Bayat ontvouwt plan met terugkeer Mazzu

105 stemmen
Bayat ontvouwt plan met terugkeer Mazzu

Het is zaterdagavond opnieuw helemaal fout gelopen in de Jupiler Pro League. Deze keer waren het de supporters van Charleroi die het te bont maakten en ervoor zorgden dat de wedstrijd tegen KV Mechelen stilgelegd moest worden. Zij viseerden met hun 'protest' opnieuw sterke man Mehdi Bayat, die het de voorbije maanden wel vaker moest ontgelden.


Bayat had nochtans gehoopt de fans te kunnen paaien, want enkele uren eerder had Charleroi de terugkeer van Felice Mazzu als trainer aangekondigd. Dat bracht echter geen zoden aan de dijk, want opnieuw werd door de achterban het ontslag van Bayat geëist. "We kunnen play-off II nog halen. Er moet een positieve sfeer hangen richting de overname van Felice Mazzu", had hij nochtans verklaard aan Sporza.

Bayat heeft wel een duidelijk plan met Mazzu. "We zoeken stabiliteit met hem. Bij zijn eerste passage wilde ik van hem een Alex Ferguson maken, maar uiteindelijk was het tijd voor hem om iets anders te beleven. Hij wilde proeven van Genk en ik heb hem toen gesteund in die beslissing. Nu keert hij terug met veel ervaringen en persoonlijke prijzen. We willen samen een pagina schrijven op lange termijn", klinkt het immers.

MISLUKT
Misschien dat Mazzu nu meer oren zal hebben naar de langetermijnplannen van Bayat, want zijn passages aan de Belgische top bij Genk en Anderlecht draaiden twee keer uit op een grote mislukking. Hij werd telkens na nog geen halfjaar ontslagen en zal daardoor wellicht minder geneigd te zijn om nogmaals de stap te zetten. Daarnaast zullen de topclubs wellicht ook minder op hem zitten te wachten.

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Zal Mazzu bij Charleroi weer verbazen?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

20
20
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

23
23
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

61
61
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

106
106
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

26
26
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

101
101
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

358
358
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

176
176
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

172
172
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

398
398
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

320
320
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

137
137
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

121
121
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

523
523
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

214
214
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

69
69
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws