Bayat ontvouwt plan met terugkeer Mazzu

105 stemmen
Bayat ontvouwt plan met terugkeer Mazzu

Het is zaterdagavond opnieuw helemaal fout gelopen in de Jupiler Pro League. Deze keer waren het de supporters van Charleroi die het te bont maakten en ervoor zorgden dat de wedstrijd tegen KV Mechelen stilgelegd moest worden. Zij viseerden met hun 'protest' opnieuw sterke man Mehdi Bayat, die het de voorbije maanden wel vaker moest ontgelden.


Bayat had nochtans gehoopt de fans te kunnen paaien, want enkele uren eerder had Charleroi de terugkeer van Felice Mazzu als trainer aangekondigd. Dat bracht echter geen zoden aan de dijk, want opnieuw werd door de achterban het ontslag van Bayat geëist. "We kunnen play-off II nog halen. Er moet een positieve sfeer hangen richting de overname van Felice Mazzu", had hij nochtans verklaard aan Sporza.

Bayat heeft wel een duidelijk plan met Mazzu. "We zoeken stabiliteit met hem. Bij zijn eerste passage wilde ik van hem een Alex Ferguson maken, maar uiteindelijk was het tijd voor hem om iets anders te beleven. Hij wilde proeven van Genk en ik heb hem toen gesteund in die beslissing. Nu keert hij terug met veel ervaringen en persoonlijke prijzen. We willen samen een pagina schrijven op lange termijn", klinkt het immers.

MISLUKT
Misschien dat Mazzu nu meer oren zal hebben naar de langetermijnplannen van Bayat, want zijn passages aan de Belgische top bij Genk en Anderlecht draaiden twee keer uit op een grote mislukking. Hij werd telkens na nog geen halfjaar ontslagen en zal daardoor wellicht minder geneigd te zijn om nogmaals de stap te zetten. Daarnaast zullen de topclubs wellicht ook minder op hem zitten te wachten.

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Zal Mazzu bij Charleroi weer verbazen?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

42
42
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

29
29
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

41
41
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

28
28
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

93
93
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

55
55
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

38
38
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

250
250
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

166
166
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

183
183
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

359
359
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

94
94
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

213
213
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

74
74
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

394
394
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

187
187
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

169
169
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

292
292
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

348
348
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1072
1072
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

518
518
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

443
443

Meer sportnieuws