D'Haene komt met reactie na emotionele uitbarsting

door
D'Haene komt met reactie na emotionele uitbarsting

Bij KV Kortrijk verkeert men stilaan in een crisis. In het begin van het seizoen namen de West-Vlamingen al afscheid van Karim Belhocine, waarna Adnan Custovic werd aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Ook onder Custovic vergaat het KVK allerminst goed. De nederlaag van gisteren tegen KV Oostende onderstreepte nog maar eens dat er dringend uit een ander vaatje dient getapt te worden bij De Kerels. 


Na de wedstrijd was de woede bij de KV Kortrijk-supporters enorm groot. De fans gingen openlijk in de clinch met de spelers, waarna Karel D'Haene besliste om tekst en uitleg te geven aan het desbetreffende publiek. Toen de KVK-captain werd uitgescholden door één van de fans, kon D'Haene zijn emoties amper bedwingen. De linksvoetige verdediger verliet het veld in tranen, en zorgde zonder twijfel ook voor hét beeld van de afgelopen speeldag. 

Daags na de confrontatie reageerde D'Haene voor het eerst op het opmerkelijke voorval. "De meeste supporters gingen niet over de schreef, maar een enkeling kende zijn grenzen niet. Ik ben dan ook met hem in de clinch gegaan. Het is jammer dat zoiets moet gebeuren. Wat gezegd is zal ook tussen mij en de fan in kwestie blijven", klinkt het bij de KVK-kapitein bij Het Laatste Nieuws

RWDM en KAA Gent

Aanstaande donderdag neemt KV Kortrijk het in de Croky Cup op tegen RWDM. De ploeg uit Molenbeek staat op een gedeelde leidersplaats in 1B, en is dus allerminst een hapklare brok te noemen. Zondag nemen de West-Vlamingen het in hun laatste duel voor het WK dan weer op tegen KAA Gent. Als het zich van een rustige interlandbreak wil verzekeren, zal het ongetwijfeld moeten hopen op twee glansprestaties. 

LEES OOK: Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

Zal KVK degraderen?

Meest recent

Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

15
15
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

8
8
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

106
106
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

91
91
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

115
115
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

77
77
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

66
66
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

214
214
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

145
145
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

113
113
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

210
210
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

181
181
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

81
81
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

210
210
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

156
156
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

384
384
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

835
835
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

85
85
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

93
93
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

169
169
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

108
108
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

394
394

Meer sportnieuws