'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

2530 stemmen
'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

De Jupiler Pro League gaat voor een dikke maand in winterslaap, want het WK in Qatar gaat eind deze week van start. Halfweg de reguliere competitie staat KRC Genk autoritair aan de leiding. Aanvankelijk leek dit nochtans eerst het jaar van Antwerp te gaan worden, nadat de Great Old indrukwekkend begon met negen zeges op een rij. Daarna zakten ze echter weg.


In de acht matchen die daarop volgden, lieten ze amper 8 op 24 noteren. Omdat Genk wel als een stoomtrein door de competitie bleef denderen, moest Antwerp zo de koppositie afgeven en zagen ze hun achterstand de voorbije weken oplopen tot maar liefst elf punten. De titel waarvoor in de zomer zo zwaar geïnvesteerd werd, lijkt daardoor ver weg.

Maar Philippe Albert denkt dat we het laatste van Antwerp nog niet gezien hebben. "Ik ben niet ongerust over Antwerp. Dankzij hun sterke start zullen ze wel in de top vier eindigen. En tijdens de wintermercato kunnen ze nog eens één of twee spelers van formaat binnenhalen. Dat is het voordeel als je voldoende financiële middelen hebt", stelt de analist in Sudpresse.

NAINGGOLAN
Voorzitter Paul Gheysens pompte de voorbije jaren al tientallen miljoenen in de club en investeerde de voorbije maanden nog stevig in de komst van onder meer Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen. Ook in Radja Nainggolan werd anderhalf jaar geleden zwaar geïnvesteerd, maar de ex-Rode Duivel moet in januari vertrekken. "Het is jammer dat hij zijn fouten niet kon toegeven, anders had hij na de winterstop ook nog een serieuze versterking kunnen zijn", vindt Albert.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Moet Antwerp zich in januari nog versterken?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

205
205
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

199
199
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

65
65
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

56
56
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

500
500
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

259
259
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

115
115
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

117
117
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

96
96
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

281
281
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

407
407
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

206
206
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

358
358
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

532
532

Meer sportnieuws