Schreuder bibbert na zware Europa League-loting

door
Schreuder bibbert na zware Europa League-loting

Het was vandaag een spannende dag voor heel wat Europese topclubs. Zo werd vandaag geloot voor de knock-outfase in de Champions League, Europa League en Conference League. Met Club Brugge, Anderlecht en KAA Gent kregen ook drie Belgische clubs hun volgende tegenstander voor de kiezen. Ook in Nederland werd de loting met argusogen gevolgd.


Zo slaagde Ajax er niet in om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De Amsterdammers konden nooit concurrentie bieden met Napoli en Liverpool in hun poule, en eindigden om die reden als derde. Gelukkig voor de ploeg van Alfred Schreuder kon de Europa League als vangnet dienen. Daarin lootte het vandaag met Union Berlin een bijzonder zware tegenstander.

Union Berlin is voor de Belgische voetballiefhebber alvast geen nobele onbekende. De Duitse traditieclub eindigde als tweede in de groep met Union SG, en pakte amper één op zes tegen onze vice-kampioen. Toch boezemt de huidige nummer drie uit de Bundesliga heel wat angst in bij het Ajax van Alfred Schreuder.

Dubbele reactie

Alfred Schreuder kondigde na de loting ook aan dat Union Berlin allesbehalve een hapklare brok zal vormen voor de Amsterdammers. “Het is een unieke club met heel wat samenhorigheid. Ze zijn heel gedisciplineerd. Ze zijn zowel in de omschakeling als de verdediging zeer goed. We zijn volgens mij dan ook niet echt de favoriet. Op individueel vlak zijn wij misschien wel iets beter, maar zij zijn als team enorm sterk”, aldus de Nederlander. Het ziet er dus naar uit dat men bij Ajax op een iets ‘makkelijkere’ tegenstander had gehoopt.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Wie haalt de volgende ronde?

Meest recent

Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

108
108
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

184
184
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

42
42
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

64
64
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

33
33
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

56
56
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

280
280
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

41
41
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

36
36
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

97
97
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

96
96
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

147
147
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

36
36
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

145
145
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

344
344
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

109
109
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

198
198
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

52
52
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

224
224
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

365
365
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

151
151
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

408
408
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

181
181
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

91
91

Meer sportnieuws