Mulder verrast: "Zou niet Batshuayi maar hém in de spits zetten"

door
Mulder verrast:

Volgende dinsdag reizen de Rode Duivels af richting het Midden-Oosten om de laatste hand te leggen aan hun voorbereiding op het WK. Roberto Martinez onthulde donderdagmiddag welke 26 spelers dan op het vliegtuig zullen stappen en daarbij zit ook gewoon Romelu Lukaku. Nochtans is er nog steeds geen zekerheid of hij wel op tijd fit zal raken voor het toernooi.


Martinez heeft echter nog even de tijd om te bekijken hoe de situatie evolueert. Hij kan immers nog een vervanger oproepen tot 24 uur voor de openingswedstrijd tegen Canada. De bondscoach gaf aan dat hij hoopt dat Lukaku nog minstens één wedstrijd in de groepsfase zal kunnen spelen, maar het lijkt intussen vrijwel uitgesloten dat hij de matchen tegen Canada en Marokko haalt.

De bondscoach zal voor die matchen dus een oplossing moeten vinden. Michy Batshuayi lijkt de meest voor de hand liggende vervanger, al neemt Martinez ook Loïs Openda mee naar Qatar. Jan Mulder zou echter voor een heel andere optie gaan. In Deviltime geeft hij aan dat hij Leandro Trossard in de spits zou zetten, eerder dan Batshuayi.

CONFLICT VERMEDEN
Op die manier zou Martinez het dilemma rond Eden Hazard kunnen vermijden, want de voorbije weken was er veel discussie of Trossard niet in de plaats van de aanvoerder zou moeten starten. Hoewel die laatste dit seizoen vlot scoort bij Brighton, is hij echter geen diepe spits. Of hij op die positie hetzelfde niveau zou kunnen halen als bij zijn club, valt dus te betwijfelen.

LEES OOK: The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Zou Trossard in de spits een goede optie zijn?

Meest recent

'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

5
5
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

43
43
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

83
83
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

29
29
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

89
89
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

43
43
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

40
40
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

79
79
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

255
255
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

227
227
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

128
128
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

417
417
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

323
323
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1098
1098
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

646
646
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

234
234
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

172
172
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

375
375
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

169
169
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

337
337
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

265
265
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

229
229
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

440
440
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

292
292

Meer sportnieuws