'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

door
'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

Manchester City slaagde er tijdens de afgelopen speeldag niet in om het bescheiden Brentford FC te verslaan. De Citizens verloren met 1-2 op eigen veld, en hinken om die reden al vijf punten achter op leider Arsenal. Ondertussen trekken heel wat spelers van de Engelse topclub richting Qatar om hun land te vertegenwoordigen. Een topper die het WK niet haalde, is echter Erling Haaland. 


Erling Haaland heeft zijn start bij Manchester City niet gemist. De Noor wist al 23 (!) keer de weg naar doel te vinden in 18 wedstrijden, en is daardoor misschien wel in de beste vorm sinds de start van zijn loopbaan. Aangezien de aanvaller tijdens de komende maand geen wedstrijd zal spelen, denkt een Engelse amateurclub alvast om te kunnen uitpakken met een absolute stunt. 

Het bescheiden Ashton United FC, actief in de zevende divisie in Engeland, heeft namelijk een bod uitgebracht op Erling Haaland. Het zou de Noor namelijk voor zes weken willen huren van de Citizens in de hoop dat hen in die periode kan wegloodsen uit de degradatiezone. De club bevestigde dat bod nu ook op de officiële kanalen. "Het zou logisch zijn voor beide teams. City speelt niet en wij kunnen Haaland fit houden. Het is logischer dan pakweg zes weken te gaan golfen. We denken ook dat hij perfect in ons team zou passen", klinkt het op de webstek van Ashton United. Toch lijkt de kans bijzonder klein te zijn dat Manchester City én Haaland het bod zullen aanvaarden. 

Geen kans

Bij Manchester City zal men ongetwijfeld eens lachen met het aanbod van de Engelse amateurclub. Ondanks de minieme kans is Ashton United er toch in geslaagd om het gehele gegeven tot een ware media-stunt te voltrekken. Benieuwd of Manchester City of Erling Haaland binnenkort ook zullen reageren op het mooie aanbod. 

LEES OOK: Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Knappe stunt van Ashton United?

Meest recent

Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

2
2
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

45
45
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

90
90
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

77
77
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

192
192
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

211
211
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

104
104
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

468
468
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

128
128
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

42
42
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

41
41
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

155
155
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

157
157
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

522
522
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

120
120
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

215
215
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

165
165
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

360
360
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

154
154
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

420
420
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

77
77

Meer sportnieuws