AA Gent hapte, Union SG niet: "Gent heel dankbaar"

204 stemmen
AA Gent hapte, Union SG niet:

Bij AA Gent deden ze ruim een jaar geleden een transfer die amper aandacht kreeg. Het gaf Ibrahim Salah een contract. Hij speelde voordien voor Beerschot en Union SG. Hij doet het verrassend goed.


Salah is een technisch vaardige speler en maakt indruk. De speler speelde bijna in de Premier League. "Via een Britse tussenpersoon mocht ik een test gaan doen bij enkele clubs in Engeland: Leicester, Brentford en Brighton. Maar er waren administratieve problemen, het kwam niet tot een overeenkomst. Omdat die laatste club dezelfde eigenaar heeft als Union, mocht ik in het Dudenpark zes maanden gaan testen onder trainer Thomas Christiansen, de voorganger van Mazzu. Maar weer kreeg ik geen contract", laat hij weten in het clubblad WigWam.

AA Gent gaf hem een kans en daar overtuigde hij wel. "Via een scout kwam ik in beeld bij Manu Ferrera en die stelde me in het voorjaar van 2021 voor om in Gent te komen testen. Zijn broer Emilio zag me bezig in een beloftenmatch tegen Anderlecht en vond dat ik een profcontract waard was. Dat tekende ik in december 2021. Ik moet KAA Gent enorm dankbaar zijn voor deze kans. Op het moment dat er, behalve mijn familie, niemand meer in mij geloofde, hebben zij mij het vertrouwen gegeven.” Ik heb dat vertrouwen nu gevonden bij KAA Gent, na twee jaar zonder club. Dat is misschien een merkwaardig parcours geweest, maar kijk eens naar Riyad Mahrez van Manchester City. Die speelde op zijn 22 nog in de Franse tweede klasse, bij Le Havre. Toen kreeg hij een contract bij Leicester en werd hij een topspeler in de Premier League. Het kàn dus ook zo."

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Een blunder van Union SG?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

8
8
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

63
63
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

218
218
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

60
60
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

371
371
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

280
280
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

582
582
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

117
117
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

335
335
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

144
144
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

61
61
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

100
100
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

101
101
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

270
270
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

301
301
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

414
414
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

445
445
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

450
450
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

163
163
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

203
203
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

83
83
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

447
447
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

498
498
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

39
39
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

108
108

Meer sportnieuws