'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

2530
'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

De Jupiler Pro League gaat voor een dikke maand in winterslaap, want het WK in Qatar gaat eind deze week van start. Halfweg de reguliere competitie staat KRC Genk autoritair aan de leiding. Aanvankelijk leek dit nochtans eerst het jaar van Antwerp te gaan worden, nadat de Great Old indrukwekkend begon met negen zeges op een rij. Daarna zakten ze echter weg.


In de acht matchen die daarop volgden, lieten ze amper 8 op 24 noteren. Omdat Genk wel als een stoomtrein door de competitie bleef denderen, moest Antwerp zo de koppositie afgeven en zagen ze hun achterstand de voorbije weken oplopen tot maar liefst elf punten. De titel waarvoor in de zomer zo zwaar geïnvesteerd werd, lijkt daardoor ver weg.

Maar Philippe Albert denkt dat we het laatste van Antwerp nog niet gezien hebben. "Ik ben niet ongerust over Antwerp. Dankzij hun sterke start zullen ze wel in de top vier eindigen. En tijdens de wintermercato kunnen ze nog eens één of twee spelers van formaat binnenhalen. Dat is het voordeel als je voldoende financiële middelen hebt", stelt de analist in Sudpresse.

NAINGGOLAN
Voorzitter Paul Gheysens pompte de voorbije jaren al tientallen miljoenen in de club en investeerde de voorbije maanden nog stevig in de komst van onder meer Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen. Ook in Radja Nainggolan werd anderhalf jaar geleden zwaar geïnvesteerd, maar de ex-Rode Duivel moet in januari vertrekken. "Het is jammer dat hij zijn fouten niet kon toegeven, anders had hij na de winterstop ook nog een serieuze versterking kunnen zijn", vindt Albert.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Moet Antwerp zich in januari nog versterken?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

26
26
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

19
19
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

44
44
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

70
70
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

213
213
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

70
70
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

63
63
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

153
153
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

39
39
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

153
153
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

702
702
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

57
57
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

99
99
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

67
67
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

68
68
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

350
350
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

161
161
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

97
97
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

188
188
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

233
233
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

121
121
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

228
228
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

145
145

Meer sportnieuws