'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

880 stemmen
'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

KV Kortrijk beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt. Het ging onderuit in de kelderkraker tegen KV Oostende, waardoor het op een degradatieplaats blijft hangen. Bovendien kwam het na de wedstrijd tot een aanvaring tussen aanvoerder Kristof D'Haene en een supporter, waarop die eerste in tranen het veld verliet. Het lijkt er niet op dat de rust in het Guldensporenstadion snel zal terugkeren.


Een ander zorgenkind de voorbije dagen was Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater zat niet in de selectie in Oostende, nadat hij enkele dagen eerder in een interview met RTBF plots aangekondigd had dat hij in januari de Kerels zal verlaten. Hij gaf aan dat hij te goed is om in Kortrijk te spelen en dat er een contract voor hem klaarligt bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

Na die niet-selectie lijkt het verhaal van Lamkel Zé bij Kortrijk intussen definitief voorbij, want zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden dat trainer Adnan Custovic hem ook opzijgeschoven heeft voor de bekerwedstrijd tegen RWDM én de competitiematch tegen AA Gent van komend weekend. Opvallend detail daarbij is dat Custovic aangeeft dat zijn beslissing niét te maken heeft met het spraakmakende interview.

NOOIT RUSTIG
Lamkel Zé werd uit de selectie gezet wegens 'disciplinaire redenen', wat er dus op wijst dat de aanvaller achter de schermen opnieuw de nodige fratsen uitgehaald moet hebben. Die kenmerkten ook al zijn passage bij Antwerp en het lijkt er niet op dat de 26-jarige ooit nog zal veranderen. Bij Kortrijk zullen ze wellicht maar wat blij zijn als ze in januari van hem af raken, nadat ze in de zomer nog 500.000 euro neertelden voor zijn transfer.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Was de transfer van Lamkel Zé gedoemd te floppen?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

0
0
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

11
11
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

34
34
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

50
50
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

25
25
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

233
233
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

57
57
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

207
207
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

270
270
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

91
91
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

55
55
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

357
357
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

241
241
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

455
455
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

133
133
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

742
742
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

294
294
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

380
380
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

617
617
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws