Mulder verrast: "Zou niet Batshuayi maar hém in de spits zetten"

614 stemmen
Mulder verrast:

Volgende dinsdag reizen de Rode Duivels af richting het Midden-Oosten om de laatste hand te leggen aan hun voorbereiding op het WK. Roberto Martinez onthulde donderdagmiddag welke 26 spelers dan op het vliegtuig zullen stappen en daarbij zit ook gewoon Romelu Lukaku. Nochtans is er nog steeds geen zekerheid of hij wel op tijd fit zal raken voor het toernooi.


Martinez heeft echter nog even de tijd om te bekijken hoe de situatie evolueert. Hij kan immers nog een vervanger oproepen tot 24 uur voor de openingswedstrijd tegen Canada. De bondscoach gaf aan dat hij hoopt dat Lukaku nog minstens één wedstrijd in de groepsfase zal kunnen spelen, maar het lijkt intussen vrijwel uitgesloten dat hij de matchen tegen Canada en Marokko haalt.

De bondscoach zal voor die matchen dus een oplossing moeten vinden. Michy Batshuayi lijkt de meest voor de hand liggende vervanger, al neemt Martinez ook Loïs Openda mee naar Qatar. Jan Mulder zou echter voor een heel andere optie gaan. In Deviltime geeft hij aan dat hij Leandro Trossard in de spits zou zetten, eerder dan Batshuayi.

CONFLICT VERMEDEN
Op die manier zou Martinez het dilemma rond Eden Hazard kunnen vermijden, want de voorbije weken was er veel discussie of Trossard niet in de plaats van de aanvoerder zou moeten starten. Hoewel die laatste dit seizoen vlot scoort bij Brighton, is hij echter geen diepe spits. Of hij op die positie hetzelfde niveau zou kunnen halen als bij zijn club, valt dus te betwijfelen.

LEES OOK: Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

Zou Trossard in de spits een goede optie zijn?

Meest recent

'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

76
76
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

71
71
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

71
71
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

44
44
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

108
108
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

181
181
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

37
37
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

162
162
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

310
310
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

844
844
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

44
44
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

147
147
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

218
218
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

133
133
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

113
113
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

326
326
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

546
546
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

195
195
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

730
730
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

802
802
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

127
127
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

95
95
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

198
198
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

237
237

Meer sportnieuws