'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

880 stemmen
'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

KV Kortrijk beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt. Het ging onderuit in de kelderkraker tegen KV Oostende, waardoor het op een degradatieplaats blijft hangen. Bovendien kwam het na de wedstrijd tot een aanvaring tussen aanvoerder Kristof D'Haene en een supporter, waarop die eerste in tranen het veld verliet. Het lijkt er niet op dat de rust in het Guldensporenstadion snel zal terugkeren.


Een ander zorgenkind de voorbije dagen was Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater zat niet in de selectie in Oostende, nadat hij enkele dagen eerder in een interview met RTBF plots aangekondigd had dat hij in januari de Kerels zal verlaten. Hij gaf aan dat hij te goed is om in Kortrijk te spelen en dat er een contract voor hem klaarligt bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

Na die niet-selectie lijkt het verhaal van Lamkel Zé bij Kortrijk intussen definitief voorbij, want zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden dat trainer Adnan Custovic hem ook opzijgeschoven heeft voor de bekerwedstrijd tegen RWDM én de competitiematch tegen AA Gent van komend weekend. Opvallend detail daarbij is dat Custovic aangeeft dat zijn beslissing niét te maken heeft met het spraakmakende interview.

NOOIT RUSTIG
Lamkel Zé werd uit de selectie gezet wegens 'disciplinaire redenen', wat er dus op wijst dat de aanvaller achter de schermen opnieuw de nodige fratsen uitgehaald moet hebben. Die kenmerkten ook al zijn passage bij Antwerp en het lijkt er niet op dat de 26-jarige ooit nog zal veranderen. Bij Kortrijk zullen ze wellicht maar wat blij zijn als ze in januari van hem af raken, nadat ze in de zomer nog 500.000 euro neertelden voor zijn transfer.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Was de transfer van Lamkel Zé gedoemd te floppen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

52
52
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Rigaux troeft Club af, Ajax heeft nieuwe coach'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

31
31
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

128
128
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

68
68
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

113
113
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

42
42
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

218
218
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

126
126
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

382
382
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

101
101
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

71
71
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

301
301
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

125
125
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

708
708
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

208
208
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

120
120
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

202
202
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

235
235
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1511
1511
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

746
746
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

256
256
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

883
883
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

50
50
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

100
100
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

156
156

Meer sportnieuws