Mulder verrast: "Zou niet Batshuayi maar hém in de spits zetten"

door
Mulder verrast:

Volgende dinsdag reizen de Rode Duivels af richting het Midden-Oosten om de laatste hand te leggen aan hun voorbereiding op het WK. Roberto Martinez onthulde donderdagmiddag welke 26 spelers dan op het vliegtuig zullen stappen en daarbij zit ook gewoon Romelu Lukaku. Nochtans is er nog steeds geen zekerheid of hij wel op tijd fit zal raken voor het toernooi.


Martinez heeft echter nog even de tijd om te bekijken hoe de situatie evolueert. Hij kan immers nog een vervanger oproepen tot 24 uur voor de openingswedstrijd tegen Canada. De bondscoach gaf aan dat hij hoopt dat Lukaku nog minstens één wedstrijd in de groepsfase zal kunnen spelen, maar het lijkt intussen vrijwel uitgesloten dat hij de matchen tegen Canada en Marokko haalt.

De bondscoach zal voor die matchen dus een oplossing moeten vinden. Michy Batshuayi lijkt de meest voor de hand liggende vervanger, al neemt Martinez ook Loïs Openda mee naar Qatar. Jan Mulder zou echter voor een heel andere optie gaan. In Deviltime geeft hij aan dat hij Leandro Trossard in de spits zou zetten, eerder dan Batshuayi.

CONFLICT VERMEDEN
Op die manier zou Martinez het dilemma rond Eden Hazard kunnen vermijden, want de voorbije weken was er veel discussie of Trossard niet in de plaats van de aanvoerder zou moeten starten. Hoewel die laatste dit seizoen vlot scoort bij Brighton, is hij echter geen diepe spits. Of hij op die positie hetzelfde niveau zou kunnen halen als bij zijn club, valt dus te betwijfelen.

LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Zou Trossard in de spits een goede optie zijn?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

6
6
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

3
3
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

64
64
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

375
375
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

140
140
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

384
384
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

305
305
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

147
147
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

373
373
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

547
547
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

460
460
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

105
105
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

195
195
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

284
284
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

299
299
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

443
443
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

83
83
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

431
431
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

432
432
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

111
111
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

711
711
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

421
421
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

199
199
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

346
346
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

576
576

Meer sportnieuws