Onrust bij AA Gent: "Spelers stellen zich vragen"

door
Onrust bij AA Gent:

Het bestuur van  AA Gent moet dringend enkele dossiers gaan afronden. Hein Vanhaezebrouck werkt met een groep waar heel veel spelers in het ongewisse zijn over hun toekomst. De coach sprak daarover.


AA Gent heeft met Sven Kums, Tarik Tissoudali, Bruno Godeau, Darko Lemajic (met optie voor nog een jaar), Michael Ngadeu, Suleyman Marreh, Andreas Hanche-Olsen (met optie voor nog een jaar), Elisha Owusu, Cederick Van Daele, Louis Fortin en Ibrahim Salah (met optie voor nog een jaar) zijn einde contract in de zomer. Zij kunnen vanaf januari praten met andere clubs. Vanhaezebrouck sprak erover bij Het Nieuwsblad.

ADVIES

"Ik beslis niet over het contract van Sven Kums of anderen. Dat is aan de directie. Zij bepalen de timing wanneer er met wie wordt gesproken. Als ze mij om advies vragen, geef ik advies. Er zijn wel spelers die zich daar al vragen bij hebben gesteld. Dat is logisch. Je mag er ook niet altijd mee bezig zijn. Het is ook van belang om goed te presteren. Dat alleen verbetert je eigen situatie, ongeacht wat er dan beslist wordt: verlengen of niet. Er komen misschien zelfs betere aanbiedingen, als je goed bezig bent", zei de coach.

Michel Louwagie zal de komende weken en maanden toch een aantal dringende dossiers moeten gaan afronden. Kums liet onlangs weten dat hij dolgraag zijn contract wil openbreken bij AA Gent. Tissoudali is na Nieuwjaar nog fit en zijn situatie is ook nog heel onzeker, net als die van Vadis. Toch niet de minste namen in het Belgische voetbal.

Moet het bestuur dringend in gang schieten?

Meest recent

Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

30
30
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

94
94
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

54
54
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

75
75
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

260
260
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

108
108
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

43
43
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

38
38
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

42
42
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

186
186
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1033
1033
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

236
236
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

131
131
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

229
229
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

124
124
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

353
353
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

240
240
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

422
422
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

249
249
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

410
410
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

411
411
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

46
46

Meer sportnieuws