Bayat buiten zinnen tijdens interview, Pro League grijpt meteen in

713
Bayat buiten zinnen tijdens interview, Pro League grijpt meteen in

Het was de voorbije weken al zeer onrustig bij Charleroi, waar Edward Still ontslagen werd wegens de tegenvallende resultaten en de fans meer dan eens de kop van Mehdi Bayat eisten. Zaterdagavond is de situatie echter helemaal geëscaleerd. De Charleroi-supporters maakten in de wedstrijd van bij het begin amok en nadat de match een tweede keer stilgelegd moest worden omdat er vuurpijlen gegooid werden, werd de partij ook definitief gestaakt.


Het meest bizarre aan de situatie is dat Charleroi op dat moment juist op voorsprong stond, want dankzij een goal van Benbouali gaf het scorebord 1-0 aan. Het wangedrag van de achterban zal Charleroi dus zeer duur te staan komen, want ze mogen zich wellicht in plaats van een zege aan een forfaitnederlaag verwachten. Lorin Parys, CEO van de Pro League, gaf ook al aan dat de Carolo's een boete van 50.000 euro krijgen.

Sterke man Bayat zorgde na de match voor nog een opmerkelijk tafereel. Tijdens zijn interview met Eleven Sports ontplofte hij helemaal. "De bestuurders van KV Mechelen zeiden me vanavond dat ze een verlies van 6 miljoen euro gemaakt hadden en dat ze er spijt van hadden niet meer spelers verkocht te hebben. En dan gaan de supporters mij verwijten omdat ik een goede bestuurder ben en ervoor zorg dat Charleroi niet virtueel failliet is, zoals de meeste clubs in het Belgische voetbal?", brieste hij.

MACHTELOOS
Bayat gaf ook nog aan dat Charleroi machteloos staat tegen de revolterende fans en waarschuwde dat dit nog maar het topje van de ijsberg zou kunnen zijn. "Dit is een maatschappelijk probleem. Geloof me, dit zal zich ergens anders opnieuw voordoen. Nu worden zelfs matchen gestaakt waarbij de eigen ploeg op voorsprong staat. Waar gaat dit naartoe? Willen ze op die manier hun macht tonen? Wel, proficiat... Van in het begin van de match wilden zij maar één ding: dat Charleroi zou verliezen", besloot hij.


LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Is de woede van Bayat terecht?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

10
10
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

67
67
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

55
55
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

97
97
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

153
153
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

85
85
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

91
91
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

106
106
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

96
96
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

35
35
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

169
169
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

112
112
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

54
54
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

27
27
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

280
280
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

77
77
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

104
104
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

111
111
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws