Verhaeghe en Mignolet oordelen over kwalificatiekansen Club Brugge

door
Verhaeghe en Mignolet oordelen over kwalificatiekansen Club Brugge

Club Brugge weet waar het aan toe is in de achtste finales van de Champions League. Maandagmiddag vond in Nyon immers de loting plaats en daarbij werd Blauw-Zwart gekoppeld aan Benfica. Op papier zijn de Portugezen in principe de minst grote naam die Club kon treffen en dus liggen er misschien wel kansen om de kwartfinale te halen.


Makkelijk zal dat zeker niet worden, want Benfica is aan een zeer sterk seizoen bezig. Het staat autoritair aan de leiding in de Primeira Liga na twaalf speeldagen, met acht punten voorsprong op eerste achtervolger FC Porto. Het kroonde zich bovendien in de Champions League op het laatste moment nog tot groepswinnaar in een sterke poule met PSG en Juventus, waarbij het de Fransen door een 1-6-zege in Haifa nog passeerde met een beter doelsaldo.

Bart Verhaeghe beseft dat Club een lastige opdracht te wachten staat. "Een topteam, met een zeer goede coach. Ik schat ze iets hoger in dan Porto. Het zal een heel moeilijke wedstrijd worden, tegen een land dat vergelijkbaar is met ons. Dat zal ook meespelen", reageert de voorzitter bij Het Laatste Nieuws.

25 PROCENT KANS
Simon Mignolet vindt dat Benfica ook duidelijk favoriet is. "Het is moeilijk te zeggen hoeveel procent kans dat we maken. Ook omdat we eerst thuis spelen, maar als we thuis de 0 kunnen houden, wordt het daar een spelletje van alles of niks. Zij zijn de favoriet, dus ik geef ons een 20 à 25 procent kans", voorspelt de doelman. "Maar dat is op zich niet zo belangrijk. We zullen analyseren en onszelf voorbereiden met het idee om door te gaan. Dat is wel wat het doel moet zijn."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

Maakt Club Brugge kans om tegen Benfica door te stoten?

Meest recent

Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

12
12
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

52
52
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

324
324
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

73
73
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

58
58
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

175
175
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

45
45
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

54
54
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

52
52
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

163
163
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

94
94
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

105
105
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

619
619
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

130
130
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

491
491
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

627
627
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

83
83
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

154
154
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

265
265
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

126
126
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

114
114
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

63
63
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

136
136

Meer sportnieuws