Mourinho kraakt eigen speler: "Mag andere club zoeken"

door
Mourinho kraakt eigen speler:

José Mourinho staat nog altijd aan het roer bij AS Roma. De Portugees is niet opgezet met een van zijn spelers en haalde keihard uit.


Dat deed hij na de puntendeling tegen Sassuolo. Daardoor liet Roma na om enkele plaatsen op te schuiven in het klassement. Mourinho was not amused. Hij gaf niet aan over wie het ging, maar volgens Italiaanse media zou het om de Nederlander Rick Karsdorp (27) gaan. Die zou het na de wedstrijd mogen horen hebben van zijn coach.

"De ploeg heeft een goeie match gespeeld, maar ze werden verraden door één speler die geen professionele en correcte houding had tegenover hen", was Mourinho duidelijk op de persbabbel na het duel. "Ik ga niet zeggen wie het is, maar ik heb hem gezegd dat hij in januari een nieuwe club mag zoeken", konk het onomwonden.

FEYENOORD
Karsdorp staat sinds de zomer van 2017 onder contract bij Roma. Hij werd toen weggekocht bij Feyenoord, dat 16 miljoen euro mocht bijschrijven op de rekening. In 2019 werd hij op huurbasis gestald bij de Rotterdammers. In 2020 keerde hij terug. Ondertussen zit hij al aan 122 optredens voor de Romeinse club. Daarin scoorde hij 1 keer en gaf hij 13 assists.

De toekomst van Karsdorp bij Roma lijkt nu onzeker. Hij heeft nog een contract tot midden 2025 in de Italiaanse hoofdstad. Volgens Transfermarkt is de speler momenteel 13 miljoen euro waard. Uitkijken naar wie dat bedrag eventueel op tafel zal leggen in de wintermercato die eraan zit te komen. Mourinho lijkt het alvast niet veel te kunnen schelen.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Overdreven van Mourinho?

Meest recent

Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

1
1
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

9
9
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

18
18
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

9
9
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

59
59
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

22
22
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

46
46
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

393
393
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

159
159
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

196
196
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

52
52
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

354
354
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

17
17
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

82
82
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

87
87
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

114
114
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1030
1030
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

173
173
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

52
52
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

39
39
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

491
491
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

51
51
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

224
224
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

80
80

Meer sportnieuws