Bayat ontvouwt plan met terugkeer Mazzu

105 stemmen
Bayat ontvouwt plan met terugkeer Mazzu

Het is zaterdagavond opnieuw helemaal fout gelopen in de Jupiler Pro League. Deze keer waren het de supporters van Charleroi die het te bont maakten en ervoor zorgden dat de wedstrijd tegen KV Mechelen stilgelegd moest worden. Zij viseerden met hun 'protest' opnieuw sterke man Mehdi Bayat, die het de voorbije maanden wel vaker moest ontgelden.


Bayat had nochtans gehoopt de fans te kunnen paaien, want enkele uren eerder had Charleroi de terugkeer van Felice Mazzu als trainer aangekondigd. Dat bracht echter geen zoden aan de dijk, want opnieuw werd door de achterban het ontslag van Bayat geëist. "We kunnen play-off II nog halen. Er moet een positieve sfeer hangen richting de overname van Felice Mazzu", had hij nochtans verklaard aan Sporza.

Bayat heeft wel een duidelijk plan met Mazzu. "We zoeken stabiliteit met hem. Bij zijn eerste passage wilde ik van hem een Alex Ferguson maken, maar uiteindelijk was het tijd voor hem om iets anders te beleven. Hij wilde proeven van Genk en ik heb hem toen gesteund in die beslissing. Nu keert hij terug met veel ervaringen en persoonlijke prijzen. We willen samen een pagina schrijven op lange termijn", klinkt het immers.

MISLUKT
Misschien dat Mazzu nu meer oren zal hebben naar de langetermijnplannen van Bayat, want zijn passages aan de Belgische top bij Genk en Anderlecht draaiden twee keer uit op een grote mislukking. Hij werd telkens na nog geen halfjaar ontslagen en zal daardoor wellicht minder geneigd te zijn om nogmaals de stap te zetten. Daarnaast zullen de topclubs wellicht ook minder op hem zitten te wachten.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Zal Mazzu bij Charleroi weer verbazen?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

53
53
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

84
84
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

231
231
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

86
86
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

390
390
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

322
322
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

172
172
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

50
50
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

29
29
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

38
38
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

536
536
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

200
200
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

87
87
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

156
156
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

41
41
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

726
726
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

124
124
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

139
139
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

102
102
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

526
526
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

429
429
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

456
456
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

270
270
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

383
383

Meer sportnieuws