Bondscoach legt Bale bizar WK-verbod op: "Dat mag je niet meenemen"

67 stemmen
Bondscoach legt Bale bizar WK-verbod op:

Gareth Bale en Wales mogen sinds lang nog eens deelnemen aan het WK. De Welshmen plaatsten zich voor het toernooi ten koste van Oekraïne. Wales kwam in een haalbare groep terecht.


Het lootte Engeland, de VS en Iran. De Three Lions zijn mogelijk te hoog gegrepen voor Bale en zijn maats, maar de twee andere landen zijn zeker haalbaar. De troepen van bondscoach Rob Page mogen daardoor luidop dromen van kwalificatie voor de volgende ronde. Dat zou een knappe prestatie zijn, zeker als je weet dat de laatste deelname van het land dateert uit 1958.

Page wil dat zijn spelers helemaal gefocust zijn op het WK en kondigde daarom een bizar verbod af. Zo zullen ze niet mogen golfen tijdens het toernooi. Vooral voor Bale, die bekendstaat als een fervente golfer, zal dat een domper zijn. Tijdens zijn jaren bij Real Madrid was Bale vaak op de golfbaan te vinden. Nadat Wales zich gekwalificeerd had voor het voorbije EK, pakte hij uit met een vlag met daarop "Wales. Golf. Madrid. In that order". Dat kwam hem op kritiek te staan in Madrid, dat hij afgelopen zomer inruilde voor Los Angeles. 

KLUS KLAREN
"We zijn daar om een klus te klaren", verklaarde Page het verbod op een persconferentie. "In het verleden konden Gareth, Kieffer Moore of Aaron Ramsey naar mij toekomen om te vragen of er een teammeeting was. Als het antwoord daarop 'nee' was, konden ze een aantal holes slaan. Maar dan hadden we vaak een week om toe te werken naar een wedstrijd. Nu hebben we niet genoeg tijd. Elke vier dagen is er een wedstrijd. Het programma is meedogenloos", aldus Page. Bale en co moeten hun golfclubs dus thuis laten.

Goede beslissing?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

6
6
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

21
21
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

21
21
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

63
63
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

22
22
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

199
199
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

79
79
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

525
525
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

48
48
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

229
229
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

226
226
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

481
481
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

424
424
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

517
517
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

73
73
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

103
103
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

170
170
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

217
217
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

144
144
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

273
273
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

548
548
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

332
332

Meer sportnieuws