Bayat buiten zinnen tijdens interview, Pro League grijpt meteen in

713 stemmen
Bayat buiten zinnen tijdens interview, Pro League grijpt meteen in

Het was de voorbije weken al zeer onrustig bij Charleroi, waar Edward Still ontslagen werd wegens de tegenvallende resultaten en de fans meer dan eens de kop van Mehdi Bayat eisten. Zaterdagavond is de situatie echter helemaal geëscaleerd. De Charleroi-supporters maakten in de wedstrijd van bij het begin amok en nadat de match een tweede keer stilgelegd moest worden omdat er vuurpijlen gegooid werden, werd de partij ook definitief gestaakt.


Het meest bizarre aan de situatie is dat Charleroi op dat moment juist op voorsprong stond, want dankzij een goal van Benbouali gaf het scorebord 1-0 aan. Het wangedrag van de achterban zal Charleroi dus zeer duur te staan komen, want ze mogen zich wellicht in plaats van een zege aan een forfaitnederlaag verwachten. Lorin Parys, CEO van de Pro League, gaf ook al aan dat de Carolo's een boete van 50.000 euro krijgen.

Sterke man Bayat zorgde na de match voor nog een opmerkelijk tafereel. Tijdens zijn interview met Eleven Sports ontplofte hij helemaal. "De bestuurders van KV Mechelen zeiden me vanavond dat ze een verlies van 6 miljoen euro gemaakt hadden en dat ze er spijt van hadden niet meer spelers verkocht te hebben. En dan gaan de supporters mij verwijten omdat ik een goede bestuurder ben en ervoor zorg dat Charleroi niet virtueel failliet is, zoals de meeste clubs in het Belgische voetbal?", brieste hij.

MACHTELOOS
Bayat gaf ook nog aan dat Charleroi machteloos staat tegen de revolterende fans en waarschuwde dat dit nog maar het topje van de ijsberg zou kunnen zijn. "Dit is een maatschappelijk probleem. Geloof me, dit zal zich ergens anders opnieuw voordoen. Nu worden zelfs matchen gestaakt waarbij de eigen ploeg op voorsprong staat. Waar gaat dit naartoe? Willen ze op die manier hun macht tonen? Wel, proficiat... Van in het begin van de match wilden zij maar één ding: dat Charleroi zou verliezen", besloot hij.


LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Is de woede van Bayat terecht?

Meest recent

'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

20
20
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

5
5
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

22
22
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

99
99
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

216
216
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

133
133
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

461
461
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

40
40
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

364
364
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

723
723
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

215
215
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

175
175
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

317
317
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

78
78
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

44
44
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

577
577
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

270
270
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

56
56
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

259
259
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

189
189
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

136
136
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

795
795

Meer sportnieuws