'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

door
'Haaland maakt transfer op huurbasis tijdens WK-break'

Manchester City slaagde er tijdens de afgelopen speeldag niet in om het bescheiden Brentford FC te verslaan. De Citizens verloren met 1-2 op eigen veld, en hinken om die reden al vijf punten achter op leider Arsenal. Ondertussen trekken heel wat spelers van de Engelse topclub richting Qatar om hun land te vertegenwoordigen. Een topper die het WK niet haalde, is echter Erling Haaland. 


Erling Haaland heeft zijn start bij Manchester City niet gemist. De Noor wist al 23 (!) keer de weg naar doel te vinden in 18 wedstrijden, en is daardoor misschien wel in de beste vorm sinds de start van zijn loopbaan. Aangezien de aanvaller tijdens de komende maand geen wedstrijd zal spelen, denkt een Engelse amateurclub alvast om te kunnen uitpakken met een absolute stunt. 

Het bescheiden Ashton United FC, actief in de zevende divisie in Engeland, heeft namelijk een bod uitgebracht op Erling Haaland. Het zou de Noor namelijk voor zes weken willen huren van de Citizens in de hoop dat hen in die periode kan wegloodsen uit de degradatiezone. De club bevestigde dat bod nu ook op de officiële kanalen. "Het zou logisch zijn voor beide teams. City speelt niet en wij kunnen Haaland fit houden. Het is logischer dan pakweg zes weken te gaan golfen. We denken ook dat hij perfect in ons team zou passen", klinkt het op de webstek van Ashton United. Toch lijkt de kans bijzonder klein te zijn dat Manchester City én Haaland het bod zullen aanvaarden. 

Geen kans

Bij Manchester City zal men ongetwijfeld eens lachen met het aanbod van de Engelse amateurclub. Ondanks de minieme kans is Ashton United er toch in geslaagd om het gehele gegeven tot een ware media-stunt te voltrekken. Benieuwd of Manchester City of Erling Haaland binnenkort ook zullen reageren op het mooie aanbod. 

LEES OOK: Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Knappe stunt van Ashton United?

Meest recent

Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

55
55
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

66
66
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

152
152
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

235
235
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

177
177
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

146
146
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

251
251
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

330
330
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

276
276
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

252
252
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

403
403
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

528
528
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

210
210
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

45
45
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

65
65
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

322
322
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

152
152
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

95
95
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

134
134
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

109
109
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

291
291
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

136
136
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

473
473
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

98
98
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

55
55

Meer sportnieuws