Sterkhouder haakt definitief af bij Engeland

door
Sterkhouder haakt definitief af bij Engeland

We zijn intussen nog maar elf dagen verwijderd van de start van het WK en de definitieve selecties van de deelnemende landen druppelen stilaan binnen. In Engeland maakt Gareth Southgate op donderdag zijn lijst van 26 spelers bekend, maar daarvoor zijn er nog enkele twijfelgevallen. Een sterkhouder heeft daags voordien echter al aangekondigd dat hij zeker niet meegaat.


Reece James laat op sociale media weten dat hij definitief past voor het WK. "Ik ben er het hart van in", schrijft hij. "Van het moment dat ik mijn knie blesseerde, wist ik dat het nipt zou worden om het WK te halen, maar ik heb altijd geloofd dat het mogelijk was. Ik heb harder gewerkt dan ik ooit voor mogelijk had gehouden om mezelf de beste kans te geven om mee te gaan en ik dacht echt dat ik de ploeg zou kunnen helpen. Ik weet dat er van beide kanten een risico was, maar ik was bereid om dat te nemen."

Engelse media hadden dinsdag al gemeld dat James telefoon gekregen had van Southgate met de melding dat hij niet in de WK-selectie zou zitten. De bondscoach vindt dat hij al te veel zorgenkinderen heeft en wou daarom ook niet nog eens James meenemen. De 22-jarige rechtsachter van Chelsea was in principe de eerste keuze op zijn positie, maar Southgate heeft wel nog heel wat alternatieven achter de hand. Kieran Trippier (Newcastle) lijkt zijn meest waarschijnlijke vervanger in de basis, terwijl ook Kyle Walker (Man City) en Trent Alexander-Arnold (Liverpool) nog opties kunnen zijn.


LEES OOK: Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Had Southgate hem toch mee moeten nemen?

Meest recent

'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

29
29
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

14
14
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

228
228
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

218
218
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

611
611
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

69
69
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

74
74
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

108
108
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

174
174
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

127
127
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

87
87
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

77
77
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

146
146
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

79
79
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

525
525
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

230
230
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

257
257
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

253
253
Geen Conte of Mourinho: "Kompany mijn beste coach ooit"

Hoe vaak zou Wouter Vandenhaute nog terugdenken aan mei 2022? Toen RSC Anderlecht en Vincent Kompany ...

389
389
'De Condé maakt reputatie wéér waar met topdeal'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

563
563
'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

83
83
'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

447
447
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

297
297
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

175
175
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

58
58

Meer sportnieuws