Leicester zet opmars voort, ook Liverpool zegeviert

50
Leicester zet opmars voort, ook Liverpool zegeviert

In de Premier League trok Leicester City zaterdag naar West Ham United. De Foxes - met enkele Belgen in de basis - trokken aan het langste eind. Ook Liverpool won, thuis tegen Southampton.


Bij Leicester mochten Wout Faes, Timothy Castagne en Youri Tielamans allen in de basis starten. De drie Belgen zijn aan een opmars bezig in de Premier League na een aarzelende start. Tegen West Ham zette James Maddison de bezoekers al na acht minuten op rozen. De Engelsman had daarna pech. Hij moest er met een blessure af. Dennis Praet was zijn vervanger. Afwachten wat dat betekent voor het WK van Maddison.

Net voor de rust kreeg Tielemans dé kans om de score te verdubbelen vanop de stip. De Rode Duivel stuitte echter op Fabianski. Na de pauze mocht onze landgenoot al snel gaan rusten. Zonder hem verdubbelde Leicester zijn voorsprong. Harvey Barnes zorgde in de 78ste minuut voor de geruststellende 0-2. De overwinning kwam daarna niet meer in gevaar. Leicester schuift gestaag op in het klassement. De troepen van Brendan Rogers zijn twaalfde. West Ham vinden we terug op plek zestien.

OOK LIVERPOOL WINT
Ook Liverpool kwam zaterdag in actie. De Reds namen het thuis op tegen Southampton. De mannen van Jürgen Klopp begonnen goed. Roberto Firmino - die niet naar het WK gaat - zette na zes minuten al de 1-0 op het bord. Southampton reageerde meteen. Ché Adams maakte drie minuten later al gelijk. Topaankoop Darwin Núñez bezorgde zijn ploeg na dik twintig minuten een nieuwe voorsprong. 2-1. De Uruguayaan trekt met vertrouwen naar het WK in Qatar, want hij nam ook de 3-1 voor zijn rekening.  Dat was meteen de eindstand. Liverpool dringt zo de top zes binnen, al moeten enkele concurrenten nog in actie komen.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Kan Leicester nog Europees voetbal halen?

Meest recent

Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

10
10
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

37
37
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

66
66
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

36
36
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

28
28
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

121
121
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

58
58
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

119
119
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

160
160
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

40
40
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

63
63
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

301
301
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

220
220
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

166
166
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

880
880
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

347
347
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

130
130
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

195
195
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

88
88
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

225
225
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

274
274
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

602
602
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

277
277
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

261
261

Meer sportnieuws