'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

2530 stemmen
'Antwerp grijpt in na tegenvallende reeks'

De Jupiler Pro League gaat voor een dikke maand in winterslaap, want het WK in Qatar gaat eind deze week van start. Halfweg de reguliere competitie staat KRC Genk autoritair aan de leiding. Aanvankelijk leek dit nochtans eerst het jaar van Antwerp te gaan worden, nadat de Great Old indrukwekkend begon met negen zeges op een rij. Daarna zakten ze echter weg.


In de acht matchen die daarop volgden, lieten ze amper 8 op 24 noteren. Omdat Genk wel als een stoomtrein door de competitie bleef denderen, moest Antwerp zo de koppositie afgeven en zagen ze hun achterstand de voorbije weken oplopen tot maar liefst elf punten. De titel waarvoor in de zomer zo zwaar geïnvesteerd werd, lijkt daardoor ver weg.

Maar Philippe Albert denkt dat we het laatste van Antwerp nog niet gezien hebben. "Ik ben niet ongerust over Antwerp. Dankzij hun sterke start zullen ze wel in de top vier eindigen. En tijdens de wintermercato kunnen ze nog eens één of twee spelers van formaat binnenhalen. Dat is het voordeel als je voldoende financiële middelen hebt", stelt de analist in Sudpresse.

NAINGGOLAN
Voorzitter Paul Gheysens pompte de voorbije jaren al tientallen miljoenen in de club en investeerde de voorbije maanden nog stevig in de komst van onder meer Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen. Ook in Radja Nainggolan werd anderhalf jaar geleden zwaar geïnvesteerd, maar de ex-Rode Duivel moet in januari vertrekken. "Het is jammer dat hij zijn fouten niet kon toegeven, anders had hij na de winterstop ook nog een serieuze versterking kunnen zijn", vindt Albert.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Moet Antwerp zich in januari nog versterken?

Meest recent

Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

17
17
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

19
19
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

155
155
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

16
16
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

313
313
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

220
220
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

219
219
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

101
101
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

53
53
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

92
92
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

79
79
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

190
190
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

224
224
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

123
123
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

74
74
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

696
696
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

486
486
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

258
258
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

104
104
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

77
77
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

345
345
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

835
835

Meer sportnieuws