Verhaeghe en Mignolet oordelen over kwalificatiekansen Club Brugge

door
Verhaeghe en Mignolet oordelen over kwalificatiekansen Club Brugge

Club Brugge weet waar het aan toe is in de achtste finales van de Champions League. Maandagmiddag vond in Nyon immers de loting plaats en daarbij werd Blauw-Zwart gekoppeld aan Benfica. Op papier zijn de Portugezen in principe de minst grote naam die Club kon treffen en dus liggen er misschien wel kansen om de kwartfinale te halen.


Makkelijk zal dat zeker niet worden, want Benfica is aan een zeer sterk seizoen bezig. Het staat autoritair aan de leiding in de Primeira Liga na twaalf speeldagen, met acht punten voorsprong op eerste achtervolger FC Porto. Het kroonde zich bovendien in de Champions League op het laatste moment nog tot groepswinnaar in een sterke poule met PSG en Juventus, waarbij het de Fransen door een 1-6-zege in Haifa nog passeerde met een beter doelsaldo.

Bart Verhaeghe beseft dat Club een lastige opdracht te wachten staat. "Een topteam, met een zeer goede coach. Ik schat ze iets hoger in dan Porto. Het zal een heel moeilijke wedstrijd worden, tegen een land dat vergelijkbaar is met ons. Dat zal ook meespelen", reageert de voorzitter bij Het Laatste Nieuws.

25 PROCENT KANS
Simon Mignolet vindt dat Benfica ook duidelijk favoriet is. "Het is moeilijk te zeggen hoeveel procent kans dat we maken. Ook omdat we eerst thuis spelen, maar als we thuis de 0 kunnen houden, wordt het daar een spelletje van alles of niks. Zij zijn de favoriet, dus ik geef ons een 20 à 25 procent kans", voorspelt de doelman. "Maar dat is op zich niet zo belangrijk. We zullen analyseren en onszelf voorbereiden met het idee om door te gaan. Dat is wel wat het doel moet zijn."

LEES OOK: Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Maakt Club Brugge kans om tegen Benfica door te stoten?

Meest recent

Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

68
68
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

17
17
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

50
50
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

225
225
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

96
96
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

460
460
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

317
317
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

270
270
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

453
453
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

19
19
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

57
57
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

488
488
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

375
375
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

254
254
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

304
304
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

95
95
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

703
703
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

262
262
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

502
502
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

745
745
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

217
217
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

436
436
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

196
196
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

196
196
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

179
179

Meer sportnieuws