AA Gent hapte, Union SG niet: "Gent heel dankbaar"

door
AA Gent hapte, Union SG niet:

Bij AA Gent deden ze ruim een jaar geleden een transfer die amper aandacht kreeg. Het gaf Ibrahim Salah een contract. Hij speelde voordien voor Beerschot en Union SG. Hij doet het verrassend goed.


Salah is een technisch vaardige speler en maakt indruk. De speler speelde bijna in de Premier League. "Via een Britse tussenpersoon mocht ik een test gaan doen bij enkele clubs in Engeland: Leicester, Brentford en Brighton. Maar er waren administratieve problemen, het kwam niet tot een overeenkomst. Omdat die laatste club dezelfde eigenaar heeft als Union, mocht ik in het Dudenpark zes maanden gaan testen onder trainer Thomas Christiansen, de voorganger van Mazzu. Maar weer kreeg ik geen contract", laat hij weten in het clubblad WigWam.

AA Gent gaf hem een kans en daar overtuigde hij wel. "Via een scout kwam ik in beeld bij Manu Ferrera en die stelde me in het voorjaar van 2021 voor om in Gent te komen testen. Zijn broer Emilio zag me bezig in een beloftenmatch tegen Anderlecht en vond dat ik een profcontract waard was. Dat tekende ik in december 2021. Ik moet KAA Gent enorm dankbaar zijn voor deze kans. Op het moment dat er, behalve mijn familie, niemand meer in mij geloofde, hebben zij mij het vertrouwen gegeven.” Ik heb dat vertrouwen nu gevonden bij KAA Gent, na twee jaar zonder club. Dat is misschien een merkwaardig parcours geweest, maar kijk eens naar Riyad Mahrez van Manchester City. Die speelde op zijn 22 nog in de Franse tweede klasse, bij Le Havre. Toen kreeg hij een contract bij Leicester en werd hij een topspeler in de Premier League. Het kàn dus ook zo."

LEES OOK: 'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Een blunder van Union SG?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

5
5
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

108
108
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

73
73
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

31
31
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

181
181
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

235
235
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

284
284
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

69
69
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

375
375
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

307
307
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

410
410
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

198
198
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

90
90
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

195
195
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

73
73
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

394
394
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

590
590
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

300
300
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

248
248
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

525
525
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

459
459
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

733
733
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

598
598

Meer sportnieuws