'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

door
'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

Manchester City slaagde er tijdens de afgelopen speeldag niet in om het bescheiden Brentford FC te verslaan. De Citizens verloren met 1-2 op eigen veld, en hinken om die reden al vijf punten achter op leider Arsenal. Ondertussen trekken heel wat spelers van de Engelse topclub richting Qatar om hun land te vertegenwoordigen. Een topper die het WK niet haalde, is echter Erling Haaland. 


Erling Haaland heeft zijn start bij Manchester City niet gemist. De Noor wist al 23 (!) keer de weg naar doel te vinden in 18 wedstrijden, en is daardoor misschien wel in de beste vorm sinds de start van zijn loopbaan. Aangezien de aanvaller tijdens de komende maand geen wedstrijd zal spelen, denkt een Engelse amateurclub alvast om te kunnen uitpakken met een absolute stunt. 

Het bescheiden Ashton United FC, actief in de zevende divisie in Engeland, heeft namelijk een bod uitgebracht op Erling Haaland. Het zou de Noor namelijk voor zes weken willen huren van de Citizens in de hoop dat hen in die periode kan wegloodsen uit de degradatiezone. De club bevestigde dat bod nu ook op de officiële kanalen. "Het zou logisch zijn voor beide teams. City speelt niet en wij kunnen Haaland fit houden. Het is logischer dan pakweg zes weken te gaan golfen. We denken ook dat hij perfect in ons team zou passen", klinkt het op de webstek van Ashton United. Toch lijkt de kans bijzonder klein te zijn dat Manchester City én Haaland het bod zullen aanvaarden. 

Geen kans

Bij Manchester City zal men ongetwijfeld eens lachen met het aanbod van de Engelse amateurclub. Ondanks de minieme kans is Ashton United er toch in geslaagd om het gehele gegeven tot een ware media-stunt te voltrekken. Benieuwd of Manchester City of Erling Haaland binnenkort ook zullen reageren op het mooie aanbod. 

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Knappe stunt van Ashton United?

Meest recent

De Cat onthult: intern op de vingers getikt bij Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

1
1
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

32
32
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

44
44
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

267
267
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

234
234
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

263
263
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

192
192
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

286
286
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

462
462
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

531
531
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

420
420
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

221
221
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

455
455
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

441
441
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

415
415
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

421
421
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

464
464
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

586
586
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

724
724
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

724
724
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1557
1557
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

516
516
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

497
497

Meer sportnieuws