Sterk OHL speelt Seraing helemaal op een hoopje

103 stemmen
Sterk OHL speelt Seraing helemaal op een hoopje

Oud-Heverlee Leuven en Seraing openden vanavond de laatste speeldag voor de WK-break. De thuisploeg wist na een 2 op 15 en vijf wedstrijden zonder zege vlot met 5-0 te winnen van Seraing. Een deugddoende zege voor de troepen van Marc Brys.


De bezoekers begonnen verrassend sterk met enkel kansjes, maar OHL nam snel over. Zij waren ook een tweetal keer gevaarlijk en in de 23ste minuut opende Maertens met een prachtige krul de score: 1-0. Enkele minuten later werd Ricca neergetrokken in het strafschopgebied, maar er werd niet gefloten. De VAR kwam tussen en na het bekijken van de beelden volgde er wel een penalty. Gonzalez zette zich achter het leer en zette de 2-0 op het bord.

STRAFFE EERSTE HELFT

Na 27 minuten leek de match zo al gespeeld te zijn. Na 35 minuten was dat helemaal een feit, want Sissako pakte zijn tweede gele kaart en Seraing dus zo ongeveer nog een uur met tien spelers. De eerste helft eindigde dramatisch voor Seraing, want De Norre en Kiyine zorgden voor de 4-0-ruststand. Een monsterscore leek in de maak. Seraing moest hopen dat het de schade kon beperken in de tweede helft. De thuisploeg had er wel nog zin in in die tweede periode en ging voluit voor meer doelpunten. Dat vlotte echter niet, want ondanks de nodige kansen vond OHL aanvankelijk de weg naar de netten niet. In de 89ste minuut was het dan wel raak toen Nachon Nsingi de 5-0 in doel kopte. Dat was ook de eindstand.

Scoreverloop:
  • 1-0 (23') Mathieu Maertens
  • 2-0 (27') Mario Gonzalez (pen.)
  • 3-0 (42') Casper De Norre
  • 4-0 (45') Sofian Kiyine
  • 5-0 (89') Nachon Nsingi

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Gaat OHL in de top acht eindigen?

Meest recent

De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

22
22
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

8
8
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

42
42
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

22
22
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

35
35
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

109
109
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

62
62
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

125
125
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

326
326
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

274
274
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

209
209
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

103
103
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

301
301
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

75
75
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

297
297
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

573
573
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

527
527
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

615
615
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

84
84
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

131
131
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

191
191
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

61
61
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

132
132
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

208
208
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

155
155

Meer sportnieuws