Bondscoach legt Bale bizar WK-verbod op: "Dat mag je niet meenemen"

67 stemmen
Bondscoach legt Bale bizar WK-verbod op:

Gareth Bale en Wales mogen sinds lang nog eens deelnemen aan het WK. De Welshmen plaatsten zich voor het toernooi ten koste van Oekraïne. Wales kwam in een haalbare groep terecht.


Het lootte Engeland, de VS en Iran. De Three Lions zijn mogelijk te hoog gegrepen voor Bale en zijn maats, maar de twee andere landen zijn zeker haalbaar. De troepen van bondscoach Rob Page mogen daardoor luidop dromen van kwalificatie voor de volgende ronde. Dat zou een knappe prestatie zijn, zeker als je weet dat de laatste deelname van het land dateert uit 1958.

Page wil dat zijn spelers helemaal gefocust zijn op het WK en kondigde daarom een bizar verbod af. Zo zullen ze niet mogen golfen tijdens het toernooi. Vooral voor Bale, die bekendstaat als een fervente golfer, zal dat een domper zijn. Tijdens zijn jaren bij Real Madrid was Bale vaak op de golfbaan te vinden. Nadat Wales zich gekwalificeerd had voor het voorbije EK, pakte hij uit met een vlag met daarop "Wales. Golf. Madrid. In that order". Dat kwam hem op kritiek te staan in Madrid, dat hij afgelopen zomer inruilde voor Los Angeles. 

KLUS KLAREN
"We zijn daar om een klus te klaren", verklaarde Page het verbod op een persconferentie. "In het verleden konden Gareth, Kieffer Moore of Aaron Ramsey naar mij toekomen om te vragen of er een teammeeting was. Als het antwoord daarop 'nee' was, konden ze een aantal holes slaan. Maar dan hadden we vaak een week om toe te werken naar een wedstrijd. Nu hebben we niet genoeg tijd. Elke vier dagen is er een wedstrijd. Het programma is meedogenloos", aldus Page. Bale en co moeten hun golfclubs dus thuis laten.

Goede beslissing?

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

137
137
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

194
194
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

73
73
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

51
51
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

278
278
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

306
306
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

89
89
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

206
206
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

155
155
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

319
319
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

257
257
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

82
82
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

287
287
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

298
298
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

506
506
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

369
369
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

277
277
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

491
491
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

153
153
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

299
299
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

280
280
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

642
642
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

357
357
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

510
510

Meer sportnieuws