'Chelsea shopt voor 30 miljoen in Italië'

72 stemmen
'Chelsea shopt voor 30 miljoen in Italië'

Chelsea is aan een matig seizoen bezig in de Premier League. The Blues bekleden op moment van schrijven pas de zevende plaats, op al 13 punten van leider en stadsgenoot Arsenal. In de winter willen ze zich versterken op Stamford Bridge om de sportieve situatie om te keren.


Het vizier zou daarvoor op Italië gericht worden. Dat weten verschillende Britse media. Chelsea zou zijn pijlen richten op Denzel Dumfries (26). De verdediger is een vaste waarde bij Internazionale, waar hij nog een contract heeft tot midden 2025. Chelsea zou naar verluidt 30 miljoen euro veil hebben voor de diensten van de Nederlandse international, die zich in Qatar nog wat meer in de kijker zal kunnen spelen.

Chelsea heeft af te rekenen met de blessure van Reece James. De Engelsman is out met een knieletsel. Dumfries zou de concurrentie moeten aanscherpen op rechts. Coach Graham Potter zou alvast een grote fan zijn van Dumfries, die dit seizoen aan 19 optredens zit in Milaan. Afwachten of de Londenaren doordrukken en ook effectief aan tafel zullen gaan zitten met de Nerazzurri. Die zouden het geld misschien wel kunnen gebruiken.

PSV
Dumfries startte zijn profcarrière in Nederland bij Sparta Rotterdam. Daarna trok hij naar Heerenveen, om daarna naar topclub PSV te verkassen. Daar speelde hij 124 wedstrijden voor de hoofdmacht (16 goals, 20 assists). Na zijn uitstekende EK van vorig jaar volgde een fraaie transfer naar Inter. De Italianen hadden toen 14,25 miljoen euro over voor zijn komst. Dat bedrag lijken ze nu te gaan verdubbelen als we de Britse pers mogen geloven.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Zal hij naar Chelsea gaan?

Meest recent

Nederlanders trekken pijnlijke Duivels-conclusie: "Altijd bij dit elftal"

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

10
10
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

55
55
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

42
42
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

56
56
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

84
84
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

160
160
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

31
31
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

205
205
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

171
171
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

30
30
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

33
33
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

136
136
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

239
239
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

61
61
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

202
202
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

198
198
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

276
276
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

111
111
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

430
430
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

616
616
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

154
154
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

244
244
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

326
326
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165

Meer sportnieuws