'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

3082
'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

Manchester City slaagde er tijdens de afgelopen speeldag niet in om het bescheiden Brentford FC te verslaan. De Citizens verloren met 1-2 op eigen veld, en hinken om die reden al vijf punten achter op leider Arsenal. Ondertussen trekken heel wat spelers van de Engelse topclub richting Qatar om hun land te vertegenwoordigen. Een topper die het WK niet haalde, is echter Erling Haaland. 


Erling Haaland heeft zijn start bij Manchester City niet gemist. De Noor wist al 23 (!) keer de weg naar doel te vinden in 18 wedstrijden, en is daardoor misschien wel in de beste vorm sinds de start van zijn loopbaan. Aangezien de aanvaller tijdens de komende maand geen wedstrijd zal spelen, denkt een Engelse amateurclub alvast om te kunnen uitpakken met een absolute stunt. 

Het bescheiden Ashton United FC, actief in de zevende divisie in Engeland, heeft namelijk een bod uitgebracht op Erling Haaland. Het zou de Noor namelijk voor zes weken willen huren van de Citizens in de hoop dat hen in die periode kan wegloodsen uit de degradatiezone. De club bevestigde dat bod nu ook op de officiële kanalen. "Het zou logisch zijn voor beide teams. City speelt niet en wij kunnen Haaland fit houden. Het is logischer dan pakweg zes weken te gaan golfen. We denken ook dat hij perfect in ons team zou passen", klinkt het op de webstek van Ashton United. Toch lijkt de kans bijzonder klein te zijn dat Manchester City én Haaland het bod zullen aanvaarden. 

Geen kans

Bij Manchester City zal men ongetwijfeld eens lachen met het aanbod van de Engelse amateurclub. Ondanks de minieme kans is Ashton United er toch in geslaagd om het gehele gegeven tot een ware media-stunt te voltrekken. Benieuwd of Manchester City of Erling Haaland binnenkort ook zullen reageren op het mooie aanbod. 

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Knappe stunt van Ashton United?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

31
31
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

9
9
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

102
102
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

49
49
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

155
155
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

141
141
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

223
223
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

183
183
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

223
223
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

375
375
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

176
176
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

187
187
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

137
137
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

133
133
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

76
76
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

34
34
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

316
316
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

140
140

Meer sportnieuws