AA Gent hapte, Union SG niet: "Gent heel dankbaar"

door
AA Gent hapte, Union SG niet:

Bij AA Gent deden ze ruim een jaar geleden een transfer die amper aandacht kreeg. Het gaf Ibrahim Salah een contract. Hij speelde voordien voor Beerschot en Union SG. Hij doet het verrassend goed.


Salah is een technisch vaardige speler en maakt indruk. De speler speelde bijna in de Premier League. "Via een Britse tussenpersoon mocht ik een test gaan doen bij enkele clubs in Engeland: Leicester, Brentford en Brighton. Maar er waren administratieve problemen, het kwam niet tot een overeenkomst. Omdat die laatste club dezelfde eigenaar heeft als Union, mocht ik in het Dudenpark zes maanden gaan testen onder trainer Thomas Christiansen, de voorganger van Mazzu. Maar weer kreeg ik geen contract", laat hij weten in het clubblad WigWam.

AA Gent gaf hem een kans en daar overtuigde hij wel. "Via een scout kwam ik in beeld bij Manu Ferrera en die stelde me in het voorjaar van 2021 voor om in Gent te komen testen. Zijn broer Emilio zag me bezig in een beloftenmatch tegen Anderlecht en vond dat ik een profcontract waard was. Dat tekende ik in december 2021. Ik moet KAA Gent enorm dankbaar zijn voor deze kans. Op het moment dat er, behalve mijn familie, niemand meer in mij geloofde, hebben zij mij het vertrouwen gegeven.” Ik heb dat vertrouwen nu gevonden bij KAA Gent, na twee jaar zonder club. Dat is misschien een merkwaardig parcours geweest, maar kijk eens naar Riyad Mahrez van Manchester City. Die speelde op zijn 22 nog in de Franse tweede klasse, bij Le Havre. Toen kreeg hij een contract bij Leicester en werd hij een topspeler in de Premier League. Het kàn dus ook zo."

LEES OOK: Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Een blunder van Union SG?

Meest recent

'Zulte Waregem hakt knoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

0
0
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

12
12
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

94
94
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

183
183
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

140
140
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

214
214
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

69
69
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

157
157
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

155
155
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

881
881
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

73
73
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

104
104
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

323
323
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

136
136
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

456
456
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

193
193
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

170
170
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

230
230
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

264
264
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

399
399
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

684
684
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

397
397

Meer sportnieuws