'Chelsea shopt voor 30 miljoen in Italië'

door
'Chelsea shopt voor 30 miljoen in Italië'

Chelsea is aan een matig seizoen bezig in de Premier League. The Blues bekleden op moment van schrijven pas de zevende plaats, op al 13 punten van leider en stadsgenoot Arsenal. In de winter willen ze zich versterken op Stamford Bridge om de sportieve situatie om te keren.


Het vizier zou daarvoor op Italië gericht worden. Dat weten verschillende Britse media. Chelsea zou zijn pijlen richten op Denzel Dumfries (26). De verdediger is een vaste waarde bij Internazionale, waar hij nog een contract heeft tot midden 2025. Chelsea zou naar verluidt 30 miljoen euro veil hebben voor de diensten van de Nederlandse international, die zich in Qatar nog wat meer in de kijker zal kunnen spelen.

Chelsea heeft af te rekenen met de blessure van Reece James. De Engelsman is out met een knieletsel. Dumfries zou de concurrentie moeten aanscherpen op rechts. Coach Graham Potter zou alvast een grote fan zijn van Dumfries, die dit seizoen aan 19 optredens zit in Milaan. Afwachten of de Londenaren doordrukken en ook effectief aan tafel zullen gaan zitten met de Nerazzurri. Die zouden het geld misschien wel kunnen gebruiken.

PSV
Dumfries startte zijn profcarrière in Nederland bij Sparta Rotterdam. Daarna trok hij naar Heerenveen, om daarna naar topclub PSV te verkassen. Daar speelde hij 124 wedstrijden voor de hoofdmacht (16 goals, 20 assists). Na zijn uitstekende EK van vorig jaar volgde een fraaie transfer naar Inter. De Italianen hadden toen 14,25 miljoen euro over voor zijn komst. Dat bedrag lijken ze nu te gaan verdubbelen als we de Britse pers mogen geloven.

LEES OOK: Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Zal hij naar Chelsea gaan?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

89
89
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

42
42
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

29
29
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

79
79
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

80
80
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

97
97
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

16
16
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

110
110
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

122
122
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

139
139
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

258
258
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

167
167
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

195
195
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

286
286
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

42
42
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

159
159
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

104
104
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

162
162
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

606
606
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

341
341
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

179
179
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

381
381
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

394
394

Meer sportnieuws