'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

3082 stemmen
'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

Manchester City slaagde er tijdens de afgelopen speeldag niet in om het bescheiden Brentford FC te verslaan. De Citizens verloren met 1-2 op eigen veld, en hinken om die reden al vijf punten achter op leider Arsenal. Ondertussen trekken heel wat spelers van de Engelse topclub richting Qatar om hun land te vertegenwoordigen. Een topper die het WK niet haalde, is echter Erling Haaland. 


Erling Haaland heeft zijn start bij Manchester City niet gemist. De Noor wist al 23 (!) keer de weg naar doel te vinden in 18 wedstrijden, en is daardoor misschien wel in de beste vorm sinds de start van zijn loopbaan. Aangezien de aanvaller tijdens de komende maand geen wedstrijd zal spelen, denkt een Engelse amateurclub alvast om te kunnen uitpakken met een absolute stunt. 

Het bescheiden Ashton United FC, actief in de zevende divisie in Engeland, heeft namelijk een bod uitgebracht op Erling Haaland. Het zou de Noor namelijk voor zes weken willen huren van de Citizens in de hoop dat hen in die periode kan wegloodsen uit de degradatiezone. De club bevestigde dat bod nu ook op de officiële kanalen. "Het zou logisch zijn voor beide teams. City speelt niet en wij kunnen Haaland fit houden. Het is logischer dan pakweg zes weken te gaan golfen. We denken ook dat hij perfect in ons team zou passen", klinkt het op de webstek van Ashton United. Toch lijkt de kans bijzonder klein te zijn dat Manchester City én Haaland het bod zullen aanvaarden. 

Geen kans

Bij Manchester City zal men ongetwijfeld eens lachen met het aanbod van de Engelse amateurclub. Ondanks de minieme kans is Ashton United er toch in geslaagd om het gehele gegeven tot een ware media-stunt te voltrekken. Benieuwd of Manchester City of Erling Haaland binnenkort ook zullen reageren op het mooie aanbod. 

LEES OOK: 'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Knappe stunt van Ashton United?

Meest recent

Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

56
56
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

41
41
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

48
48
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

115
115
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

334
334
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

306
306
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

377
377
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

291
291
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

144
144
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

487
487
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

224
224
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

825
825
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

302
302
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

570
570
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

400
400
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

141
141
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

665
665
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

270
270
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

210
210
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

145
145
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

570
570
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

83
83
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

271
271
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

212
212

Meer sportnieuws