AA Gent hapte, Union SG niet: "Gent heel dankbaar"

204 stemmen
AA Gent hapte, Union SG niet:

Bij AA Gent deden ze ruim een jaar geleden een transfer die amper aandacht kreeg. Het gaf Ibrahim Salah een contract. Hij speelde voordien voor Beerschot en Union SG. Hij doet het verrassend goed.


Salah is een technisch vaardige speler en maakt indruk. De speler speelde bijna in de Premier League. "Via een Britse tussenpersoon mocht ik een test gaan doen bij enkele clubs in Engeland: Leicester, Brentford en Brighton. Maar er waren administratieve problemen, het kwam niet tot een overeenkomst. Omdat die laatste club dezelfde eigenaar heeft als Union, mocht ik in het Dudenpark zes maanden gaan testen onder trainer Thomas Christiansen, de voorganger van Mazzu. Maar weer kreeg ik geen contract", laat hij weten in het clubblad WigWam.

AA Gent gaf hem een kans en daar overtuigde hij wel. "Via een scout kwam ik in beeld bij Manu Ferrera en die stelde me in het voorjaar van 2021 voor om in Gent te komen testen. Zijn broer Emilio zag me bezig in een beloftenmatch tegen Anderlecht en vond dat ik een profcontract waard was. Dat tekende ik in december 2021. Ik moet KAA Gent enorm dankbaar zijn voor deze kans. Op het moment dat er, behalve mijn familie, niemand meer in mij geloofde, hebben zij mij het vertrouwen gegeven.” Ik heb dat vertrouwen nu gevonden bij KAA Gent, na twee jaar zonder club. Dat is misschien een merkwaardig parcours geweest, maar kijk eens naar Riyad Mahrez van Manchester City. Die speelde op zijn 22 nog in de Franse tweede klasse, bij Le Havre. Toen kreeg hij een contract bij Leicester en werd hij een topspeler in de Premier League. Het kàn dus ook zo."

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Een blunder van Union SG?

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

0
0
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

50
50
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

109
109
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

31
31
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

110
110
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

125
125
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

86
86
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

350
350
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

475
475
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

133
133
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

203
203
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

274
274
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

275
275
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

532
532
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

309
309
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws