'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

door
'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

KV Kortrijk beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt. Het ging onderuit in de kelderkraker tegen KV Oostende, waardoor het op een degradatieplaats blijft hangen. Bovendien kwam het na de wedstrijd tot een aanvaring tussen aanvoerder Kristof D'Haene en een supporter, waarop die eerste in tranen het veld verliet. Het lijkt er niet op dat de rust in het Guldensporenstadion snel zal terugkeren.


Een ander zorgenkind de voorbije dagen was Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater zat niet in de selectie in Oostende, nadat hij enkele dagen eerder in een interview met RTBF plots aangekondigd had dat hij in januari de Kerels zal verlaten. Hij gaf aan dat hij te goed is om in Kortrijk te spelen en dat er een contract voor hem klaarligt bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

Na die niet-selectie lijkt het verhaal van Lamkel Zé bij Kortrijk intussen definitief voorbij, want zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden dat trainer Adnan Custovic hem ook opzijgeschoven heeft voor de bekerwedstrijd tegen RWDM én de competitiematch tegen AA Gent van komend weekend. Opvallend detail daarbij is dat Custovic aangeeft dat zijn beslissing niét te maken heeft met het spraakmakende interview.

NOOIT RUSTIG
Lamkel Zé werd uit de selectie gezet wegens 'disciplinaire redenen', wat er dus op wijst dat de aanvaller achter de schermen opnieuw de nodige fratsen uitgehaald moet hebben. Die kenmerkten ook al zijn passage bij Antwerp en het lijkt er niet op dat de 26-jarige ooit nog zal veranderen. Bij Kortrijk zullen ze wellicht maar wat blij zijn als ze in januari van hem af raken, nadat ze in de zomer nog 500.000 euro neertelden voor zijn transfer.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Was de transfer van Lamkel Zé gedoemd te floppen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

83
83
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

24
24
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

163
163
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

336
336
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

64
64
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

115
115
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

136
136
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

144
144
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

269
269
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

845
845
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

255
255
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

425
425
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

321
321
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

421
421
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

535
535
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

346
346
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

766
766
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

340
340
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

513
513
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

166
166
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

338
338
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

92
92
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

97
97
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

747
747

Meer sportnieuws