Beerschot zet na pauze orde op zaken tegen hekkensluiter

117
Beerschot zet na pauze orde op zaken tegen hekkensluiter

Na een ontstellend zwakke eerste helft, heeft Beerschot na de pauze toch nog eenvoudig afgerekend met Virton. De hekkensluiter was lange tijd de evenknie van de Mannekes maar na een betere tweede helft komt het team van Wieland in het spoor van de leiders.


Met Virton kreeg Beerschot vanavond een laagvlieger uit de Challenger Pro League tegenover zich. De Mannekes konden zich geen puntenverlies veroorloven, anders zou het de voeling met de ploegen bovenin verliezen. Eerder deze week werd het team van Wieland uit de beker geknikkerd, op Jan Breydel werd redelijk kansloos verloren van Cercle Brugge.

Matig Beerschot heeft vette kluif aan weerbaar Virton

De thuisploeg begon matig in eigen stadion en de ploeg uit de provincie Luxemburg kreeg zowaar de beste kansen in het openingskwartier. Mabella dwong doelman Lathouwers al vroeg tot een prima redding en ook Anne toonde zich gevaarlijk. Het voetbal van Beerschot was in het eerste halfuur belabberd te noemen en de fluitjes vanuit de tribune waren al hard te horen. Verlinden zorgde na een prima actie even later toch eens voor een bal tussen de palen voor de thuisploeg en ook Thorisson dwong doelman Vincensini tot de eerste reddingen. Aan de overzijde bleef het opletten voor de scherpe tegenprikken van Virton, Aguemon zorgde met een voorzet-schot bijna voor de 0-1. Halfweg slaagden de Mannekes er nog niet in om het verschil te maken tegen een strijdvaardig bezoekend elftal.

Eerder deze week kon Beerschot niet stunten tegen Cercle Brugge en ook vanavond loopt het niet vlot.

Beerschot tankt energie en vertrouwen tijdens de rust

Na een vermoedelijke donderpreek van Wieland, ging het na de pauze een pak beter bij de thuisploeg. Vincensini moest al snel enkele reddingen uit zijn mouwen schudden maar was na tien minuten spelen kansloos toen Rigo de 1-0 fraai in de winkelhaak krulde. De thuisploeg was ook nadien dominant maar kon dat overwicht voorlopig niet omzetten in een geruststellend tweede doelpunt en zo bleef Virton min of meer in leven. Op twintig minuten van het einde zorgde Thorisson toch voor de beslissing door een rebound rustig in doel te schuiven: 2-0. De bezoekers hingen nu volledig in de touwen en na een prachtige poging van Thorisson tegen de lat, was het Baeten die in de rebound de score nog wat hoger deed oplopen in het Olympisch Stadion.

Scoreverloop:

1-0 (55') Rigo, 2-0 (70') Thorisson, 3-0 (75') Baeten

LEES OOK: Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

🚀

Zit de titel er in voor Beerschot?

Meest recent

Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

0
0
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

5
5
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

53
53
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

30
30
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

80
80
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

56
56
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

311
311
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

46
46
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

39
39
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

204
204
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

512
512
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

162
162
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

221
221
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

64
64
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

115
115
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

441
441
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

381
381
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

86
86
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

126
126
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

91
91
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

35
35
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

294
294
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

152
152
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

50
50
Compper haalt opgelucht adem: "Geweldig!"

Royal Antwerp FC heeft het crisisspook weg kunnen jagen. Er was de glansloze bekerkwalificatie, maar ...

69
69

Meer sportnieuws