Bondscoach legt Bale bizar WK-verbod op: "Dat mag je niet meenemen"

door
Bondscoach legt Bale bizar WK-verbod op:

Gareth Bale en Wales mogen sinds lang nog eens deelnemen aan het WK. De Welshmen plaatsten zich voor het toernooi ten koste van Oekraïne. Wales kwam in een haalbare groep terecht.


Het lootte Engeland, de VS en Iran. De Three Lions zijn mogelijk te hoog gegrepen voor Bale en zijn maats, maar de twee andere landen zijn zeker haalbaar. De troepen van bondscoach Rob Page mogen daardoor luidop dromen van kwalificatie voor de volgende ronde. Dat zou een knappe prestatie zijn, zeker als je weet dat de laatste deelname van het land dateert uit 1958.

Page wil dat zijn spelers helemaal gefocust zijn op het WK en kondigde daarom een bizar verbod af. Zo zullen ze niet mogen golfen tijdens het toernooi. Vooral voor Bale, die bekendstaat als een fervente golfer, zal dat een domper zijn. Tijdens zijn jaren bij Real Madrid was Bale vaak op de golfbaan te vinden. Nadat Wales zich gekwalificeerd had voor het voorbije EK, pakte hij uit met een vlag met daarop "Wales. Golf. Madrid. In that order". Dat kwam hem op kritiek te staan in Madrid, dat hij afgelopen zomer inruilde voor Los Angeles. 

KLUS KLAREN
"We zijn daar om een klus te klaren", verklaarde Page het verbod op een persconferentie. "In het verleden konden Gareth, Kieffer Moore of Aaron Ramsey naar mij toekomen om te vragen of er een teammeeting was. Als het antwoord daarop 'nee' was, konden ze een aantal holes slaan. Maar dan hadden we vaak een week om toe te werken naar een wedstrijd. Nu hebben we niet genoeg tijd. Elke vier dagen is er een wedstrijd. Het programma is meedogenloos", aldus Page. Bale en co moeten hun golfclubs dus thuis laten.

Goede beslissing?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

18
18
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

49
49
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

91
91
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

155
155
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

224
224
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

87
87
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

66
66
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

163
163
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

486
486
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

193
193
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

725
725
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

181
181
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

157
157
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

231
231
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

652
652
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

366
366
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

311
311
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

425
425
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

202
202
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

320
320

Meer sportnieuws