Ajax-speler vernietigend voor Schreuder: "Dit is schandalig"

door
Ajax-speler vernietigend voor Schreuder:

Ajax speelde 3-3 gelijk tegen FC Emmen en zo’n resultaat betekent altijd gezichtsverlies voor de Amsterdammers. Maar deze keer gaf Ajax in de tweede helft nog een 1-3 voorsprong uit handen. Alfred Schreuder staat al met één voet buiten bij de club en ook de spelers uiten kritiek op de coach.


Steven Bergwijn zei op ESPN dat de tweede helft ‘Ajax-onwaardig’ was en dat de ploeg zelfs niet wist hoe het moest spelen. “Als je ziet hoe we de tweede helft beginnen, verbaast het me eigenlijk ook niet dat dit is gebeurd. We liepen na rust alleen maar achter ze aan. Ik heb geen flauw idee wat we aan het doen waren en ik had ook niet het gevoel dat we wisten wat we moesten doen. Dat kan gewoon niet, dit is schandalig”, aldus Bergwijn.

Het lijkt er alsmaar meer op dat het avontuur van Schreuder als hoofdtrainer van Ajax geen lang leven meer beschoren is. De ex-trainer van Club Brugge slaagt er niet in om de hoge verwachtingen in te lossen en het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan met de prestaties van het elftal. Na de uitschakeling in de Champions League volgde amper een twee op negen in de competitie.

Die mening zijn veel Nederlandse analisten in ieder geval aangedaan. Arnold Bruggink stelt bij ESPN dat Schreuder de kleedkamer kwijt is en daardoor kansloos is, waarin hij bijgetreden wordt door Marciano Vink. “Ligt het allemaal aan Schreuder? Ik denk het niet. Is dit nog te redden? Doorgaan met deze selectie in combinatie met deze trainer kan niet, het is nu zo licht ontvlambaar”, stelt hij.

LEES OOK: Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Haalt Schreuder het seizoenseinde bij Ajax?

Meest recent

PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

0
0
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

30
30
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

40
40
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

58
58
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

117
117
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

57
57
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

214
214
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

126
126
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

365
365
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1026
1026
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

57
57
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

140
140
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

142
142
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

253
253
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

547
547
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

114
114
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

384
384
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

600
600
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

367
367
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

374
374
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

80
80
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

462
462

Meer sportnieuws