'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

door
'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

De Jupiler Pro League gaat voor een dikke maand in winterslaap, want het WK in Qatar gaat eind deze week van start. Halfweg de reguliere competitie staat KRC Genk autoritair aan de leiding. Aanvankelijk leek dit nochtans eerst het jaar van Antwerp te gaan worden, nadat de Great Old indrukwekkend begon met negen zeges op een rij. Daarna zakten ze echter weg.


In de acht matchen die daarop volgden, lieten ze amper 8 op 24 noteren. Omdat Genk wel als een stoomtrein door de competitie bleef denderen, moest Antwerp zo de koppositie afgeven en zagen ze hun achterstand de voorbije weken oplopen tot maar liefst elf punten. De titel waarvoor in de zomer zo zwaar geïnvesteerd werd, lijkt daardoor ver weg.

Maar Philippe Albert denkt dat we het laatste van Antwerp nog niet gezien hebben. "Ik ben niet ongerust over Antwerp. Dankzij hun sterke start zullen ze wel in de top vier eindigen. En tijdens de wintermercato kunnen ze nog eens één of twee spelers van formaat binnenhalen. Dat is het voordeel als je voldoende financiële middelen hebt", stelt de analist in Sudpresse.

NAINGGOLAN
Voorzitter Paul Gheysens pompte de voorbije jaren al tientallen miljoenen in de club en investeerde de voorbije maanden nog stevig in de komst van onder meer Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen. Ook in Radja Nainggolan werd anderhalf jaar geleden zwaar geïnvesteerd, maar de ex-Rode Duivel moet in januari vertrekken. "Het is jammer dat hij zijn fouten niet kon toegeven, anders had hij na de winterstop ook nog een serieuze versterking kunnen zijn", vindt Albert.

LEES OOK: Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

Moet Antwerp zich in januari nog versterken?

Meest recent

Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

5
5
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

107
107
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

82
82
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

132
132
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

151
151
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

127
127
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

250
250
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

225
225
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

72
72
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

146
146
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

311
311
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

277
277
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

238
238
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

51
51
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

163
163
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

392
392
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

225
225
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

421
421
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

205
205
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

342
342
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

196
196
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

547
547
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

253
253
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

449
449

Meer sportnieuws