'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

stemmen
'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

KV Kortrijk beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt. Het ging onderuit in de kelderkraker tegen KV Oostende, waardoor het op een degradatieplaats blijft hangen. Bovendien kwam het na de wedstrijd tot een aanvaring tussen aanvoerder Kristof D'Haene en een supporter, waarop die eerste in tranen het veld verliet. Het lijkt er niet op dat de rust in het Guldensporenstadion snel zal terugkeren.


Een ander zorgenkind de voorbije dagen was Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater zat niet in de selectie in Oostende, nadat hij enkele dagen eerder in een interview met RTBF plots aangekondigd had dat hij in januari de Kerels zal verlaten. Hij gaf aan dat hij te goed is om in Kortrijk te spelen en dat er een contract voor hem klaarligt bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

Na die niet-selectie lijkt het verhaal van Lamkel Zé bij Kortrijk intussen definitief voorbij, want zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden dat trainer Adnan Custovic hem ook opzijgeschoven heeft voor de bekerwedstrijd tegen RWDM én de competitiematch tegen AA Gent van komend weekend. Opvallend detail daarbij is dat Custovic aangeeft dat zijn beslissing niét te maken heeft met het spraakmakende interview.

NOOIT RUSTIG
Lamkel Zé werd uit de selectie gezet wegens 'disciplinaire redenen', wat er dus op wijst dat de aanvaller achter de schermen opnieuw de nodige fratsen uitgehaald moet hebben. Die kenmerkten ook al zijn passage bij Antwerp en het lijkt er niet op dat de 26-jarige ooit nog zal veranderen. Bij Kortrijk zullen ze wellicht maar wat blij zijn als ze in januari van hem af raken, nadat ze in de zomer nog 500.000 euro neertelden voor zijn transfer.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Was de transfer van Lamkel Zé gedoemd te floppen?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

74
74
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

96
96
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

473
473
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

382
382
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

430
430
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

236
236
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

231
231
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

128
128
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1221
1221
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

313
313
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

244
244
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

498
498
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

894
894
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

702
702
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

269
269
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws