwe start nemen. Het stelde dinsdag met Jesper Fredberg zijn nieuwe technisch directeur voor en in diens zog moet weldra ook een nieuwe hoofdtrainer neerstrijken. Daarnaast zal ook de spelerskern wellicht in januari onder handen genomen worden. De eerste vertrekker lijkt al bekend.


In de zomer streek Sebastiano Esposito met de nodige fanfare neer in het Lotto Park, maar de jonge Italiaan flopte volledig. Robin Veldman nam hem de laatste wedstrijden zelfs niet meer op in zijn selectie en vorig weekend kwam het nieuws dat de spits al teruggekeerd zou zijn naar zijn thuisland. Daarmee leek het meteen beslist dat er in januari een einde zou komen aan zijn uitleenbeurt.

Anderlecht en moederclub Internazionale moesten alleen nog een oplossing vinden en die lijkt er ook snel te gaan komen. Al snel bleken drie Italiaanse clubs interesse te tonen om Esposito uit zijn lijden te verlossen en volgens journalist Alfredo Pedulla is de kans het grootst dat Empoli met zijn diensten gaat lopen. De huidige nummer dertien in de Serie A zou al contact opgenomen hebben met Inter.

GOEDE BAND
Omdat ze ook goede banden onderhouden met de Nerazzurri, lijkt de kans ook zeer reëel dat er een akkoord uit de bus zal komen. Empoli huurt dit seizoen met Martin Satriano al een jonge spits van Inter en vorig seizoen wist ook Andrea Pinamonti er zich in de kijker te spelen. De onderhandelingen zouden snel in een stroomversnelling kunnen komen, waardoor Anderlecht alvast één probleem opgelost zou hebben.

LEES OOK: Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

Zal Esposito zich daar kunnen herpakken?

Meest recent

Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

17
17
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

202
202
Exit dreigt: Janssen stelt Antwerp heldere voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

250
250
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

67
67
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

181
181
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

22
22
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

54
54
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

29
29
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

207
207
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

187
187
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

87
87
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

59
59
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

477
477
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

114
114
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

67
67
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

89
89
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

93
93
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

222
222
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

109
109
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

914
914
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

125
125
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

150
150
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

178
178
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

291
291

Meer sportnieuws