'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

880
'KV Kortrijk kotst Lamkel Zé definitief uit'

KV Kortrijk beleefde vorig weekend een nieuw dieptepunt. Het ging onderuit in de kelderkraker tegen KV Oostende, waardoor het op een degradatieplaats blijft hangen. Bovendien kwam het na de wedstrijd tot een aanvaring tussen aanvoerder Kristof D'Haene en een supporter, waarop die eerste in tranen het veld verliet. Het lijkt er niet op dat de rust in het Guldensporenstadion snel zal terugkeren.


Een ander zorgenkind de voorbije dagen was Didier Lamkel Zé. Het Kameroense woelwater zat niet in de selectie in Oostende, nadat hij enkele dagen eerder in een interview met RTBF plots aangekondigd had dat hij in januari de Kerels zal verlaten. Hij gaf aan dat hij te goed is om in Kortrijk te spelen en dat er een contract voor hem klaarligt bij de Hongaarse kampioen Ferencvaros.

Na die niet-selectie lijkt het verhaal van Lamkel Zé bij Kortrijk intussen definitief voorbij, want zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad melden dat trainer Adnan Custovic hem ook opzijgeschoven heeft voor de bekerwedstrijd tegen RWDM én de competitiematch tegen AA Gent van komend weekend. Opvallend detail daarbij is dat Custovic aangeeft dat zijn beslissing niét te maken heeft met het spraakmakende interview.

NOOIT RUSTIG
Lamkel Zé werd uit de selectie gezet wegens 'disciplinaire redenen', wat er dus op wijst dat de aanvaller achter de schermen opnieuw de nodige fratsen uitgehaald moet hebben. Die kenmerkten ook al zijn passage bij Antwerp en het lijkt er niet op dat de 26-jarige ooit nog zal veranderen. Bij Kortrijk zullen ze wellicht maar wat blij zijn als ze in januari van hem af raken, nadat ze in de zomer nog 500.000 euro neertelden voor zijn transfer.

LEES OOK: Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Was de transfer van Lamkel Zé gedoemd te floppen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

51
51
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

52
52
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

77
77
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

142
142
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

196
196
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

100
100
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

210
210
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

956
956
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

162
162
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

396
396
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

417
417

Meer sportnieuws