'Chelsea shopt voor 30 miljoen in Italië'

door
'Chelsea shopt voor 30 miljoen in Italië'

Chelsea is aan een matig seizoen bezig in de Premier League. The Blues bekleden op moment van schrijven pas de zevende plaats, op al 13 punten van leider en stadsgenoot Arsenal. In de winter willen ze zich versterken op Stamford Bridge om de sportieve situatie om te keren.


Het vizier zou daarvoor op Italië gericht worden. Dat weten verschillende Britse media. Chelsea zou zijn pijlen richten op Denzel Dumfries (26). De verdediger is een vaste waarde bij Internazionale, waar hij nog een contract heeft tot midden 2025. Chelsea zou naar verluidt 30 miljoen euro veil hebben voor de diensten van de Nederlandse international, die zich in Qatar nog wat meer in de kijker zal kunnen spelen.

Chelsea heeft af te rekenen met de blessure van Reece James. De Engelsman is out met een knieletsel. Dumfries zou de concurrentie moeten aanscherpen op rechts. Coach Graham Potter zou alvast een grote fan zijn van Dumfries, die dit seizoen aan 19 optredens zit in Milaan. Afwachten of de Londenaren doordrukken en ook effectief aan tafel zullen gaan zitten met de Nerazzurri. Die zouden het geld misschien wel kunnen gebruiken.

PSV
Dumfries startte zijn profcarrière in Nederland bij Sparta Rotterdam. Daarna trok hij naar Heerenveen, om daarna naar topclub PSV te verkassen. Daar speelde hij 124 wedstrijden voor de hoofdmacht (16 goals, 20 assists). Na zijn uitstekende EK van vorig jaar volgde een fraaie transfer naar Inter. De Italianen hadden toen 14,25 miljoen euro over voor zijn komst. Dat bedrag lijken ze nu te gaan verdubbelen als we de Britse pers mogen geloven.

LEES OOK: Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Zal hij naar Chelsea gaan?

Meest recent

Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

5
5
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

14
14
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

139
139
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

117
117
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

86
86
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

220
220
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

61
61
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

335
335
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

34
34
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

161
161
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

266
266
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

99
99
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

98
98
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

17
17
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

503
503
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

523
523
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

272
272
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

119
119
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

316
316
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

612
612
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

192
192
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

529
529
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

252
252

Meer sportnieuws