'Storm bezorgde KV Mechelen transferdomper'

door
'Storm bezorgde KV Mechelen transferdomper'

Bij KV Mechelen hebben ze het vertrek van Wouter Vrancken naar KRC Genk in de zomer nog niet helemaal verteerd. Danny Buijs kon de ploeg niet naar zijn hand zetten en werd midden oktober al aan de kant gezet omwille van de tegenvallende resultaten. Onder Steven Defour loopt het iets beter, maar met een dertiende plaats na achttien speeldagen zullen ze Achter de Kazerne nog niet tevreden zijn.


Dat betekent echter niet dat we in januari noodzakelijk veel transferactiviteit moeten verwachten bij Malinwa, want de club heeft op financieel vlak nog niet veel overschot. Het Laatste Nieuws weet dat er in de lente opnieuw een gat in de boekhouding dreigt, want de kosten stijgen en de inkomsten uit transfers vielen tegen. Nochtans wist KVM in de zomer Hugo Cuypers voor 4 miljoen euro aan AA Gent te verkopen.

Mechelen had echter ook gehoopt om Nikola Storm te gelde te kunnen maken. De 28-jarige flankaanvaller kan terugblikken op twee topseizoenen, waarin hij in totaal goed was voor maar liefst 27 goals en 12 assists in competitie en beker. Hij werd in maart zelfs door Roberto Martinez opgenomen in de voorselectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen Ierland en Burkina Faso, maar haalde de uiteindelijke selectie echter niet.

MOMENTUM WEG
Ondanks die fraaie adelbrieven was er volgens HLN in de zomer echter amper interesse voor de ex-speler van Club Brugge. KVM greep zo naast de nodige miljoenen en intussen lijkt een lucratieve verkoop van Storm verder weg dan ooit. Dit seizoen zakt hij immers mee weg met de rest van de ploeg en in veertien wedstrijden was hij nog geen enkele keer beslissend. Het lijkt er dus op dat de club een andere inkomstenbron zal moeten vinden.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

Zal hij zijn vorm van vorig seizoen nog terugvinden?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

14
14
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

18
18
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

24
24
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

48
48
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

36
36
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

37
37
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

66
66
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

153
153
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

123
123
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

115
115
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

58
58
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

51
51
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

114
114
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

171
171
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

256
256
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

148
148
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

96
96
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

199
199
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

354
354
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

485
485
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

130
130
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

276
276

Meer sportnieuws